Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Powtarza się historia z piątej części, tzn. poznamy 60% gry jeszcze przed premierą :okulary3:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Zgadzam się,już tak prawie jest a jeszcze ponad miesiąc.Jedyna co nam pozostaje jeszcze tajemnicze to scenariusz Jacka i Leona,przynajmniej tak mi się wydaje ;).
Ps3Centerbloog.pl
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=200 ... &kom=Dodaj

Po około 11 latach emerytury Tofu powraca by skopać tyłki zombiakom, teraz mogę uznać tą grę za kompletną :smiech2:
Ostatnio zmieniony śr 11 lis, 2009 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Hehe,co racja to racja,teraz wszystko się już w niej znajduję,ale o tym że i Tofu się pojawi nawet nie myślałem.Widać że nie zapomnieli o swoim serku :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Panowie i Panie, do premiery gry pozostały już tylko 4 dni. Osobiście nie moge się doczekać pomimo faktu, że jest to odskocznia od typowych RE (jakby RE4 i 5 nia nie był ;D). Po ostatnich trailerach moje oczekiwanie stale się podnosi. Ujrzenie starych miejscówek w nowej jakości, powrót znajomych, specyficzny klimat, muzyka, ehh nowy Resident nadchodzi, oby na jak najdłużej wystarczył.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Za 4 czy za 14?
Bo jak za 4 to ja też tak chce!!!
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Niestety ale do premiery jeszcze dwa tygodnie ;) myślę, że wszyscy fani serii, którzy mają Wii czekają niecierpliwie.
Od pewnego czasu już nie oglądam żadnych trailerów żeby sobie zabawy nie psuć :rad12:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Chyba raczej W-DL niechcący zjadł jedną cyferkę :P,raczej 14 dni ;).A nie sądzicie że grafika się poprawiła od czasów RE:UC,moim zdaniem jest sporo lepsza.

PS:Teraz RE CV doczekało się 2 celowniczka,bo jeszcze gun survivor 2,ale zapewne ta wersja będzie o niebo lepsza :).
Ps3Centerbloog.pl
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=200 ... &kom=Dodaj

Nowy trailer zawitał w sieci tym razem pokazuje nowe kostiumy dla wszystkich postaci, cóż niektóre są całkiem fajne, jak obydwa stroje dla Leona czy motocyklowy strój dla Claire, czy też 4kowy kostium Krausera, ale za te kowbojskie kostiumy dla Claire i Steve'a to mogli sobie podarować - nigdy nie byłem fanem humorystycznych kostiumów, na które modę rozpoczęli bodajże w RE4 (?), trochę psują wrażenia :/

Nie wiem jak wy ale dla mnie tofu poruszają się naprawdę strasznie :smiech2: w sensie pozytywnym, parę razy się wystraszyłem tych pełzających ruchów :smiech3:

Recenzja od ign.com:
http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=200 ... &kom=Dodaj
Ostatnio zmieniony sob 14 lis, 2009 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Te tofu tak dziwnie pełza,jak glizda,blee,mnie też ciarki przeszły :smiech2: .Wszystkie stroje prócz tych kowbojskich są fajne,Claire bike costume mi się bardzo podoba,widać ładnie wszystko :smiech3: ,i Leon z RE4 też daje fajny klimat.Popieram twoje zdanie,mi nie do końca pasują te zabawne kostiumy,dla mnie to nie jest zbytnio śmieszne a psuje efekt gry.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Strój Leona z RE4 najbardziej cieszy moje oko :rad10: Reszta fajna, ale faktycznie te zabawne trochę irytują i nie bardzo tu pasują.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Ma ktoś jakieś na miary na pre-order tej gry taniej jak 169+wysyłka.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

pinek pisze:Ma ktoś jakieś na miary na pre-order tej gry taniej jak 169+wysyłka.
Od premiery minęło prawie 2,5 roku więc chyba już nie ma pre-orderów ;)
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

heheheh
Totalnie wszystko pokićkałem, chodziło mi o pre-order na Resident Evil: The DarkSide Chronicles.

EDIT
Wiem pomyliłem się w tematach
Ostatnio zmieniony pn 16 lis, 2009 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Hej pinek tu piszemy o możliwościach WII a nie o pre-orderze RE:DCH ale masz tu linka: http://www.ultima.pl/Resident_Evil_The_ ... les/i7476/ taniej nie znajdziesz pozdr.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Chris93, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

http://www.gametrailers.com/video/revie ... evil/59290 - review najnowszego Darkside Chronicles na gametrailers. Moim zdaniem, gra jest lepsza niż jej poprzedniczka.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

A na stronie Ultimy został zmieniony art koło nazwysklepu, na ten z Darkside Chronicles i jest jeszcze coś, zniknęło odliczanie do premiery. Jak na moje oko to mogą już mieć nowe RE :rad4:.
Sprawdzałem status mojego zamówienia, nic się nie zmieniło... zlecenie przyjęte do realizacji.

Bardzo chciałbym, żeby już mieli te grę i dziś mi wysłali, żebym już jutro mógł grać :rad10:

:rad11: :rad12: :rad13: :rad2: :rad3: :rad4: :rad6: :okulary3: :szok3: :szok3: :szok3:
EDIT
nie doczytałem dziś mają premierę.
Ostatnio zmieniony czw 26 lis, 2009 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

AT pisze:Moim zdaniem, gra jest lepsza niż jej poprzedniczka.
Też mam takie dziwne wrażenie,chodź nie grałem w tą część ale tak jakoś wygląda miodniej na trailerach.3 dni od premiery w ultimie,może ktoś opisać wrażenia itp ?.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Arek pisze: Też mam takie dziwne wrażenie,chodź nie grałem w tą część ale tak jakoś wygląda miodniej na trailerach.3 dni od premiery w ultimie,może ktoś opisać wrażenia itp ?.
Oczywiście !
Napiszę moje wrażenia.
Capcom obiecywał, że bedzie to najładniejsza gra na Wii i rzeczywiście gra jest piękna jak superdupermarket po dwukrotnym ataku atomowym. Przy niej Umbrella Chronicles wygląda zaledwie jak toaleta w apartamencie hotelu Hilton.

To tyle moich wrażeń :okulary3:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Do gry dodano wszystko czego zabrakło w pierwszej cześci, rozwinięto to co już znamy z jedynki np. tuning broni. Ogólnie gra, dla mnie, nabrała klimatu. Zombie częściej wyskakują z znienacka, kamera jest bardzo chaotyczna, można powiedzieć, że w Umbralla Chronicles jest bardzo statyczna w poruwnaniu do tej w the Darkside Chronicles, co nadaje grze więcej... realizmu.
Gra na też dla mnie parę minusów. Jest mniej broni niż w poprzedniczce, po jednej z każdego rodzaju, gdzie wcześniej było po trzy z każdego rodzaju. Z wieloma Bossami należy "odtańczyć" ich skrypt, czyli zginą tylko w taki sposób jaki chcieli twórcy. Bardzo mnie to drażniło bo w momencie w gdy Boss ma czerwonego cautiona, ty ładujesz w niego ammo, a życie mu nieschodzi, bo jeszcze nie jest czas na jego śmierć, to dla mnie lekka przesada.
Jeżeli zagrywaliście godzinami w Umbrella Chronicles albo uwielbiacie celowniczki to musicie to kupić :rad12:
Ostatnio zmieniony pn 30 lis, 2009 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Darkside Chronicles”