Poziom superhard

Awatar użytkownika
Radom Wesker
Posty: 18
Rejestracja: wt 22 wrz, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Radom Wesker »

Moim największym wyczynem było to, że zarżnąłęm nemka z handguna (przed komisariatem) ale musiałem go dobić shotgunem (3 kule) bo ammo już nie starczyło. Wg mnie największym problemem jest to, że ten typ zawsze szybko biega. Przypomnijmy Mr.X z RE2 też był <cut> wytrzymały tak samo jak birkin ale obaj szli wolno i można było się z nimi bawić bez niebezpieczeństwa oberwania (birkin wg mnie stawał się niebezpieczny dopiero w późniejszych mutacjach). Poza tym nemek może poczęstować nas rakietą a to też boli.

Recoil: Liczę, że napisałeś to tylko dlatego, że jeszcze nie widziałeś swojego warna, dlatego też JESZCZE kolejnego nie będzie.
Ostatnio zmieniony wt 24 sie, 2010 przez Radom Wesker, łącznie zmieniany 1 raz.
Farewell to my life...
Farewell to my home...
This is my last change for survival...
My last escape...
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Za to Nemesis jest prosty do bólu w zakresie poruszania się po danych lokacjach. Bardzo często można go "naprowadzić" na pewne elementy otoczenia, na których się po prostu zablokuje. Jeśli wtedy pozostaniesz w miejscu, on nie wpadnie na pomyśl, żeby obejść przeszkodę tylko będzie parł na nią. To daje zawsze więcej czasu na ucieczkę, lub walkę (w tym przypadku ostrzeliwanie z miejsca), jeśli owa przeszkoda jest niska. Nemek wbrew pozorom jest bardzo łatwy do okiełznania, zawsze pomaga na niego tradycyjna taktyka: omijać z prawej - on jest leworęczny.
Ostatnio zmieniony wt 24 sie, 2010 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

Ja tam nie mam cierpliwiści aby walczyć z Nemkiem przy użyciu Handguna czy Combat Knife... Tym bardziej szacunek dla ludzi którzy mają na tyle umiejętności aby pokonać go używając tylko takiego uzbrojenia...

Znalazłem na youtubie fajny poradnik jak pokonać Nemesisa używając tylko tychże broni... Może kiedyś się pobawię ale wpierw muszę zaopatrzyć się w pada do kompa bo na klawiaturze nie potrafię grać w RE... Wrzucam linki może kogoś to natchnie...

http://www.youtube.com/watch?v=KTWy2FBXp4o
http://www.youtube.com/watch?v=ck2Gxzuc ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=k1oSPFTf ... re=related
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Taaa... A co powiesz o tych kozakach, którzy próbują go zabić samym nożem/handgunem, w dodatku nie robiąc żadnego save'a i nie używając first aid spray?

Diadem: I po raz kolejny schodzicie z tematu... Chcecie rozmawiać o sposobach walki z Nemesis to załóżcie temat o nim, albo piszcie tu:
http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=156
Ostatnio zmieniony wt 24 sie, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 2 razy.
pitotrek1997
Posty: 16
Rejestracja: śr 05 sty, 2011
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: pitotrek1997 »

YYY... 2@up ale myślałem że na poziomie hard nie da się robić Enchante ammo bo na pierwszym filmiku jest walka z Nemezisem z Enchante Ammo na Hard.
Wnioskuje to po tym jak wypadają z niego części pozdro.

by Deus Ex: Pozdro i poćwicz. Stylistykę, bo ciężko zrozumieć sens tego posta...
Ostatnio zmieniony czw 20 sty, 2011 przez pitotrek1997, łącznie zmieniany 2 razy.
DrIce
Posty: 1
Rejestracja: sob 15 paź, 2011
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: DrIce »

Po pierwsze witam! (choć miałem kiedyś tu konto) a po drugie przepraszam że odkopuje starocie...

Osobiście brakuje mi poziomu super hard (a właściwie hard, bo ten dostępny w grze to co najwyżej normal) ale utrudniam sobie gre grając "Knife only" Narazie jestem przed walką na cmentarzu, ale wiem, że jest prosta, bo przeszedłem już ją na próbe... Ale już walka z Nemem przed Clock Tower to hardcorowe rzeczy :rad1: ale jakimś cudem pokonałem drania. Problemem w walce z nim jest stan "virus" przez który nie widać stanu zdrowia bochaterki. A wiadomo, z cautionem jak Nem chwyci, to róznie bywa, więc trzeba co jakiś czas profilaktycznie użyć jedno zioło...

No i przeszedłem dziś rano i moim zdaniem przejście samym nożem nie jest aż tak trudne, tylko 2 momenty: Nemesis przed clock tower i finał na którym żużyłem całą plantacje życiodajnych roślinek :rad12:
Ostatnio zmieniony ndz 16 paź, 2011 przez DrIce, łącznie zmieniany 1 raz.
olek166
Posty: 33
Rejestracja: czw 02 kwie, 2015

Post autor: olek166 »

Kiedyś to miałem problem pokonać nemesisa przy clock tower. Znalazłem sposób zrób dużo ammo freeze do g.lanucher. Stój w miejscu i strzelaj skubaniec może zdążyć strzelić z rakiety i uderzyć i go pokonasz.

Recoil: Dziś za to widzę masz problemy z pisownią. Zacznij stosować duże literki i
interpunkcję. Bardzo ułatwisz tym życie innym forumowiczom.


olek166:Zmieniłem pisownię :rad5:
Ostatnio zmieniony śr 08 cze, 2016 przez olek166, łącznie zmieniany 5 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”