Resident Evil / Biohazard - Polish Community

Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Resident Evil / Biohazard - Polish Community

Post autor: B@rt »

Jest to mały eksperyment, który postanowiłem przeprowadzić na FB. Otóż stworzyłem kanał "Resident Evil / Biohazard - Polish Community", który teoretycznie może zrzeszyć fanów serii nie tylko na portalach i forach poświęconych Resident Evil. Ogólnie zamierzam wrzucać wszelakie cikawostki, nowniki, trailery itd. Co mnie zaskoczyło, to fakt że po 48h padło zapytanie od dwóch osób, czy mogą się przyłączyć do prowadzenia strony społeczności RE. Co sądzicie o takiej koncepcji?

Resident Evil / Biohazard - Polish Community - https://www.facebook.com/resident.evil.polish.community
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Fajny plan niech szpiegujący wszystko Facebook wie ze lubimy residenta :D Na pewno się rozkręci, lubię wszystkie serwisy coś tam piszące o RE wiec pewnie będę zaglądać na twoją stronkę
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Będzie tam crossover wszystkiego(takie założenie :)), nawet wpisów z forum MWRC.pl
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Kanał na FB istnieje do dziś i ma 63 "polubienia", więc powoli idzie do przodu. Zaś zapowiedź RE Remake w HD jest okazją do powiększenia grona fanów. Dlatego pomyślałem o otwartej grupie na Steam, gdzie każdy może dołączyć. Za jakiś czas dodam namiary na bezpłatny serwer TeamSpeaka, gdzie będzie można wejść i korzystać z komunikatora. Bo jak tu grać bez komunikacji? ;)

Grupa Steam - Resident Evil / Biohazard - Community

http://steamcommunity.com/groups/reside ... _community

Zapraszam Wszystkich. :D
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zapraszam również wszystkich posiadaczy PS4 do społeczności "Resident Evil PL"
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie”