Co zobaczymy w Umbrella Chronicles?

Awatar użytkownika
Remi_GD
Posty: 28
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Co zobaczymy w Umbrella Chronicles?

Post autor: Remi_GD »

Co dokładnie zobaczymy w grze? Jakie wydarzenia? Czy będą to tylko połączone wątki RE1,2,3, czy coś więcej? Jakie lokacje, postacie, fabuła? Co właściwie wiemy o tej grze poza tym, że pojawi się na Nintendo Wii? Czy może być na jakiekolwiek inne platformy? Kiedy jest premiera? :rad13:
Ostatnio zmieniony ndz 28 paź, 2012 przez Remi_GD, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Obecnie wiadomo:

- producentem gry jest Masachika Kawata kolo odpowiedzialny za RE4 na PS2

- premiera około 2007 roku (miesiąca jeszcze nie zanmy)

- od niedawna wiadomo że będzie to pełnoprawna kontynuacja serii

- Bohaterowie którzy się pojawią: Jill, Chris, Barry, Ada, Leon, Claire and Carlos. Rebecca, Hunk and Wesker + sekretne postacie

- Będzie to podzielone na Plansze:

1. Rezydencja Spencera (Chris i Jill),
2. R.P.D komisariat (Leon i Claire),
3. Ulice miasta Raccoon (Jill i Carlos),
4. Obszary z RE4 (Leon i Ada).

- gra będzie podzielona na Story i Arcade

- swojego czasu pojawił się też trailer : http://www.youtube.com/watch?v=WLtfGZWDBcI

- ostatnio pojawiły się pogłoski jakobyy w tej części miałbyć głównym bohaterem Albert Wesker więc jeszcze wszystko jest możliwe
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Remi_GD
Posty: 28
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Remi_GD »

Jeszcze troche poczekamy, ale zapowiada sie zbieranie hajsu na Wii, z tego co wiem, jest już w Ultimie:) Co jak co, ale "Umbrella Chronicles" na pewno sobie nie odpuszczę. :rad5:
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Wesker - Dark Life pisze:- swojego czasu pojawił się też trailer : http://www.youtube.com/watch?v=WLtfGZWDBcI
To nie jest oficjalny trailer, lecz jedynie filmik zrobiony przez jakiegoś fana. Składa się on w 90% z filmiku, który można było obejrzeć na japońskiej stronie REbirth, w którym rezydencja pokazana była w pełnym trójwymiarze.
O prostych i kiczowatych czerwonych napisach nawet nie wspomnę ;p.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Remi_GD pisze:Jeszcze troche poczekamy, ale zapowiada sie zbieranie hajsu na Wii, z tego co wiem, jest już w Ultimie:) Co jak co, ale "Umbrella Chronicles" na pewno sobie nie odpuszczę. :rad5:
Ja kupiłem dwa tygodnie po premierze Wii i było dostępne w Empiku (fakt że tylko 3 sztuki ale były) a w Ultimie juz jest spory czas. Umbrella Chronicles będzie innowacyjną częścią jak wspaniałe Deadly Silence, wykorzystanie Wiimota i gruchy będzie konkretne i przedewszystki oprócz Fabuły ten aspekt mnie interesuje
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Dobra gra się zapowiada. Niestety na najgorszą konsolę na świecie (bo nie mam ochoty robić z siebie debila przed TV). Fajnie przemyślana treść (1+2+3+Kontynuacja). Będzie to powrót do korzeni i kontynuacja korzeni heh. Lol, jaka lista postaci. Długaaa...
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Ja niestety kupię Wii tylko ze względu na RE Chronicles chociaż kupowanie konsoli dla jednej gry mi się nie uśmiecha (wolałabym te pieniądze przeznaczyć na PSP).
Wg gry-online RE Chronicles ma się ukazać w tym roku (powołują się na wypowiedź przedstawiciela Capcom-u).
Podobno Wesker i Hunk będą postaciami, które będzie można odkryć ale czy będzie można nimi zagrać w grze podstawowej czy tylko w arcade to tego nigdzie się nie doczytałam.
W każdym razie to co mnie zachęca do kupienia tej gry to perspektywa zagrania każdego scenariusza minimum dwa razy a za każdym razem inną postacią. Mam jeszcze nadzieję, że ich drogi jak również zagadki będą się różniły.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

MNie zachęca przedewszystkim Fabuła oraz możliwości jakie nam zapodadzą pod Wiilota a wiem już co ta maszynka potrafi :bitwa5:

EDIT: Spoko niedługo zamieszczę na Revideos podstawowe Funkcje Wii plus kilka Bajerów z Pilotem :smiech6:
Ostatnio zmieniony wt 20 mar, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Wesker - Dark Life pisze:MNie zachęca przedewszystkim Fabuła oraz możliwości jakie nam zapodadzą pod Wiilota a wiem już co ta maszynka potrafi :bitwa5:
No właśnie, nie chcę robić offtopu ale mógłbyś w innym temacie napisać coś o sterowaniu tym padem.
Awatar użytkownika
Redfield
Posty: 3
Rejestracja: śr 14 lut, 2007

Post autor: Redfield »

Czy gry z Gacka bedza działać na Wii ?



Głos z tostera: A co to ma wspolnego z tematem?
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Tak, gry z Gacka chodzą pod Wii, jednak tylko, jeżeli masz pada do GameCube'a (o ile mi wiadomo, to gry z Gacka nie działają z Wiilotem).

A co do tematu jeszcze, prawdopodobnie (niejaki Paul Gale, który ma ponoć bardzo dobre kontakty z różnymi firmami growymi) gra wyjdzie 15 października tego roku (a na pewno na jesieni).
W grze nie będzie okresu pomiędzy RECV a RE4.
Awatar użytkownika
laudanum
Posty: 1
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: laudanum »

O co w tym w ogóle chodzi? To skompilowane wszystkie części w jednej grze? :rad12:
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Nie, to jest kilka wątków spójnie ze sobą połączonych tworząc dobrą opowieść w jednej grze :D .
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Skoro Capcom poszedł w kierunku Rail Shootera to muszą się teraz postarać o dobranie odpowiednich ścieżek i bonusów na nich, np. zaskakujących momentów no i nie myślę tu o motywach z Matrixa ale np. coś spada z sufitu, nagla podłoga się zarywa itd. z takimi motywami mozna się pobawić
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

JEST JUŻ PIERWSZY TRAILER: http://www.capcom.co.jp/bio_uc/swf/bioUCm1.swf . Jak na razie jest pięknie, mogę się tylko przyczepić braku ran po strzale :D . No i strona oficjalna http://www.capcom.co.jp/bio_uc/ . Ruszyła także oficjalna strona RE4 na Wii http://www.capcom.co.jp/wii_bio4/index.html .
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

No no no zapowiada się naprawdę świetnie, kop Chrisa z pół obrotu :rad2:
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Warto jednak wiedzieć, że jak nie lubisz gier takich jak The House of the Dead, czy Time Crisis to nie spodoba ci się ta gra. Bowiem to ten sam typ, czyli "celowniczek". Jednak Resident Evil: Umbrella Chronicles może być inny - połączenie "celowniczka" z naszą ulubioną sagą i jeszcze ten strach...
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Dark Prince pisze:JEST JUŻ PIERWSZY TRAILER:
Ha, dzieki za info, juz na MWRC jest newsik :] :rad12:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Hmm na 2 pierwszych screenach z gry

http://www.famitsu.com/interview/articl ... 5,0,0.html

widzimy znaczne zbliżenie do ekranu Zombiaka oraz Yawn'a hmm czyżby obrona i szarpanie sie z nimi za pomocą właśnych rąk? Tzn. Wiilota i gruchy? Wypas, pierwszy RE który wykorzystuje takie patenty, można sobie tylko wyobrazić szarpanie się z Zombie na Fotelu przed TV Residenty staja się coraz bardziej "namacalne", oby jeszcze Fabuła była konkretna

EDIT: Umbrella Chronicles będzie obsługiwała standard 480i oraz obraz 16/9 więc posiadacze kabla Component i odpowiedniego telewizora będą mogli cieszyć się lepsza jakości :smiech6:
http://www.nwiizone.com/nintendo-wii/nw ... p-and-169/
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

a będą tam crimsoni?
Ostatnio zmieniony czw 31 maja, 2007 przez Kuba Pajączek, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”