Epidemia w Tall Oaks

Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Epidemia w Tall Oaks

Post autor: Veronica »

Mimo, że mam do czynienia z grą kilka dobrych miesięcy, to jednak nurtuje mnie jedna rzecz:
kto był odpowiedzialny za atak w Tall Oaks?
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
SAL
Posty: 9
Rejestracja: pt 13 lut, 2015
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: SAL »

Derek Simmons, chciał w ten sposób zabić prezydenta.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Derek Simmons.

Simmons zamierzał powstrzymać prezydenta, gdy ten zdecydował, że chce powiedzieć całemu światu o współpracy rządu amerykańskiego z Umbrellą (rząd wiedział doskonale, czym Umbrella się w rzeczywistości zajmuje i był nawet jednym z kupców), co czyniło ów rząd współodpowiedzialnym za katastrofę w Raccoon City. Ponieważ prezydent nie chciał słuchać, Simmons stwierdził, że prezydent (a wraz z nim całe miasteczko) musi zginąć. Porozmieszczał więc Lepotitsy w strategicznych miejscach dookoła miasteczka, a Helenę zmusił do przeprowadzenia dywersji (odciągnięcia ochrony prezydenta). W ten sposób prezydent, pozostawiony sam sobie, miał się nawdychać niebieskich gazów Lepotitsy i zginąć.

Tak, plan był idiotyczny. Zmuszenie Heleny, która i tak była już kozłem ofiarnym tej operacji i by ratować siostrę gotowa była zrobić cokolwiek, co Simmons by sobie życzył, by po prostu zastrzeliła prezydenta (albo wynająć snajpera, który by to zrobił) byłoby dużo prostsze, mniej kosztowne i z całą pewnością nie spowodowałoby aż takich zniszczeń na terenie całego miasteczka. No ale cóż - tak było efektowniej. ;)
Ostatnio zmieniony sob 21 lut, 2015 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 2 razy.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Wszystko wskazuje na Simmonsa, ale problem w tym, dlaczego Hunnigan powiedziała Leonowi (podczas jazdy autobusem), że to właśnie Neo-Umbrella przyznała się do ataku?
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Simmons nie mógł się przyznać, więc siedział cicho. A że od paru miesięcy Neo Umbrella przeprowadzała różnego rodzaju ataki z wykorzystaniem wirusa C, to przypisali sobie też ten atak. W końcu dla nich to tylko dodatkowy PR.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ja na początku nie do końca ogarniałem działania Carli - czy celowo zrobiła się na Adę czy to Simmons tak chciał?
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Simons miał na tym punkcie obsesje i chciał swoją własną Adę...Co do powstania wirusa to polecam Marhawa Desire ale choć nic z początku nie wskazuje aby nie nie zdradzić to polecam samemu sprawdzić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”