Trailer filmu

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Trailer filmu

Post autor: WESKER-DL »

Cóż zapewne wielu z was już obejrzało oficjalny trailer nadchodzącej trzeciej częśći Filmu RE, co o nim myslicie? Wasze opinie

http://www.gametrailer.com/umwatcher.php?id=43577

Jak dla mnie trochę przesadzili z tą całą planetą-pustynią cholera to mi się wogóle z RE nie kojarzy, dopiero przy końcu coś się ruszyło no ale jak to zwykle bywa w trailerach :rad2: Alice z Carlosem hmm Odeth Fehr grający Carlosa grał postać w Mumii Return więc z piaskami i Klimatem Egiptu jest oswojony, Alice powraca do rezydencji tylko po co? Ostatki Wirusa? No tego napewno dowiemy się już w filmie. W sumie trailer średni, mało zostało pokazane, inne postacie takie jak Claire czy Wesker wogóle pozostały pominięte lub nie które scenki a szkoda bo mogłyby podsycać oczekiwanie za Filmem
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

niepokoi mnie fakt, że na trailerze ani na zdjęciach nie ma Jill Valentine :/

Ogólnie trailer może być,ale i tak z tym Mad-Maxem przesadzili
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Też nie zauważyłem Valentine ale robię poprawkę do poprzedniego postu, ujrzałem Claire obok Carlosa ;)
http://img412.imageshack.us/my.php?imag ... tuuwk2.png
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

Jezu ale to będzie głupi film :D
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

William Birkin pisze:Jezu ale to będzie głupi film :D
XD

To jest Claire? Jeez, nie poznałem w ogóle.
(dobrze, że Dee Jay tego nie widzi ;p).
Chociaż aktorka całkiem ładna.

A Jill chyba już nie wystąpi. Przynajmniej nie ma jej nawet wymienionej na liście z IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0432021/ (btw. nowy layout IMDB jest do dupy).
Super, zostawili tak debilną postać jak L.J., czy też Carlosa, który w poprzednim filmie prawie nic nie robił, a usunęli Jill (fakt, sama postać była skopana, ale na aktorkę w skąpym obcisłym ubranku fajnie było popatrzeć ^^).

OMG. Dopiero się przyjrzałem dokładniej tej liście z IMDB i zauważyłem to:
Iain Glen - Dr. Isaacs/Tyrant

WTF?
Ostatnio zmieniony śr 21 lut, 2007 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 17
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: thrtu

Post autor: guru »

Nie widzieliście Jill bo JEJ NIE MA W FILMIE!! Nie zapominajmy, że był to tylko TEASER TRAILER (coś ala REGENERATE przy Apocalypse). Właściwy trailer powinien się ukazac na przełomie wiosny i lata...

Jill nie usunięto, tylko aktorka ja grajaca miał inne plany zawodowe a zdjecia nie mogła niestety czekać. Są plotki, ze byc może Jill znajdzie się w finaałowych scenach Extinction i w RE4 ale to tylko plotki...

Mr_Zombie IMDb nigdy nie słynnęło z wiarygodności jeżeli chodzi o filmy przedpremierowe. Natomiast to, że w filmie będzie TYRANT wiadomo juz od jakegoś czasu. Pojawiły się również SPEKULACJE odnośnie Nosferatu.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Na stronie http://www.filmweb.pl/Resident+Evil++Ex ... ,id=186641
znalazłem Jill jako jedną z postaci ktora ma sie pojawić w filmie, a także kilka zwiastunów (tz. 1 w kilku wersjach :rad5: )
Awatar użytkownika
guru
Posty: 17
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: thrtu

Post autor: guru »

FilmWeb bierze info z IMDb. Swojego czasu figurowała tam i Sienna/Jill po czym ją zdjęto. Jak ktos ma jeszcze wątpliwości niech zajrzy na oficjalną strone filmu i przekona się, że Sienny tam nie ma.
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Mi się trailer podoba, polubiłem ten klimat pustyni. Zmiana reżysera wyjdzie na dobre, no i efekty będą na wysokim poziomie.

Czuję, iż ta część może przebić moja sympatię do pierwszej części filmowego RE :rad6: .

PS. To ujęcie z Alice i ogniem za jej plecami - MMmmmMMmmMM :rad11:

EDIT: Claire nie została pominięta, pojawia się dosyć często w zwiastunie.
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

Kostium bohaterki jest jakby podobny do ciuszku Naomi z ARMITAGE III.
Mam nadzieję że będzie klimacik miejsca jak z Evil Dead 3 lub conajmniej Mad Max.
Ale i tak mam mieszane uczucia bo Claire jest kiepska
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja też mam mieszane, po pierwsze trochę mało podobna a po drugie za długie włosy :rad2: Klimat Mad Maxa był niezły ale ludzie to ma być Resident Evil :rad2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Artysta, bąź artysta ;p, ma prawo zmienić przy adaptacji co chce, a my musimy się z tym pogodzić, pozatym nie uważam, że Claire jest słaba bo jest niepodobna do pierwowowzoru z gry. Pasuje do wyobrażenia twórców filmu, pozatym jej wygląd został dostosowany do miejsca akcji(postapokaliptyczna pustynia).

Wesker czy istnieje definicja co to jest RE? Pamiętajmy,że to jest film a nie gra. Czy RE4 albo RE5(akcja na pustynnym obszarze) to jeszcze RE w twoim mniemaniu. Przecież tak sie różnią(RE5 będzie się różnić) od klasycznego RE. W filmach fabuła posuwa się do przodu szybciej niż w takich grach. Przecież nie nakręcą 2 czesci w Ulu, trzech w Raccoon.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

NIe dokońca mnie zrozumiałeś, Filmy Paula W. są interesujace i nic do nich nie mam, w gruncie rzeczy podobają mi się, kupuje je z chęcią (Apocalypse mam już w 3 wydaniach:UMD,DVD,VCD) i jeżdżęw premierę a to ze Paul miesza w swoim scenariuszu to jego produkcja my jesteśmy tylko od komentarzy itd.
Dla mnie Resident Evil zawsze kojarzył się ze strachem (nawet w RE4 było kilka "momentów"), obecnie Exticion odchodzi od tego schematu który zapoczątkowała Apocalypse, ten film to typowa strzelanina dla Amerykańskich bachorów. Pustynia i te klimaty można wspaniale wykorzystać vide Teksańska masakra, Wzgórza mają oczy itd. Narazie filmu nie widziałem ale po zalążkach Fabuły więcej niż 9/10 niestety u mnie nie dostanie, bo jak wytłumaczyć że całą ziemię pokrył piach? Wojna nuklearna ? po co? Jaki Umbrella ma w tym cel? Po co ktoś ma się na nich mścić skoro i tak juz cały świat pogrąży się w chaosie? i inna kwestia jakie może być zakończenie Exticion? wszyscy odejdą w stronę słońca i piachu? Te kwestie mnie nie denerwują aczkolwiek baaadzo zastanawiają i podsycają moje oczekiwanie na tą produkcję.
Chciałbym aby film RE poprostu przerażał, otaczał nas klimatem niczym w adaptacji Silent Hill, potrzeba zamiast przybajerzonego Matrixa dobrych ujęć kamer, klimatycznej muzyki i Historii nie typowego Madafaki jaką jest Alice ale kogoś naprawdę zwykłego tak to widzę i jest to moja subiektywne wyobrażenie.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

9/10 to bdb nota ;].

Tak na poważnie rozumiem twoje obawy, ale ja mam przeczucie,że ta częśc w porównaniu do niestrasznej dwójki wyjdzie naprawde dobrze pomimo motywów "madafaków".
Mój optymizm jest podobny do tego, kiedy zobaczyłem zwiastun Silent Hilla, pewnie dlatego jestem pozytywnie nastawiony.
Super ALice mi nie przeszkadza, w końcu Resident to SuperWesker, SuperAda, SuperChris, SuperJill, SuperAlexia.

Czy było gdzieś oficjalnie napisane,że cała planeta jest pokryta pustynią?

W Las Vegas to ma sens, bo o ile mi wiadomo to Nevada jest obszarem pustynnym.

Dwójka rzeczywiście była odmóżdźona, mam nadzieję, że tutaj dialogi i relacje między bohaterami zostały zrealizowane na przyzwoitym poziomie.

PS. Obstawiam,że Extinction będzie brutalniejszy od poprzedników i będzie stanowił udane połączenie thillera sf(RE) i akcji(RE2). Tak aby zadowolić "amerykańskich nastolatków" i fanów pierwszego filmu z trylogii.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Vocap pisze: Czy było gdzieś oficjalnie napisane,że cała planeta jest pokryta pustynią?
No wiadomo żę Antarktyka i Antarktyda nie mogą byc pokryte ale reszta świata raczej jest, przynajmniej tak wydedukowałem z Trailera gdzie widzę wieżę Eiffla (Paryż-Europa), Statułę Wolności (Ameryka), Piramidę (możliwe że kontynent Afryki), wszystko w jedym miejscu po czym oddalenie kamery i cała Ameryka pokryta piachem
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

A to nie sa miniaturki, które sa w Las Vegas?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _paris.JPG

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... s-NYNY.jpg

http://www.visitlasvegas.com/web-images ... 217-1.jpeg

pozatym dziwne, aby to wszystlo przeteleportowało się w jedno miejsce.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

fakt o tych miniaturkach nie pomyślałem :smiech6:a nawet nie zaważyłem na trailerze <Zonk> chociaż wielkość miniaturek a tych w trailerze trochę się różni ale pewnie to błąd grafików ale to nie zmienia faktóu że cała Ameryka jest pokryta piachem (po oddaleniu się kamery)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Ten zwiastun bardziej mi przypomina zapowiedż kolejnej części Mad Max-a niż Resident evil. Ciekawe co się stało że ziemia zamieniła się w wielką pustynie.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No właśnie też mnie to ciekawi, choć nie wiadomo czy cała Ziemia bo jak Vocap dobrze zauważył (a to się może potwierdzi) to narazie jesteśmy na 100% pewni że tylko Ameryka Północna jest pokryta piaskiem ale jak się to stao to też mnie zastanawia
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Hmm... przeglądając jedną ze stron zauważyłem coś takiego
http://www.residentevilfan.com/movie/idealcast.cfm
Szkoda że Anderson tego nie zauważył może chociaż postacie były by bardziej podobne do "oryginałów"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Extinction”