Dead Autumn 2016 - Wrażenia, relacje, ...

Moderator: RON!N

Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Dead Autumn 2016 - Wrażenia, relacje, ...

Post autor: Deus Ex »

Po 4,5 h podróży autem dotarłem w końcu do domu... Dzięki dla wszystkich za przyjazd i udział w imprezie, podziękowania dla Birkina i MiGaa (kolejność alfabetyczna :P) za przywiezienie sporej ilości sprzętu (m.in. projektora i głośników, WiiU, WiiFit, ...), dla Pauli za załatwienie spraw wynajmu ośrodka. Gratsy dla MiGaa za wygraną w "Jakiej to melodii" i Zombiaka za wygraną w quizie wiedzy o serii. Może trochę przegiąłem z poziomem trudności tego drugiego, ale prawdę mówiąc, każdy poradził sobie nie najgorzej, mimo tego, że Resident Evil z każdym rokiem staje się dla nas coraz mniej istotną częścią życia, zostawiając miejsce innym priorytetom :).

PS MiGoo i Leon udowodnili, że posiadanie rodziny (żony/dzieci) nie jest wymówką od przyjazdu na zlot :P

I szkoda, że ładna pogoda zrobiła się dopiero dzisiaj :/

Pozdrawiam wszystkich :)

Z racji faktu, że na forum nie zagląda zbyt wielu zlotowiczów, większość relacji będzie pojawiać się na FB, na stronie wydarzenia.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

SKS Pany SKS !!! :rad11:
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Było bardzo miło, co tu dużo mówić, bawiłem się dobrze i cieszę się że miałem okazję przybyć na ten zlot, jedyne co mogę to podziękować wszystkim, którzy przybyli. W prawdzie nie z każdym była okazja jakoś mega pogadać, ale hej zabawa tak czy owak przednia - Wii łączy :P Podziękowania w szczególności dla Deus'a za zaproszenie, podwózkę w jedną i drugą stronę, oszczędziłeś mi tułanie się pociągami i busem ;)

No i gratulacje za przejście Mario dla Deus'a oraz Bayonetta'y przez Mr_Zombiego, który zwyciężył ów tytuł w ciągu dwóch dni, gratuluje opanowania, ja bym nie dał rady tak cicho znosić wybryków tejże gry ;)

PS Deus, myślę że chyba jednak się skuszę na Blood Dragon'a ;)
Ostatnio zmieniony ndz 23 paź, 2016 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Zlot Fanów RE: Jesień 2016”