[Pomoc] Leech Hunter

Resident Evil Zero
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

najłatwiej jest grać patentem gdzie na początku widać dwie zielone roślinki,a nie jedną zieloną i drugą niebieską :rad10:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dlatego, że mamy wtedy sub machine gun (tak zaliczałem na GCN) ale.... ja skończyłem dodatek na 100% właśnie w tej drugiej konfiguracji czyli niebieska i zielona. (Wersja Hard-PS4)

Takie odświeżone hinty ode mnie dla osób mających ambicję na 100% (trofea) w tym trybie:

- najpierw wybijamy wszystkich a na końcu zbieramy wszystko pamiętając o zachowaniu trochę ammo do pistoletu. Dla jednej postaci warto zachować nóż! Zaraz po zebraniu 90 pijawki respawnuje się 25 zombie i jeden mały karakan :D
Lokalizacja respawnu:
- balkon, kuchnia, podziemia, korytarz prowadzący do czerwonych drzwi (fire motif)
- leech man tylko za pomocą granatnika (powinny wystarczyć 3 pociski) huntery shotgun + custom handgun (2 strzały jak leży a następnie dobicie shotgunem). Magnum tylko na huntery przy pociągu a jak zostanie amunicji to resztę hunterów w innych pomieszczeniach
- małpy - granatnik a jak nie mamy już pocisków to shotgun (amunicja do niego jest w łazience na parterze i w pomieszczeniu tortur
- pająki również granatnik z zapalającą amunicją
- zombie nóż i pistolet, w ciasnych shotgun (tylko wycelowany w górę=headshot)
- pierwsze trofeum to zabicie wszystkich, jednocześnie możemy zrobić je i dodatkowo zebrać kolejne za 100 pijawek
- trzecie trofi z tego trybu to zebranie tylko 50 dla danej postaci i co najlepsze to musimy robić od początku (nie zaliczy nam z poprzedniego przejścia z 100), polecam Billego w konfiguracji zielona roślinka i niebieska.
- BARDZO ważne dla ułatwienia sobie rozgrywki to wymienienie zwykłego pistoletu na wersję Custom, który leży w pomieszczeniu z butlą zaraz za pomieszczeniem z projektorem. Headshoty i szybkość działają bardzo na korzyść.
Ostatnio zmieniony śr 15 lut, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 4 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

WESKER-DL pisze:trochę ammo do pistoletu i noża!
:smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Poprawione :D
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

Siemka może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ostatnia pijawka? Grałem na hard z opcją dwie zielone rośliny,a zebrałem tylko 99 leechów ,a innych problemów nie było,tylko ta jedna pijawka :rad13:
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

Już rozpracowałem co i jak , a tu muszę się pochwalić :) https://www.youtube.com/watch?v=TKYEuhr3EUo
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Może i nie jest to temat do chwalenia się, ale co tam, może nie zostanę ukarany :smiech3:
Spoiler!
Co prawda miałem pomoc w postaci mapki z GamesFAQs (ale tęsknię za tymi poradnikami w takim prostym, trochę retro stylu, gdzie zawsze było widać spore napracowanie :D ), ale udało mi się tego dokonać :D
https://i.imgur.com/TP5dwks.jpg
Czas tyłka nie urywa, ale i tak jestem zadowolony :D Mam wrażenie, że Leech Hunter w wersji HD jest trochę uproszczone. Nie pamiętam, żeby te pijawki aż tak się świeciły, nawet bez tej mapki wszystkie idzie bez problemu znaleźć. Za pierwszym razem, idąc na żywioł, nawet połowy nie udało mi się uzbierać, ale jak zacząłem na spokojnie planować i sobie oznaczać co, gdzie, i jak, szło mi o wiele łatwiej. Czuję, że jak z tym dałem radę, to i reszta osiągnięć w wersji HD jakoś mi pójdzie :okulary2:
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Arc »

Proste pytanie bo nie mam pojęcia jak ten tryb aktywować.
Więc... jak dostać się do trybu Leech Hunter? :rad10: Jakieś wymagania? Znaleźć jakąś miejscówkę w grze ukrytą? Przejść grę 21 razy używając noża? :rad2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Recoil »

Przejść grę...
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Arc »

Przeszedłem i co dalej? Nawet mi nie pokazał się ekran z czasem gry i rangą... Odblokował mi się tylko tryb z Weskerem zamiast Billy'ego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Recoil »

Load game ---> Clear ---> Extra game
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Arc »

Spróbuję jak będę miał wolny czas na RE0, dziękuję Ci za radę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Patriota_1988 »

Arc pisze: czw 14 mar, 2019 Spróbuję jak będę miał wolny czas na RE0, dziękuję Ci za radę.

Spróbuj też przejść grę minimum na normalu , na easy nic nie da .
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Arc »

^ Pierwszy raz przechodziłem na easy właśnie i Leech Hunter był tylko musiałem się poradzić na forum jak się do niego dobrać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Patriota_1988 »

Arc pisze: sob 27 kwie, 2019 ^ Pierwszy raz przechodziłem na easy właśnie i Leech Hunter był tylko musiałem się poradzić na forum jak się do niego dobrać :)

Mówię tobie poważnie , spróbuj na normalu i na bank wpadnie leech hunter :)
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Arc »

Jak wpadnie? Trofeum? Niemożliwe, może Ci coś zabugowało i sam wskoczył puchar :)
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: WESKER-DL »

Chyba chodziło o wpadnięcie trybu gry
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Arc »

^ co nie zmienia faktu, że zdobyłem wspomniany leech hunter na easy więc po co mam sprawdzać na normalu? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Patriota_1988 »

Arc pisze: sob 04 maja, 2019 ^ co nie zmienia faktu, że zdobyłem wspomniany leech hunter na easy więc po co mam sprawdzać na normalu? :)


Bo gra jest wtedy bardziej wymagająca i jak się gra , to gra się fajniej i z satysfakcją , że gra się na wyższym poziomie trudności , polecam też zagrać na hard bo wtedy gra wymiata :) , mówię tak bo zjadłem na marce re zęby ( jestem weteranem można tak powiedzieć :P )
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: [Pomoc] Leech Hunter

Post autor: Arc »

Ja zaczynam Residenty od easy i pnę się powoli w górę w praktycznie każdej części. Od biedy od normala zaczynam albo jeśli gra nie ma stopnia trudności. Gram od prawie samego początku serii (rocznikowo) ale jedynkę przechodziłem z kolegą razem. Na zmianę jeden grał a drugi kibicował i razem rozwiązywaliśmy zagadki kilka razy posiłkując się opisem z PE #1 , fajnie ten opis zrobili jak na tamte warunki 1997, w którymś późniejszym numerze wyjaśnili, że mapy w opisie to kartki papieru z przypalanymi brzegami zapalniczką :) niezły efekt wyszedł.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”