Sekrety

Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Nie jestem pewien czy to już było, ale proszę: http://www.youtube.com/watch?v=46feTRxs ... re=related sekretne zakończenie RE5 :szok1:

AT: Na przyszłość, czytaj komentarze pod filmem, który oglądasz. To nie jest żadne sekretne zakończenie, a jedynie kolejny trailer do RE 5.
Ostatnio zmieniony śr 29 lip, 2009 przez Kuba Pajączek, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Czy dostajemy coś za przejście trybu macenaries np. gdy będziemy mieli rangę SS wszystkimi postaciami na każdej planszy??? tak jak podobnie było w RE4
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dostajemy punkty, które możemy wykorzystać na kilka sposobów, np. kupić nieskończoną amunicję do poszczególnych broni lub odkrywamy w ten sposób kolejne postacie
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Jestem świeżo po przejściu RE5 na PC i znalazłem coś ciekawego(chyba, że już to było gdzieś jednak nie znalazłem). A mianowicie jeżeli ktoś ma problem z brakiem amunicji to jest na to metoda. Jak się wykona autosave to wypatrujemy w najbliższej okolicy beczki/skrzynki, rozwalamy je, zbieramy fanty i wychodzimy z gry nadpisując save. Po jego wczytaniu w ekwipunku będzie się znajdować to wszystko co zdobyliśmy i o dziwo beczki/skrzynki dalej będą tam stały całe, i znów je rozwalamy, zbieramy rzeczy zapisujemy i tak w kółko. Ja tak zrobiłem kilkanaście razy w paru miejscach i w pewnym momencie miałem tyle amunicji, że jakby można było to bym rzucał ręcznie "pestkami" w przeciwników i by mi nie zabrakło do końca gry :smiech1:.

Ja to sprawdziłem na poziomie NORMAL, ale nie wiem jak jest na wyższych poziomach, później sprawdzę. Niestety dla mnie tego nie powinno być, bo to jest znaczne ułatwienie gry.

Recoil: Oj, to źle szukałeś. Już to było. Taki jest system zapisu w RE5 i poziom trudności nie ma tu nic do rzeczy.
Ostatnio zmieniony wt 06 paź, 2009 przez Salvin, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

A po co się bawić w jakieś beczki, skoro można sobie wykupić za punkty broń z nieskończoną amunicją ? :?
Amunicji w ogóle nigdy mi nie brakowało, wszystko zawsze mi starczyło, a później... później z infinite ammo gra to sama przyjemność.
Awatar użytkownika
KaMoL
Posty: 184
Rejestracja: wt 24 lis, 2009
Lokalizacja: Katowice - Melbourne

Post autor: KaMoL »

r123x pisze:A po co się bawić w jakieś beczki, skoro można sobie wykupić za punkty broń z nieskończoną amunicją ?
Bo na tym polega właśnie gra, jak ktoś woli grać z pomocą to jego sprawa.
r123x pisze:później z infinite ammo gra to sama przyjemność.
Ja tutaj bym spekulował :) bo nie widzę nic fajnego :) w graniu z inf ammo albo wogole jakimiś teg typu ułatwieniami, zwlaszcza po 4 albo 5 razie jak przejdziesz gre :D
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Widzisz, ja jestem casuallem, co lubi sobie postrzelać do obiektów, które próbują go dziabnąć.
Wolę rekreacyjnie zrobić wycieczkę z wielką spluwą, a jeśli będę chciał sportu, to wyłączę inf ammo. :)
Rozumiem, że należysz do sportowców, ja tam jestem zwykłym turystą, ale jeśli cię to pocieszy,
to wybieram sobie Veterana, albo Pro i wybieram się na "wycieczkę w góry". :)

Pzdr.
Awatar użytkownika
Urbi
Posty: 40
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008
Lokalizacja: Lodz

Post autor: Urbi »

http://www.youtube.com/watch?v=edKfTdRnDws - Jakaś ukryta rozmowa Chrisa z Shevą. Podobno trzeba odczekać minute w miejscu aby się uaktywniła.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Tak chciałbym odświeżyć bo może ktoś nie wie, a temat jest często poruszany (lecz może już było o tym mówione), a więc chodzi mi oto. Gdy zaczynamy grę po prawej stronie widać jak dwóch typków zaciąga niby w nieznane miejsce jednego ze swoich pobratymców. Gdy pójdziemy w prawo i cały czas będziemy iść wzdłuż ogrodzenia patrząc przy tym wprawo zobaczymy owego jegomościa oraz jego dwóch ziomali ;)
Leon S.Kennedy
Posty: 14
Rejestracja: wt 20 lip, 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leon S.Kennedy »

Co do tych sekretów wie ktoś ile jest tak naprawde tych skarbów ? prosze o odp> :smiech5:
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Przeczytaj ten temat:

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=2194

Dostajesz osta ku przestrodze - przeglądaj tematy i czytaj forum zanim o coś zapytasz.
Ostatnio zmieniony wt 20 lip, 2010 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Co do tych laserów w ruinach - strzelam do pochodni i nic się nie dzieje.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Mi też nie wyszło - musiałem szukać dogodnej pozycji do strzału w głowy "operatorów". Może trzeba walić w konkretne miejsce. Czy ktoś ma jakies skriny albo konkretne przepisy?
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Murzynka jak zastrzelisz, to laser się wyłączy, to na pewno, właśnie mi się udało. Jakoś nigdy wcześniej nawet nie próbowałem.
grax
Posty: 36
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: z daleka

Post autor: grax »

Najlepiej walic tam z bazooki :) zawsze lasery wtedy ustepuja :rad12:
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

OK, a to coś nowego, być może dla niektórych. Otóż kupiłem sobie ostatnio Motion Controller. Za pewne wielu przyzwyczaiło się do laserka, ale Motion Controller ma jedną bardzo ciekawą zaletę, otóż ''accuracy'', ulega znacznej poprawie. Dokładniej rzecz ujmując na padzie takimi broniami jak ''Gutling Gun'', czy ''AK-75'', strasznie rzuca, w Motion Controllerze problem praktycznie znika. Wystarczy trzymać w miejscu Motiona, a gutling, czy Kałach będą idealanie strzelać, bez żadnych wielkich odrzutów. Nie trzeba kontrolować żadnej gałki, jak na padzie, żeby kałach strzelał prosto, wystarczy trzymać prosto Motiona. ''Accuracy'' nie leci łeb na szyję, że aż zdziwiło mnie, że wyniki wychodzą w granicach 70%, lub więcej (zawsze coś się spudłuje).

Zaciekawiło ? Z pewnością tych którzy nie wiedzieli. :)
Ostatnio zmieniony czw 30 gru, 2010 przez r123x, łącznie zmieniany 2 razy.
Mathu
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 sty, 2011
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Mathu »

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=k4DPhPyL4Bo
Jill w kilka sek. dziwne a normalnie po 5 minut góra się meczę.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Moze kogos zastanawiało, co w plikach gry robią takie zwroty (głosowe) jak na przykład:

w_82.sngw "I require your handgun!"
w_83.sngw "I require your shotgun!"
w_23.sngw "Don't make me laugh!"

//Chris mówi "Give me ...", Sheva "I need ..." domyślnie
Pierwsze 2 pochodzą z trybu Versus na PC - tylko tam Wesker moze zażądać twojej broni.

Trzeci jest jeszcze ciekawszy ponieważ jego uzycie jest z domyślną grą... oficjalnie niemożliwe :)
Aby powiedzieć Albertem "NIE!", ten powinien być botem - a jest zwykłym graczem, czy grasz nim w kampanii, czy w najemnikach. Celowo autorzy dodali te pliki ot tak dla zabawy?

Dodam że jest tego więcej. Mamy wszystkie pliki, potrzebne by odpalić tryb Versus z konsoli. Może nie jest to sekret samej gry, a plików gry, ale uważam że to i tak jest RE5 ;)
Ostatnio zmieniony pt 04 lut, 2011 przez Oscark, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
mampir
Posty: 5
Rejestracja: śr 13 kwie, 2011
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: mampir »

Nie wiem czy ktos o tym pisal ale w pierwszej walce z weskerem i jill najlatwiejszy sposob na przejscie tego(chodzi mi wylacznie o profesional)podbiegamy do drzwi przez ktore wykopuje nas Wesker i wciskamy ciagle kwadrat za 3 sekundy Wesker nas wykopie i wolamy Sheva'e zeby do nas przyszla i idziemy na schody i czekamy az Wesker wyjdzie z za rogu;gdy tylko to zrobi od razy w niego strzelamy z bazooki i on tak jak w ukladzie gdy startujemy samolotem lapie ta rakiete i strzelamy w ta rakiete .Wtedy on sie zachwieje podbiegamy do niego i zadajemy mu serje ciosow od razu ucieknie do drzwi wszystko zajmuje okolo 1minuty.:)

Recoil: To teraz napisz to tak, żeby ktokolwiek mógł cokolwiek z tego zrozumieć...
Ostatnio zmieniony śr 13 kwie, 2011 przez mampir, łącznie zmieniany 1 raz.
;PPP
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”