[Pomoc] Gdzie jest Barry Burton

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
JJ220
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Konin

[Pomoc] Gdzie jest Barry Burton

Post autor: JJ220 »

Witam!

To pytanie korci mnie odkąd zacząłem przygode z RE.

Gdy wybieramy grę Chris'em,w filmiku gdzie otwierają się drzwi do willi Spensera,Chris mówi..."Pozostałem tylko ja,Wesker i Jill,nie wiemy gdzie jest Barry..."
Czy podczas gry Chris'em rzeczywiście możemy odszukać Barry'ego?Czy wogóle jest to możliwe?Proszę o pomoc!
Ostatnio zmieniony pt 14 mar, 2008 przez JJ220, łącznie zmieniany 2 razy.
Chris Redfield
Posty: 3
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

;/

Post autor: Chris Redfield »

siemka
niestety nie jest możliwe spotkanie chrisa z barrym:(
Jedyne czego brakowalo mi w tym residencie to brak możliwosci gry barrym,wyobrażam sobie chodzenie z magnumem i tekt:"I have this" :)
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Ja kilka razy przechodzilem RE1 i jak dotąd ani razu nie udało mi się odnależć Barrego ale zapewne przeżył bo widzimy go w RE3.
Chris Redfield
Posty: 3
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

czegos nie wiem???

Post autor: Chris Redfield »

Hmmmmmm z tego co wiem barrego nie ma w RE3 gdy przechodzilem residenta 3 nigdzie go nie spotkalem chyba ze chodzi o goscia ktory ginie z reki nemezisa nie pamietam jego imienia.Mozliwe ze to przeoczylem
Awatar użytkownika
Gibon
Posty: 15
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Gibon »

Barrego W RE 3 Widzi Się Hyba... (tak słyszałem) na koncowej pokazówce jak sie ma jakies inne zakonczenie ;p nie wiem na 100% bo re3 ukonczylem tylko ze standardowym
Resident Evil Is The Best
Fight To Your Fear!!!
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

To barry przylatuje po nas w końcowym filmiku RE3 aby go zobaczyc tuż przed fabryką na moście gdy nas atakuje nemezis należy wybrac opcje zeskoku z most
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

Dokładnie Jill moze uratować Barry na końcu
Neptun

Post autor: Neptun »

Jak widać na przykładzie Barry'ego - jeżeli ktoś ginie w jakiejśc części nie oznacza to, że możemy go nie zobaczyć później - no ale ostatecznie jest mozłiwośc jego uratowania - więc zakładamy, że przeżył ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W RE1 (obojetnie na jaki system) grając Chrisem nie ma możliwości spotkać Burtona. W RE3 pojawia się na końcu, przylatuje po Jill I Carlosa Helikoptere, jest oczywiście też zakończenie że to Carlos "pilotuje".

Jedyną odsłoną w której można zagrać Barrym to Resident Evil Deadly Silence na Nintendo DS :rad10: w trybie Multi, tzn. sa dwa tryby Co-Op i deatchmacht, jeżeli kogoś to interesuje to wspomne też o postaciach typu Joseph, Wesker :smiech7: Wypas się nimi gra, każdy ma swoje specjale hehe. Niezapomnę jak Weskerem po Lab. ganiałem kumpla (Rebeccą grał ;))
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemezis 13
Posty: 2
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nemezis 13 »

jak gra się chrisem, to nie spotykamy się z Barrym
, a zaś grając Jill spotykamy Barrego :rad13:
...........Tam i spowrotem............
Awatar użytkownika
Albert_Wesker
Posty: 4
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Post autor: Albert_Wesker »

Wesker - Dark Life pisze:W RE1 (obojetnie na jaki system) grając Chrisem nie ma możliwości spotkać Burtona. W RE3 pojawia się na końcu, przylatuje po Jill I Carlosa Helikoptere, jest oczywiście też zakończenie że to Carlos "pilotuje".

Jedyną odsłoną w której można zagrać Barrym to Resident Evil Deadly Silence na Nintendo DS :rad10: w trybie Multi, tzn. sa dwa tryby Co-Op i deatchmacht, jeżeli kogoś to interesuje to wspomne też o postaciach typu Joseph, Wesker :smiech7: Wypas się nimi gra, każdy ma swoje specjale hehe. Niezapomnę jak Weskerem po Lab. ganiałem kumpla (Rebeccą grał ;))
Barrym gra się też w hmmm kiepskim wg mnie Resident Evil Gaiden na GBC.
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Nemezis 13 pisze:jak gra się chrisem, to nie spotykamy się z Barrym
, a zaś grając Jill spotykamy Barrego :rad13:
a i możemy zrobić tak że barry zginie w re 1 tylko nie pamietam jak...
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

w remaku, jezeli nie oddamy mu broni do walki z Lisą Trevor
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

a w re 1 chyba barry poszedl w lewo a my idziemy w prawo.(po spotkaniu w podziemiach co mamy do wyboru czy idziemy z nim bierzemy tak a potem jest czy chcesz żeby barry poszedl pierwszy i klikamy tak i on idzie w w lewą stronę(Jill lewa strona) a my idziemy w prawo(jill prawa) jeśli sie myle to mnie poprawcie.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No mylisz się :rad10: w RE1 aby Barry trzeba nie czekać na niego w momencie kiedy rzuca nam linę po walce ze Jawnem wtedy możemy pod koniec gry (kiedy będziemy kierowali się na dach) ujrzymy konającego Burtona obok skrzyni na początku Lab., który da nam fotę swoich pociech
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

a ja z tego co pamietam to w podziemiach konał??

Głos z Tostera: Trzymajcie się tematu
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W podziemiach to Enrico marini dowódca Bravo Team
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

hmm a gdzie dokładnie?? w którym labolatorium?? b2?? czy b3??
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Barry w Lab. na samym poczatku przy skrzyni natomiast Enrico Marini w Podziemiach pod Rezydencją Spencera
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

ale przy której?? tej co zjeżdzamy windą do labolatorium i drabinką w dół?? :bitwa4:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”