Zimowy Zlot!

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
Alastor
Posty: 33
Rejestracja: pt 26 lut, 2010
Lokalizacja: Opolszczyzna

Zimowy Zlot!

Post autor: Alastor »

Witam serdecznie,

Piszę do Was w dość wydaje mi się ciekawej sprawie. Otóż jestem redaktorem z wortalu http://masseffect.eu i w imieniu zarówno redakcji, jak i całej sieci GameWalk.pl chciałabym przedstawić następującą ofertę:

Właśnie kilka dni temu zakończył się zlot fanów gier Dragon Age i Mass Effect. Zarówno wydawca gier, Electronic Arts Polska, jak i wydawnictwo Fabryka Słów, udzieliły nam wsparcia. Zlot udał się naprawdę fantastycznie i wszyscy obecni bawili się świetnie. Otrzymaliśmy same pozytywne opinie. Wszyscy również dopytywali się nas, kiedy mamy zamiar zorganizować kolejne spotkanie. Tych pytań było tak dużo, że postanowiliśmy od razu brać się do roboty. Tylko, że tym razem chcemy poszerzyć ofertę zlotu o dodatkowe tytuły. Dołączył już do nas Wiedźmin i Assassin's Creed. Dlatego pomyślałem o fanach Resident Evil, a sam nim jestem od ponad 10 lat. W końcu im nas więcej tym lepiej. Taka szansa na spotkanie się razem, podyskutowanie i wspólne zabawienie się nie zdarza się często w takim terminie i za tak atrakcyjną cenę.

Na zlocie organizowanym w Krakowie w dniach 11-12 sierpnia było czterdzieści osób. Nie spodziewaliśmy się tak dużej frekwencji. Dlatego tym razem liczymy na jeszcze więcej ludzi. Mamy już dwudziestu chętnych i to tylu zgłosiło się w pierwszy dzień oferty. Mamy limit miejsc do 70-80 osób jak na razie.

Na każdy zlot przygotowujemy masę atrakcji. Od konkursów z ciekawymi i wartościowymi nagrodami po prelekcje, prezentację i panele dyskusyjne na wybrane tematy. A tym razem planujemy jeszcze konkurs cosplay, na najlepszy kostium dla osób chętnych. Konkretny harmonogram Zlotu dopiero powstaje, lecz kolejne punkty programu powinny być znane i przygotowane już wkrótce. Co do samej zabawy Sylwestrowej, ma być na luzie. Bez strojów super wieczorowych.

Moje pytanie właśnie brzmi: Czy fani jednej z lepszych serii w historii gier wideo chcieliby wziąć w czymś takim udział? Jeśli tak to zgłaszajcie się w tym temacie lub mi na PW.

Przechodząc do ustalonych dotychczas konkretów planowanego „Zimowego zlotu”:

=>Termin turnusu: 28.12 - 02.01 (5 dni). Gdyby ktoś mógł przyjechać na mniejszą ilość dni to jest raczej taka możliwość, ale takie szczegóły będą podane w dalszym terminie.


=>Cena: 550 zł. W skład ceny wchodzą: cztery noclegi, pełne wyżywienie czyli śniadanie i obiadokolacja, zabawa sylwestrowa prócz alkoholu, bo to we własnym zakresie. Będzie możliwość zapłaty w dwóch ratach, by koszt nie był zbyt wielki. Ta cena jak na czas i miejsce jest naprawdę atrakcyjna.
[center]
=>Ośrodek Wczasowy Zbójnik - 8 km od centrum Zakopanego
Marian Łukaszczyk
ul. Sądelska 34, 27a
34-531 Murzasichle
woj. Małopolskie
http://www.uzbojnika.pl[/center]

=>sala konferencyjna gratis.

=>jeśli uzbieramy minimum 40 osób, cały ośrodek będzie do naszej dyspozycji. Tylko jedzenie będzie nam donoszone.

=>pokoje 2, 3, 4 i wieloosobowe z przestronnymi łazienkami, TV i internet bezprzewodowy WI-FI (większość pokoi z balkonami z których możecie Państwo podziwiać wspaniałą panoramę Tatr od Murania i Hawrania na wschodzie, aż po sam Giewont).

=>sala taneczna z lustrami.

=>sala gier (bilard, ping-pong, piłkarzyki).

=>pieczenie prosiaka lub barana w szałasie regionalnym - jeśli zamówimy.

=>wiek uczestników to minimum 18 lat. Chyba, że ktoś przyjedzie z pełnoletnią osobą towarzyszącą.

W bliskim sąsiedztwie ośrodka znajdują się:
• karczma regionalna (50 m).
• izba regionalna (200 m), w której odbywają się prelekcje o tematyce górskiej.
• wyciągi narciarskie (150 m) przy których działają szkółki narciarskie i wypożyczalnie sprzętu.

[center]Lista chętnych:
1. Mordin
2. roelka
3. Assgard vas Neema
4. Ifrexalis
5. Robinskateboard
6. ZagDrassil
7. i 8. Nana + osoba towarzysząca - od 30 grudnia
9. aiwyth
10. Miczelov
11. Lukiatos
12 . Kruk
13. Vadi
14. Zuikaku44
15. Alpha Scorpii
16. i 17. Kepason + osoba towarzysząca
18. i 19. Amu + osoba towarzysząca
20. i 21. landminecat + osoba towarzysząca.[/center]

Jest to jedyna tak atrakcyjna oferta na ten czas sylwestrowy. Obdzwoniłem 10 ośrodków i wszędzie wszystko zajęte albo ceny z kosmosu. Uważam, że jest to bardzo fajna sprawa i jeśli bylibyśmy chętni to naprawdę może to być jeden z lepszych Sylwestrów w naszym życiu.

Jest możliwość zabrania osoby towarzyszącej nie związanej z naszym graczowym środowiskiem. Ale zapewniam, że brak drugiej połówki przy swoim boku nie wpłynie na jakość zabawy"

Zapisy będziemy prowadzić do 15 października. Późniejszy termin nie wchodzi w grę gdyż musimy wtedy zamówić ośrodek.

EDIT:
Jeśli grupa fanów Resident Evil zdecyduje się na udział w Zlocie, z przyjemnością dodamy do programu atrakcje związane z tą grą.

Jeśli macie dodatkowe pytania lub chcielibyście zapisać się do uczestnictwa w Zlocie, to zachęcam do kontaktu. Może być poprzez PW, e-mail: redakcja@masseffect.eu lub w temacie na forum GameWalk albo tutaj. Już wkrótce będziemy mieć przygotowany harmonogram Zlotu
Ostatnio zmieniony śr 22 sie, 2012 przez Alastor, łącznie zmieniany 1 raz.
Po raz pierwszy zakosztowałem śmierci, a śmierć gorzki ma smak, jest bowiem narodzinami, i strachem, i lękiem przed straszliwą nowością.
Zablokowany

Wróć do „Cosplay i inne”