[RE4] Medykamenty

Zablokowany
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Redaktor
Posty: 3886
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

[RE4] Medykamenty

Post autor: WESKER-DL » pn 21 kwie, 2008

Medykamenty:

Leon jak i Ashley posiadają w prawym rogu ekranu pasek życia, kiedy zostaniemy ranni wkońcu zmienia się na kolor żółty, a po odniesieniu większych obrażeń czerwony. Trzeba wspomnieć iż pasek Leona oraz Ashley możemy powiększać używając żółtych roslinek (można ich użyć tylko w połączeniu z zielona lub czerwoną + zieloną).

I. Green Herb - roślinka, która odnawia nam małą część energii, jednakże w połączeniu z innymi np. dwoma lub trzema zielonymi potrafi odnowić cały pasek energii.

II. Red Herb - roślinka, która nie daje efektów bez połączenia z innymi. Ma bardzo silne działanie przy połączeniu z zieloną gdyż odnawia 100% energii

III. Yellow Herb - roślinka, która nie daje efektów bez połączenia z innymi. Przy połączeniu z zieloną odnawia 30% energii oraz powiększa jej pasek, przy połączeniu z czerwoną nie da efektu ale jak dorzucimy jeszcze zieloną odnowi nam 100% energi oraz powiększy pasek zdrowia.

Łączenia roślinek: Efekt:

1. Green + Green Odnawia 50% jaką posiadamy

2. Green + Green + Green Odnawia całą energię

3. Green + Red Odnawia całą energię

4. Green + Yellow Odnawia 30% energii oraz powiększa pasek zdrowia

5. Green + Red + Yelow Odnawia 100% energii oraz powiększa pasek zdrowia


IV. First Aid Spray - odnawia 100% energii, w grze nie występuje ich dużo więc najlepiej zostawić na większych przeciwników, możemy również kupić Spray'a od Merchanta za 10,000 pesetas.

V. Black Bass - czyli mała ryba, która możemy upolować w jeziorach. Kiedy ustrzelimy rybę zauważymy charakterystyczną zieloną poświatę poczym możemy ją zabrać. Zjedzona ryba odnawia 50"% energii, jako że łatwo ją zdobyć warto rozplanować jej użycie.

VI. Black Bass (L) - czyli znacznie większa ryba, która odnowi nam całą energię, niestety miejsce jakie zabiera w ekwipunku to największa wada.

VII. Chicken Egg - możemy je spotkac na wsi, oraz gdy ustrzelimy węża. Jajka zajmują jeden slot w ekwipunku co jest dużą zaletą, niestety białe jajka dużo życia nie dają. Warto wspomniec że możemy ich użyć jako "broń" ale ich wykorzystanie w ten sposób jest znikome, niemniej warto sobie zobaczyć ten patent.

- Brown Chicken Egg - brązowe jajka odnawiają nam 50% energii, można je znaleźć podobnie jak białe

- Gold Chicken Egg - złote odnawiają nam całą energię, warto zachować je na późniejsze lokacje, można je znaleźć podobnie jak białe czy brązowe.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RE3 EDYCJA KOLEKCJONERSKA UNBOXING 4K PL
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - EVIL TV / Grupa FB - EVIL TV FanPage

Zablokowany

Wróć do „Opisy”