Ogólnie o spotkaniach fanów RE, przyszłe zloty itd

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Na razie nie ma żadnych planów.

[ Dodano: Nie Maj 02, 2010 17:34 ]
[[[gametrailers:60887|]]]

Deus Ex: Nemesis, cóż to za tajemniczy dopisek :rad10: ?
Ostatnio zmieniony ndz 02 maja, 2010 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Diadem pisze:Fajnie by było gdybyście w ogóle pokazali jakiś materiał ze zlotu, bez montażu składającego nagrywane kawałki w jakiś film jaki mieliście zamiar stworzyć.
O tak, po prostu jak pisze Deus Ex, upamiętnione kawałki zlotu, który się odbył.
Nie zauważyłem tego wcześniej ;). Diablo nakręcił parę filmików, takie bez żadnej cenzury, "na żywca". Myślę, że można co nieco o atmosferze panującej na zlocie coś już powiedzieć ;).
Moim zdaniem, w naszych polskich, zlotowych warunkach lepiej by człowiek wyszedł na zrobieniu fajnego filmiku-relacji ze zlotu, który lepiej niż fotki odda klimat imprezy ;). A może kiedyś tam, jak będzie kupa broni i osób chętnych do grania, wtedy można zrobić filmik ;).
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Wakacyjne Spotkanie

Post autor: PaLa »

Co sądzicie o zorganizowaniu wakacyjnego spotkania tak na 4-5 dni w Dresso (domki)? Jaki miesiąc by Wam ewentualnie pasował i kto byłby chętny na taki wypad?

Jeżeli chodzi o mnie to byłabym za sierpniem lub wrześniem ;)
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Bo chyba tylko ten termin mógłby być wolny. Już teraz Dresso jest zajęte przez cały maj, więc jak najszybciej trzeba byłoby dokonać rezerwacji. Najlepszy wydaje się wrzesień, bo sierpień to jeszcze wakacje, więc może być ciężko z rezerwacją.
Ostatnio zmieniony wt 26 kwie, 2011 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Co do terminu to ja jestem elastyczny - wrzesień, październik, świątek, piątek, bez większej różnicy.

Jak by takie coś wypaliło to chętnie pojechałbym.

BTW - może nie wszyscy widzieli na FB, na profilu Zlotów pojawiło się info parę dni temu "Niedługo pierwsze nowe info na temat kolekjnego oficjalnego zlotu.....".
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

To w takim razie czekam na info i zbieram gotówkę pomału xD
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Jak nie pojadę nigdzie za gramanicę do pracy do piszę się :okulary3: Ale w sumie, jeśli ma to być sierpień lub wrzesieńm, to chyba nie będzie problemu. Nie zamierzam się przepracowywać :rad5:
Deus Ex pisze:BTW - może nie wszyscy widzieli na FB, na profilu Zlotów pojawiło się info parę dni temu "Niedługo pierwsze nowe info na temat kolekjnego oficjalnego zlotu.....".
Miło słyszeć :mg:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez bodek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Bojler tylko na to spotkanie to sobie od razu kup, żebym nie musiała Ci pożyczać :D:D
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

PaLa pisze:Bojler tylko na to spotkanie to sobie od razu kup, żebym nie musiała Ci pożyczać :D:D
Odezwała się ta co mi jeszcze 2 żubry wisi :D
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Barry pisze:
PaLa pisze:Bojler tylko na to spotkanie to sobie od razu kup, żebym nie musiała Ci pożyczać :D:D
Odezwała się ta co mi jeszcze 2 żubry wisi :D
Cicho xD Kiedyś Ci oddam xD
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Lipiec i sierpień w dresso to tragedia, niedawno dzwoniłem w sprawie ustalenia innego spotkania i niestety nie ma wolnych miejsc. Natomiast w ten weekend majowy udaję się na 4 dniowy zwiad do Cesarki (stryków) i obadam teren na którym niegdyś odbył się zlot, który również wspominam miło i sporządze stosowny raport. Sprawdzę jak się teraz po tych kilku latach ośrodek trzyma, jaki jest stan pokoi oraz domków itd. Co do spotkania wrześniowego to na razie jestem sceptyczny, szykuje się bardziej pod oficjalny zlocik, tym razem dłuższy i jak przysłowie Wesker'a powiada Stronger and Better i jak dobrze Deus zauważył już plany pre-alpha mam i niedługo do waszej opinii zostaną oddane co by wszystko było elegancko ułożone :okulary3:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

O tak Cesarka i nigdy nie odnaleziona rozlewnia wina Komandos :D
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Stryków dla mnie jak najbardziej... W pobliżu duża baza logistyczna Rabena, więc dla mnie problemu z dojazdem nie będzie :D
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Chodzi o Stryków koło Łodzi?
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Tak, najpewniej tak. Były tam chyba zloty RCSu, a na pewno jeden... Kroczymy ich śladami.

Jak ktoś może to niech napisze dwa słowa o tym ośrodku - w sensie, jak z dojazdem, jakie pokoje, czy jest coś takiego jak świetlica itd itd ^ ^.
PaLa pisze:nigdy nie odnaleziona rozlewnia wina Komandos :D
PaLa, chciałabyś zlot w rozlewni win zorganizować :smiech1: ?
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Ja Wam powiem tak : Cesarka jes super :D Choć troche ciężko z dojazdem (w sensie ze strykowa do ośrodka bo jest tam chyba z 3 km piechotą :D). Byłam tam na zlocie w 2006r. i jeżeli przez te 5 lat się nie wiele zmieniło, to Cesarka swój klimat. Chyba jest nawet troche fajniej i ładniej niż w Dresso (i ja to piszę ?! :D). Jest jeziorko, chyba można jakieś łódki wypożyczyć. Las dookoła wraz z leśnym sklepikiem no i nigdy nie odnaleziona rozlwenia wina komandos :D


Były, jasne że bym chciała zlot w rozlewni win :D <cut>

Necraria: Ten obsceniczny komentarz nie był konieczny.
Ostatnio zmieniony ndz 01 maja, 2011 przez PaLa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No więc tak, właśnie wróciłem z Ceasrki i już przelewam wam Moje odczucia co do tej miejscówki którą odwiedziłem ponad 5 lat temu na Zlocie. Oprócz incydentów z policją, zimnym klimatem i trochę średnimi domkami to jest miejscówka ok. Natomiast do zlotów to jednak bardziej pasuje mi jednak Dresso z kilku powodów. Przede wszystkim świetlica (w cesarce też jest ale mała i bardziej przypomina hol), lepszy klimat oraz jakość. Pawilon jest mały choć z pomieszczeniem wszystkim nie byłoby problemu czy to na zlocie czy na spotkaniu. No dobra jestem zmęczony wyjazdem więc jak mielibyście jakiejś pytania odnośnie tej miejscówki to pytajcie ;)

PS. PaLa obliczyłem, że do centrum strykowa od Ceasry jest 2km a i teraz przechodzi sie pod autostradą, której lata temu nie było :rad1:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Pierwsze, podstawowe- ceny, mniej więcej...

Dwa- ile do najbliższego sklepu?

Trzy- Wanky narzekała kiedyś, że ośrodek fajny, ale toalety makabryczne, zmieniło sie coś?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ceny są znośne i za domek jest około 85zł na 4 dni. Do sklepu jest kilka metrów (gościu ma na posesji swój sklep) a do tesco są 2km, żaden problem bo poszedłem i nawet się nie zmęczyłem a porównując do centrum Sulejowa co na poprzednim zlocie zrobilismy to przepaść ;D. Toalety się zmieniły w pawilonie, natomiast w domkach są całkiem znośne ale wcześniej ich nie widziałem tylko w ten majowy weekend.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

No to proponuje zapodać liste chętnych, ewentualne terminy itp., żeby wstępnie zorientować sie w sytuacji :P

BTW. Jakby co mogę pomóc w organizacji zlotu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cosplay i inne”