II Zlot Zombie Nation- spotkanie wakacyjne.

Moderator: RON!N

Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

II Zlot Zombie Nation- spotkanie wakacyjne.

Post autor: Maestro »

Na wstępie poprosiłbym moderację/administrację, o wydzielenie nowej kategorii, aby nie robić tutaj bałaganu ;)

Oki, więc, tak jak pisała Lilith na Forum ZN:


Organizujemy kolejny zlot ZombieNation!

Miejsce Victoria! Niektórym będzie się podobać innym nie, miała być Cesarka ale niestety nie wypaliło.

Zlot organizowany jest w terminie 18-22 lipiec. Wstępnie zarezerwowane są domki, w zależności ile się nas zbierze. Cena za domek 30zł/doba od osoby(4 dniowy pobyt kosztowałby jedną osobę 120 zł), domki są czteroosobowe z łazienkami (myślę że 30 zł to mało za coś takiego). Proponuję stworzenie wstępnej listy obecności gdyż do końca kwietnia wypadałoby podać właścicielce liczbę osób i wysłać jak najszybciej zaliczkę.

Wstępna lista obecności:
1. Lilith
2. Midnight
3. KiBi
4. mshm
5. JackHammer
6. Ronin
7. Diablo
Proszę o pisanie w tym temacie kogo mam dodać do listy i na bieżąco będę aktualizowała listę.
W zależności od ilości zgłoszonych osób ustalimy jaką kwotę zaliczki będzie trzeba zebrać od każdego, wtedy podam numer konta i swoje dane.

PS: piszcie ewentualnie czego oczekujecie po tym zlocie, i co można byłoby na nim zrobić!
UWAGA! WAŻNA SPRAWA!
Ważne, abyście wiedzieli, iż w tym roku Zombienation będzie organizowało jeszcze jeden, bardziej "oficjalny" zlot jesienią, a dokładniej w dacie zbliżonej do premiery RE6. Informacja jest po to, aby osoby, które nie będą mogły wybrać się na oba, już teraz zdecydowały, na którym zechcą się zjawić.


Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj:

http://www.zombienation.pl/forum/viewto ... 1837#p1837

Pozdrawiam, i liczę, że ludzie z MWRC nie zawiodą :)
Ostatnio zmieniony wt 10 kwie, 2012 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

I jak tam? Są jacyś chętni? :)
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Równie żartobliwie odpowiem: "Miliard" ;)
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Chętnych zawsze będzie tyle aby się spotkać. Do spotkania jeszcze daleko więc się zobaczy ;)

[ Dodano: Sro Cze 13, 2012 0:28 ]

Brakuje nam jednej osoby to kompletu na wakacyjne spotkanie w środku Victoria które odbędzie się w lipcu. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany spędzenia miło weekendu z nami gorąco zapraszamy. Koszt pobytu to 90 zł. Reszta opcji pozostaje bez zmian.

Zainteresowanych zapraszam na PW do mnie. Wszystko dokładnie wytłumaczę aby nie było niespodzianek ;)
Ostatnio zmieniony wt 12 cze, 2012 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Diablo Stars
Posty: 110
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Diablo Stars »

gadałem z kumplem , powiedział , że jak się do jutra wyrobi to pojedzie . na razie bd czekał
Zablokowany

Wróć do „II Zlot ZN (2013)”