Ulubiona postać

Ulubiona Postać

Chris Redfield
4
24%
Jill Valentine
9
53%
Parker Luciani
3
18%
Jessica Sherawat
1
6%
Quint Cetchan
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Ulubiona postać

Post autor: WESKER-DL »

Jak na przenośną odsłonę Resident Evil to postaci grywalnych zarówno w trybie fabularnym jak i Raid Mode mamy najwięcej. Podobnie zresztą jak świetnych a niekiedy specyficznych wątków związanych z danym zespołem. Każdy ma swój styl, niekiedy uzbrojenie, podejście do misji oraz zaangażowanie. Która z postaci wam najbardziej przypadła do gustu, bądź też zespół z którym najbardziej się zżyliście. W ankiecie zawarłem postacie, którymi w trybie samotnego gracza można zagrać. Swoją decyzję można uzupełnić o komentarz co byłoby nawet mile widziane ;)

Mój wybór padł na Jill oraz Chrisa, można powiedzieć standardowo a razem są w zasadzie pod koniec przygody ale powróciły mi miłe wspomnienia. Praktycznie na równi stawiam zespół Keith'a i Quint'a za ciekawy scenariusz, dialogi i nie tuzinkowość tych dwóch Panów do podejścia do pracy.
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Zdecydowanie Chris, za charakter oraz misje w których nim się grało (zwłaszcza pierwszy etap w śnieżnych górach). Szkoda, że Chris dostał tak mało grywalnych rozdziałów :P. Team ? Chris & Jill - postacie do których już się przywiązaliśmy.

Parker oraz Jessica jako nowe postacie bardzo przypadły mi do gustu. Obie postacie mają ciekawy charakter i historię. Osobiście mam nadzieję, że postacie pojawią się w jakiejś innej części (Jessica ma na to dużą szansę :P)

WESKER-DL pisze:Praktycznie na równi stawiam zespół Keith'a i Quint'a za ciekawy scenariusz, dialogi i nie tuzinkowość tych dwóch Panów do podejścia do pracy.
Te dwie postacie bardzo mnie irytowały, zwłaszcza Pan Cetchan, którego przywiązanie do komputera i głupie teksty burzyły klimat horroru (a lokacje w których się znajdowali były świetne)
Ostatnio zmieniony pt 02 mar, 2012 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Ayon
Posty: 15
Rejestracja: pn 15 sie, 2011
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ayon »

A ja tam zagłosuje na Parkera...
Świeża krew, ciekawa postać i całkiem dobrze dogadywał się z Jill. Może trochę naiwny i łatwo nim sterować, ale mimo wszystko fajnie było dostać w łapki kogoś nowego.

Tak jak Chris93 uważam, że Keith oraz Quint byli trochę zbyt komediowi, przez co nie do końca pasowali do klimatu.
A Chris jak zwykle występował głównie w elementach mocnej rozpierdalanki ;)
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Ayon pisze:A ja tam zagłosuje na Parkera...
Ja też... Jak by to ująć? So, we gonna grab a drink now? :rad10:
Ayon pisze:...trochę naiwny i łatwo nim sterować, ale mimo wszystko fajnie było dostać w łapki kogoś nowego.
Pewnie chodzi ci o Jessic'ę? No tak... ^^ Chris ją totalnie olał, a Quint chciał zdobyć jej adres.
Ayon pisze:...Keith oraz Quint byli trochę zbyt komediowi, przez co nie do końca pasowali do klimatu...
... i ten podkład w ich misjach... :)
Ostatnio zmieniony ndz 04 mar, 2012 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

zastanawiałem się czy nieoddarć głosu na Quinta, ale jednak wygrywa Parker za jego akcent i dość fajny luźny sposób bycia, w residentach fajnie że się pojawił w tej części, całościowo ta gra dostarcza kilkunastu ciekawych postaci, każda da się polubić...

PS: czy tylko mnie czy was tez denerwuje tutaj Chris ( tak właśnie on) miałem wrażenie jakbym grał Johnnym Bravo
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No tak się zachowuje jakby niczego się nie bał i był pewny siebie, da się to odczuć w wielu momentach gry.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

WESKER-DL pisze:No tak się zachowuje jakby niczego się nie bał i był pewny siebie, da się to odczuć w wielu momentach gry.
Chris wiedział czego się spodziewać, a przeżył już niejeden horror (np. incydent w posiadłości Spencera - reszty chyba wymieniać nie muszę?).

W tej części możemy natomiast zobaczyć, że szuka przede wszystkim Jill (We'll find you, Jill... I promise...), a Jill - Chris'a (Where are you, Chris? ). Jak by nie było Chris i Jill to najważniejsze persony całej serii.

Na uwagę zasługuje także Morgan Lansdale oraz Jack Norman którzy bardzo fajnie wpasowali się w rolę głównych antagonistów tej części. Trzeba przyznać, że w tej części dostaliśmy bardzo ciekawe postacie (po za duetem błaznów).
Ostatnio zmieniony śr 07 mar, 2012 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Trudny wybór, lecz w ostateczności zagłosowałam na Jill. A pod uwagę wzięłam dwa argumenty:
1) Jill to pierwsza osoba, z którą miałam styczność pograć po raz pierwszy w Residenta, czyli RE3
2) Po tym jak Jill spadała na drugi plan w RE5 przez Shevę, poczułam się bardzo urażona. Revelations to jest jej gra i to ona jest główną bohaterką.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Chris93 pisze: Trzeba przyznać, że w tej części dostaliśmy bardzo ciekawe postacie (po za duetem błaznów).
A mi tam nie przeszkadzali, lubie zarówno w innych grach lub filmach tego typu odskocznie, rozumiem jakby zupełnie popsuli klimat Residenta ale ja tego nie odczułem, całkiem fajny, śmieszny i zgrany zespół, który dostał swój scenariusz ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
DISCOVERY
Posty: 9
Rejestracja: wt 31 sie, 2010
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: DISCOVERY »

Swój głos oddałem na Jill Valentine. Tak jak koleżance wcześniej tak i mi towarzyszy ona najdłużej z całej serii ale to nie tylko sentyment. Lubie jej głos i kształt (tym razem w 3D :rad6: ), fajnie się rusza i ma sporo ważnej pracy do zrobienia. Jej postać zrywa ze stereotypem słabej kobiety. Co do duetu "błaznów" to od teraz przepadam za nimi!!! Pewna odskocznia od dogmatu. Coś w tym stylu kombinuje Hideo Kojima w swoim MGS. Świetny wątek, spoko podkład, śmieszne mordy i też ważny wpływ na historie tej części. Ich krótki epizod nie ma żadnego wpływu na gatunek gry. I dobrze że taki krótki bo zabijają śmiechem. Peace
spacery z nożem
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Zagłosowałam na Jill z sentymentu do tej postaci (od czasu wspaniałego RE3). Jill jak zwykle wykazała się determinacją i zimną krwią, podczas konfrotacji z B.O.W
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
valentine
Posty: 29
Rejestracja: pn 30 lip, 2012
Lokalizacja: Białystok

Post autor: valentine »

Oczywiście mój głos wędruje do Jill Valentine - jak by inaczej. Jill uwielbiam tak jak i Chrisa ( żebym mogła oddać dwa głosy to drugiego właśnie by dostał Chris) Chris i Jill to moje ulubione postacie ale jak ktoś wyżej wspomniał, w RE5 widzimy Sheve, która zastępuje Jill ( mnie to również uraziło) - dlatego Revelations należy tylko do niej :)
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Jak poprzedniczka głos oddaję na Jill;) I like Jill Sandwich:)
Ostatnio zmieniony wt 31 lip, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”