Resident Evil 0 HD - Achievements/Trophies

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Ja to robiłem nawet z przewodnikiem, tylko, że inny filmik i wyszło jak wyszło, niestety. Może spróbuję z tym, aczkolwiek oglądając i grając jednocześnie zabierze to dużo czasu. Dam znać czy po trzeciej próbie się uda. :D
Ostatnio zmieniony pt 03 sie, 2018 przez D4rk_Roxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Mi udało się od razu, tzn pucharek wpadł bez problemów bo przypomniałem sobie o jednym zombiaku leżącym, z nimi jest taki problem że czasem ich nie widać.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Udało się za trzecim razem! Trofeum zdobyte. Wszystko robiłem tak samo, jestem pewien, że na wcześniejszych nic nie pominąłem, tym bardziej, że chodziłem po pokojach i sprawdzałem auto-celowaniem czy coś wykrywa, ale nie ważne, Leech Hunter już z głowy. Chyba więcej nie zagram w ten try. :smiech7:
Jutro dobiję platynę. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Gratuluje :rad1:


Też mówiłem po przejściu 100% LH na Gamecube że już do tego nie wrócę i co? I wyszła wersja z pucharkami na PS4 :D hehe i powtórka ale w sumie baaaardzo miła
Ostatnio zmieniony sob 04 sie, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Niektóre osiągnięcia dały mi w kość: po przejściu Leech Huntera dowiedziałem się, że jedno z osiągnięć polega na zebraniu tylko jedną postacią wszystkich pijawek... chyba najgłupsze osiągnięcie :P Jest też kilka, które bardzo łatwo szło przegapić, jak to ze wszystkimi możliwymi kombinacjami roślinek (serio, nie wiedziałem że można łączyć 2x zieloną i 1x niebieską) albo z przeczytaniem wszystkich dokumentów - niektóre były sprytnie ukryte i nawet nie zdawałem sobie sprawy, że coś opuściłem :rad6: Nigdy też zombiakom pod nogi nie strzelałem i każda moja próba zrobienia tego w pociągu kończyła się niepowodzeniem. Dopiero z nieskończoną amunicją, i po dotarciu do ośrodka treningowe, udało mi się tego dokonać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”