Ogólne dyskusje

Awatar użytkownika
Zilla
Posty: 43
Rejestracja: sob 16 sty, 2010
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Zilla »

Grałem tylko w Dead Aim i całkiem mi się podobało. Gdyby nie bohater, który mam wrażenie że chodzi w lateksowych spodniach. Podoba mi się klimat i fakt że (!) kilka razy podskoczyłem, kiedy penetrowałem statek po ciemku a tu nagle zombiak mi jakiś wyskoczył. Zdecydowanie na minus zaliczam to że jest za krótka ta gra. Teraz się czaje na starsze Gun Survivory.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Cóż mogłabym powiedzieć o tej części?
Jak dla mnie, jest nawet udana, gdyby nie to, że jest za krótka. Grafika jest ładna, jak na Ps2. ;)
Przeciwnicy bardzo mi się podobają. Muzyka i efekty dźwiękowe zdecydowanie mi zaimponowały. ;)
Grałam w tą część kilkukrotnie i chętnie będę do niej wracać. :)
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ja niestety nie miałem okazji zagrać w Dead Aim :( .
Angela pisze:Jak dla mnie, jest nawet udana, gdyby nie to, że jest za krótka.
Jak krótka ? Ile trwało pierwsze podejście ? (jaki poziom trudności ?). Możesz napisać coś więcej na temat tej gry ? Jestem ciekaw Twojej opinii :)
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Dokładnie nie mogę powiedzieć ile trwało pierwsze podejście, bo było to już dawno temu, ale chyba coś około 1h 42min albo 55min, lecz pewności nie mam. Jeśli chodzi o poziom trudności, to był normal. Zwykle na tym poziomie zaczynam gry.
Moim zdaniem gra jest bardzo fajna. Ma mroczny klimat, są również ciekawe lokacje. Muzyka jest na poziomie, a walka z przeciwnikami bardzo przyjemna. Według mnie na minus idzie długość gry, moim zdaniem dość szybko idzie ją ukończyć. Szkoda również, że jedynym dodatkiem jest tu możliwość zagrania jako FongLing.
No cóż, tyle chyba mogłabym powiedzieć. Jak dla mnie gra i tak jest warta uwagi. :)
Jeśli coś pomyliłam, to przepraszam. Zwykle tak długo nie pisuję w nocy. ;)
Ostatnio zmieniony wt 26 lut, 2013 przez Angela, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Gierka bardzo mi się podobała Bruce jest postacią która nie bardzo mi podeszła, po re 4,5,6 to był pierwszy resident gdzie się wystraszywszy gdy wyskoczył na mnie zombie. słuchawki i ciemny pokój wskazane do tej gry, mimo że grafika się zestarzała gra się bardzo przyjemnie i początkowe kwadraciaki zmieniając się w bardzo ładna grafikę. Podobała mi się ucieczka ze statku, ogólnie Morpheus dobry villain( powracający co jakiś czas i za każdym razem bałem się walki zn im bardzo mobilny).

Jest parę rzeczy których nie wyłapałem zanim drugi raz przejdę grę by więcej wyłapać, na wszelki wypadek po spoileruje. Sorki za odkopywanie starego tematu...
Spoiler!
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Dreddenoth pisze:
Spoiler!
Był to t+G Virus, czyli hybryda wirusów T i G z domieszką właściwości elektrycznych.
http://projectumbrella.net/articles/tG-Virus

Zaś jeżeli chodzi o płeć, jeżeli wierzyć Project Umbrella (a im można wierzyć, bo swoje informacje biorą głównie z oficjalnych materiałów - poradników, notatek deweloperskich itp. - dostępnych w Japonii, a w dużej mierze niedostępnych na rynku zachodnim) to
Spoiler!
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Ogólne dyskusje

Post autor: Leon. KennedY »

W końcu po wielu latach mam to i do tego mega fartownie, bo dostałem Silent 2 i 3, RE CV i właśnie Dead Aim na ps2 w cenie za całość 20zl. Bardzo się cieszę, bo DA nigdy nie ogralem. Chwilę dziś przed druga zmianę pograłem i raczej bez szans, abym odbił się jak od jedynki Outbreak. W takim razie brakuje mi jeszcze tylko dwójki Outbreak. Dziś będzie grane po robocie!!!
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Ogólne dyskusje

Post autor: PSKING »

Szybkie pytanie, czy Dead Aim mulił? W pokojach jest stałe 60, ale przy większej liczbie zombie, zwłaszcza w pierwszym holu, czy podczas akcji z kilkoma jest tragedia. Chcę tylko wiedzieć, czy to było normalne.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Ogólne dyskusje

Post autor: Leon. KennedY »

Dead Aim udało mi ograć jaka czas temu. Krótkie, ale fajne i zdecydowanie polecam. Ogralem na PS2, którą brat mi przyniósł gdy jakiś gościu chciał wyrzucić po prostu na śmietnik, a w pełni działała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Dead Aim”