Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
azzma
Posty: 15
Rejestracja: pn 27 maja, 2013
Lokalizacja: GOP

Post autor: azzma »

Polecam nowosci kupowac w Saturnie lub w Media. Sam chcialem kupic wersje na xboxa, ale po wtopie z re6 wolalem nie ryzykowac i nabylem wersje Steam.
I love the smell of dead zombies in the morning.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ktoś mi powie co to ta wersja Steam i czym różni się o innych??
Ostatnio zmieniony wt 28 maja, 2013 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azzma
Posty: 15
Rejestracja: pn 27 maja, 2013
Lokalizacja: GOP

Post autor: azzma »

Wersja steam to po prostu wersja na PC.
I love the smell of dead zombies in the morning.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Dreddenoth pisze: Jest sporo różnica miedzy gra na 3ds a na PC, co mnie zaskoczyło łatwiej jest znaleźć grę na 3ds niż na stemie... być może ludzie już nas najwyższym poziomie biegają, oby nie skończyło tak jak re;orc i re;6 gdzie czekanie na innych graczy w trybach dodatkowych jest niemożliwe o ile niema się kolegów.
Gram na XBOX 360 i tam nie ma żadnych problemów z partnerami do co-opa. Pod tym względem Steam jest jak nieszczęście.

Jeżeli chodzi o samą grę to tym razem kampania poszła gładko natomiast męczę się na niektórych etapach w Raid Mode. Wszystko z powodu małej ilości kasy, która wystarcza na uzupełnienie zapasów. Żeby kupić coś konkretnego to trzeba bardzo dużo grać. Ogólnie mam wrażenie, że wersja na duże konsole i pc jest trudniejsza.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Revelations na jesieni wyjdzie na płycie i cyfrowo na PS4 i Xone hehe :) dobra wiadomość bo gra konkretna chociaż jak będzie w takiej samej renowacji jak RE4 to widać, że chcą troszkę podoić jeszcze :) szczerze to przytuliłybym wersję na Switcha :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Przecież tam nie będzie żadnej renowacji. Skok na kasę po prostu, bo już hype na siódemkę zniknął.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Też tak myślę, że raczej podbitka i port a co do hype'u to zaraz znowu wróci z powodu darmowego DLC :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Byle by wyszła wersja pudełkowa. Będzie jak znalazł do kolekcji przy drugiej części na półce :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”