I po spotkaniu....

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

I po spotkaniu....

Post autor: RON!N »

Szybko zleciało...

Reszta w epizodzie 2 :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Ronin, ubiegłeś mnie w założeniu tematu :D

Ze swojej strony bardzo dziękuję Zlotowiczom za przybycie i spędzenie (moim zdaniem) udanego zlotu! :) Co prawda nie było "magicznej 18-stki" ale te 9 osób które były (+Były w sobotę od 9 do 18) w zupełności sprawiły, że czuło się ten rdzeń serii :) Sprzętu nie było za dużo ani za mało - PS3, Xbox, laptop oraz ze sprzętu projektor oraz kozackie głośniki :D Seria Resident Evil była na pierwszym planie dzięki dwóm epizodom z Resident Evil Revelations 2 oraz Trybie Szturmu ;) Niektórzy grali w Merce RE5 i 6 no i oczywiście w Remake Remastered :) Nie tylko prym w grach wiódł RE - graliśmy też w GTA V (zwiedzając różne ciekawe miejsca ;)) oraz kilka osób ciorało w PES'a :D Dodatkową atrakcją soboty było...ognisko ;) Zlot zleciał bardzo szybko, bo wszystko co dobre szybko się kończy :(
Jeszcze raz pragnę podziękować za przybycie : Roninowi, Mikhailowi, Zombiakowi, Diego, Cinkom, Leonowi, dr_Birkinowi oraz Byłemu, który te kilka godzin był z nami w sobotę ;)

Z pozdrowieniami na tle Dresso Mansion :D
A zlot cinek opuszcza tak :D Co może trzymać pod kocem? :P
Ostatnio zmieniony wt 10 mar, 2015 przez PaLa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Napisałbym coś wcześniej (ba, napisałem), ale forum nagle mnie wylogowało i przy okazji skasowało całego nie wysłanego jeszcze posta ;_;, a później już mi się nie chciało. Aż do teraz.

Ogólnie (jak zwykle) spotkanie było świetne. Mało osób, bo mało (kij w oko tym, którzy się wykruszyli :P), ale i tak było bardzo fajnie. Super było zobaczyć dawno nie widziane mordki (Birkin i Leon - dwa lata :D) oraz zobaczyć ponownie ludzi, których się widzi praktycznie już co pół roku :P

Był to chyba najbardziej residentowy zlot z tych, które były organizowane ostatnimi czasy: prym wiodły REV2, REV1 oraz RE6 (haters gonna hate, gra jest świetna; a ja się w końcu nauczyłem w to grać na padzie :D), trochę mniej RE5 i REmake. Dodatkowo GTA5 (czyli drewnoseksualny Trevor szuka miłości wśród roznegliżowanych pań), PES, zombie mode w CoD: BO2, Alien: Isolation oraz... Saper.

Wśród wyposażenia, o czym nie wspomniała PaLa, tym razem nie było już tylko jednego opiekacza. Tym razem były aż DWA. I całe szczęście, bo okoliczne jadłodajnie zrobiły nam niezłego psikusa: Victoria zamknięta, kebab czynny dopiero od 16:00, jedna pizzeria też zamknięta, druga... w drugiej nie byliśmy, bo dopiero co otwierali. Więc gdyby nie opiekacze to byśmy poumierali z głodu. :D

Fotek, prócz tradycyjnego grupowego zdjęcia, oczywiście brak. Bo przecież kto by w czasach, gdy praktycznie każdy ma zdjęcio-robiący sprzęt w kieszeni, zajmowałby się robieniem zdjęć. Pff. To nie to co kiedyś, kiedy Birkin aparatem analogowym cykał fotki wszystkim i wszystkiemu - łącznie z krzaczkami i kiełbaskom. ;)
Zablokowany

Wróć do „Zlot Fanów RE: Zima 2015”