Newsy

Awatar użytkownika
Anne
Posty: 42
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Anne »

Raczej nie chciałabym takiej okładki. Nie przepadam za Claire więc jej na pierwszym planie nie chce.
Mam nadzieję, że twórcy postarają się z okładką :D
You feel so lonely and ragged
You lay here broken and naked
My love is
Just waiting
To clothe you in crimson roses
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 31
Rejestracja: wt 26 sie, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: stefan »

Z traileru #2 zauważyłem że Leon uczył się Parkour czyli sztuki efektywnego przemieszczania się :D Wiem bo sam trenuję.
Czekam na film z niecierpliwością.
Mój tata to Nemesis.
A gdzie mama ?
Awatar użytkownika
Witek
Posty: 41
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City :(

Post autor: Witek »

stefan pisze:Z traileru #2 zauważyłem że Leon uczył się Parkour czyli sztuki efektywnego przemieszczania się

Nie przesadzaj to że zeskoczył z murka i wślizgiem ominął rurkę nie znaczy ze uczył sie parkour :P >CUT< AT: Bez takich tekstów panowie. Takie zdolności posiada każda wysportowana osoba :)
Ostatnio zmieniony wt 28 paź, 2008 przez Witek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawlak92
Posty: 44
Rejestracja: sob 04 paź, 2008
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: Pawlak92 »

Boże, w RE4 pokazywał lepsze sztuczki np: tą z laserami i saltem, albo wall flipa... Takie akrobatyczne umiejętności zyskał podczas szkolenia, które zmieniło go w Leona zawodowca (że się tak wyrażę). To są dopiero wyczyny, a ty tu wyskakujesz z jakimś murkiem...

Jak myślicie, kim może być ten potwór na końcu trailera? Zmutowanym terrorystą?
Dla jednych seria RE to rzez zombiech czy innego mięsa. Ale tylko ci , którzy interesują się jej historią i fabułą są prawdziwymi jej fanami...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że będzie to postać, która odgrywa znaczącą rolę w tym filmie...
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

Ostatnio zmieniony wt 11 lis, 2008 przez unknown_u, łącznie zmieniany 1 raz.
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

no z tego co widać po tych urywkach to świetny film, czuć RE. Kiedy premiera na DVD z polskimi napisami?? :zmiesz8: już sie doczekać nie moge..
Pawlak92
Posty: 44
Rejestracja: sob 04 paź, 2008
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: Pawlak92 »

Leon. KennedY pisze:Nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że będzie to postać, która odgrywa znaczącą rolę w tym filmie...
Nom może zabiję nawet jakąś kluczową postać lub zrani Leona (co zrobić jest bardzo trudno, ostatni raz Krauser tego dokonał, no i Ada go w nogę ''dziabnęła'' ale w tym drugim przypadku plagas przejął nad nim kontrolę...)
Dla jednych seria RE to rzez zombiech czy innego mięsa. Ale tylko ci , którzy interesują się jej historią i fabułą są prawdziwymi jej fanami...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Pawlak92 pisze:
Leon. KennedY pisze:Nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że będzie to postać, która odgrywa znaczącą rolę w tym filmie...
Nom może zabiję nawet jakąś kluczową postać lub zrani Leona (co zrobić jest bardzo trudno, ostatni raz Krauser tego dokonał, no i Ada go w nogę ''dziabnęła'' ale w tym drugim przypadku plagas przejął nad nim kontrolę...)
Nie zapominaj, że to film a nie gra ;). I jak do tej pory, te dwie, hmm, formy nie mają ze sobą wiele wspólnego.
Pawlak92
Posty: 44
Rejestracja: sob 04 paź, 2008
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: Pawlak92 »

Diadem:Na przyszłość informuj, że zamierzasz opowiedzieć cały film :pff6: Wyobraź sobie, że inni wolą go obejrzeć, a nie przeczytać o nim

Jednak tym mutantem okaże się Curtis Miller, terrorysta, który zarazi się G-wirusem...

Postawi on prezydentowi Grahamowi ultimatum (musi w ciągu 4 godzin wyjawi publicznie prawdę o Raccon i swoich powiązaniach z korporacją Umbrella albo Curtis zainfekuje T-wirusem każde duże miasto na Ziemi). Gdy SRT pod wodzą Leona zlokalizuje jego kryjówkę, on naśle na nich nowy typ Tyranta i umyślnie zainfekuję się wirusem G, który zamieni go w maszynę do zabijania... Curtis był członkiem tej samej organizacji co Claire, walczącej z terrorystami używającymi broni biologicznej. Jego prawdziwe oblicze okaże się jak zawsze - nagle i niespodziewanie...

Informacje czerpałem stąd:

http://residentevil.wikia.com/wiki/Bioh ... generation

Tak ja to przetłumaczyłem, poprawcie mnie jakby coś......

EDIT:
Sorry nie mogłem się powstrzymać... Usuń tego posta, jeśli uważasz go za szkodliwego, nie obrażę się. Zresztą kto chce wiedzieć co tam jest, ten przeczyta, a kto nie to nie
Ostatnio zmieniony śr 19 lis, 2008 przez Pawlak92, łącznie zmieniany 8 razy.
Dla jednych seria RE to rzez zombiech czy innego mięsa. Ale tylko ci , którzy interesują się jej historią i fabułą są prawdziwymi jej fanami...
Awatar użytkownika
Urbi
Posty: 40
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008
Lokalizacja: Lodz

Post autor: Urbi »

Bardzo fajnie że CAPCOM będzie wracać do przeszłości, widać to w 0:45 trailera TGS gdzie,
Leon i Claire uciekają przed Zombi, a Leon jest w STROJU R.P.D!

Mam nadzieje że będzie więcej powrotów do przeszłości!
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Na Gametrailers.com pojawił się krótki filmik prezentujący Leon'a, jakąś kobietę i powstającego mutanta rodem z RE2, choć jego wygląd przypomina mi Space Pirates z Metroid Prime, aczkolwiek nasuwają skojarzenia z dr. William'em Birkin'em, zwłaszcza krzyk potwora podczas mutacji. Można zerknąć. :rad10:

http://www.gametrailers.com/player/42725.html
Ostatnio zmieniony sob 15 lis, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Widziałem pierwsze osiem minut filmu. Troche sztuczny ruch postaci w porównaniu z cut scenkami z RE4, ale nie jest źle. Nadal nic mi nie wiadomo o edycji DVD.

Blue Raye są odtwarzane na Plejaku 3, prawda?

Recoil: Prawda :)

Dzięki za potwierdzenie. Nie chiałem się napalać, ale szwagier ma PS3 więc kupię gdy tylko wypuszczą. Sieć HMV posiadająca sklepy w UK i Irlandii ogłosila premierę 12 stycznia 2009 :)


A krótki opis na OUTPOST wraz z linkiem wklejonym z QuietEarth zawierającym namiar na pierwsze osiem minut macie tutaj:
http://postapocalyptic.net/news.php?readmore=1243
O ile mi wiadomo to "czysta", w pełni legalna akcja. Filmik pokazuje styl Degeneration ale urywa się, gdy zaczyna robić się ciekawie :)
Ostatnio zmieniony ndz 16 lis, 2008 przez Saladyn, łącznie zmieniany 2 razy.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Pawlak92
Posty: 44
Rejestracja: sob 04 paź, 2008
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: Pawlak92 »

http://www.gametrailers.com/player/42726.html
Ten pan z początku ładnie się zmienia... To bez wątpienia Curtis Miller... Odrazu widzimy jego umiejętności... Biedni żołnierze...
Ostatnio zmieniony śr 19 lis, 2008 przez Pawlak92, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla jednych seria RE to rzez zombiech czy innego mięsa. Ale tylko ci , którzy interesują się jej historią i fabułą są prawdziwymi jej fanami...
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

Jest już dostępny DVDRip Resident Evil Degeneration.
Jest mało prawdopodbne, że film ukaże się w Polsce. Osobiście czekam na rip z płyty BluRay w formacie m_HD mkv (ok. 2 - 3 gb), który powininen pojawić się już w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że ktoś udostępni również dodatki z płyty, m.in. pokazywany tylko podczas premiery na TGS trzeci trailer do RE5.
Ostatnio zmieniony śr 03 gru, 2008 przez unknown_u, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Ja olewam wszystkie te DVD ripy i inne. Kupię blue raya i zbuduję mu ołtarzyk :)

Necraria: Zamykam. Dyskusje o filmie w tym temacie.
Ostatnio zmieniony pt 05 gru, 2008 przez Saladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Degeneration”