Ulubiona broń

Twoja ulubiona broń z RE3 to:

M92F (pistolet)
9
19%
Benelli M36 (shotgun)
6
13%
S&W M629C (magnum)
7
15%
HK-P Grenade Launcher
5
10%
STI EAGLE 6.0 (pistolet z lunetą)
1
2%
Western Custom M37 (shotgun)
5
10%
Mine Thrower
3
6%
M66 Rocket Launcher
1
2%
M4A 1 Assault Rifle
5
10%
Sigpro SP2009 (pistolet najemników)
1
2%
Gatling Gun
5
10%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Mine Thrower zapadł mi bardzo w pamięci ;) a tak ze standardowych to shotgun western custom m37 ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Grenade Launcher za moc, był niezły i korzystał z kilku rodzai granatów, najlepsze były oczywiście zamrażające. Myślałem jeszcze nad magnum, ale jednak granatnik bardziej mi odpowiadał w tej części.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Zaznaczyłem ulepszonego shotguna. Duży rozstrzał i moc, no i trzeba było troszkę się natrudzić, aby go zdobyć.
Awatar użytkownika
Ari
Posty: 45
Rejestracja: pn 10 sty, 2011
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Ari »

Tak jak kolega wyżej shotgun :rad5: Niezły rozstrzał i rozlew krwi :smiech5: i ten dzwięk wystrzału...można go bez przerwy słuchać...
Computer Graphic
RE Fan
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Rzeczywiście mine thrower był dość nietypowy.Problem jest taki,że wybór jest naprawdę spory...Magnum jest super spluwą,mocną i ogólnie fajną,ale głos (niepewny)oddaje na western custom.Gnacik miał klimat,a poza tym trzeba było nemka natłuc żeby go złożyć :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
bogen
Posty: 7
Rejestracja: sob 07 maja, 2011
Lokalizacja: kraków

Post autor: bogen »

Ja najbardziej lubię M4 :bitwa1:
Spluwa przydatna na grupki zombie :rad12:
Awatar użytkownika
re_fan2000
Posty: 34
Rejestracja: czw 26 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Post autor: re_fan2000 »

Mi najbardziej przypadła do gustu S&W M629C, ponieważ ma dużą moc i fajnie wygląda :rad10: .
Ostatnio zmieniony sob 14 maja, 2011 przez re_fan2000, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
tomek
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 maja, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tomek »

moja ulubiona broń to magnum :smiech3: :rad12: :axe: :axe:
Siema ziomy
Awatar użytkownika
marc901
Posty: 8
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów

Post autor: marc901 »

Magnum wymiata! Miałem ją od początku do końca (po prostu dawała poczucie bezpieczeństwa a zwłaszza przed Nemkiem) :smiech1:
Awatar użytkownika
Avalar Raziel
Posty: 61
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Avalar Raziel »

Oczywiście ze pistolet tak jak w każdym RE to właśnie latanie z podstawową bronią jest najbardziej klimatyczne i dostarcza najwięcej adrenaliny. Dla mnie RE= Rombie+pistol :rad10:
Steam : AvalarRaziel
3DS : Sprzedany
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

Ja myślałem nad dwiema możliwościami.
1. Zwykły pistolet, jak wiele osób wcześniej pisało, mamy go od początku i w każdej części re jest użyteczny :)
2. Magnum, dobry na nemka i huntery, ale mało amo niestety.
Głos jednak oddałem na M92F, nie wiem mam po prosu sentyment do zwykłych "pistolecików" :)
Awatar użytkownika
piotr
Posty: 5
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: chorzów

Post autor: piotr »

Moje ?
Na pewno ulepszony mine thrower oraz granade launcher z pociskami zamrażającymi.

Może jeszcze magnum lecz był trochę zbyt wolny.

Barry Norris - Postaraj się ograniczyć ilość emotikonek. 3 w jednym zdaniu to chyba przesada?
Ostatnio zmieniony śr 09 maja, 2012 przez piotr, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Przem723
Posty: 39
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Przem723 »

Ja najbardziej lubię w tej części Granade Launcher , chyba nie muszę wyjaśniać czemu zawsze jak widzę zamrażające pociski do niego to się uśmiecham :rad6: Dlatego mój głos idzię na właśnię tą broń.
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

Moja ulubiona to Assault Rifle.
Dobra dosłownie na całe maści przeciwników od zombie na nemesis kończąc. :D
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: Patriota_1988 »

Mine thrower :) ,oraz nóż ponieważ jak się opanuje dźganie nożem można zaoszczędzić wiele naboi ;) pozdrawiam

Barry Norris - Pamiętaj o wciskaniu shifta na początku zdania!
Ostatnio zmieniony sob 24 lis, 2012 przez Patriota_1988, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Moją ulubioną bronią jest zdecydowanie shotgun (Benelli 36), ponieważ jest skuteczny na większą ilość zombie. Przede wszystkim podoba mi się ustrzelenie głowy danemu zombiakowi. ;)
Awatar użytkownika
Dylan.
Posty: 3
Rejestracja: sob 23 lut, 2013
Lokalizacja: Sosnowiec.

Post autor: Dylan. »

Moim zdaniem - moją ulubioną bronią zawsze był HK-P GL z Wszystkimi Pociskami . Uwielbiałem podpalać takiego zombiaczka, czy Zamrażać Nemka :).
"Nadzieja - Matką głupich, Ale zawsze umiera ona Ostatnia."

Skype : MrDylanos
GFWL : MrDylanos
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Jak dla mnie bardzo nie doceniony podstawowy handgun Jill M92F.
Dużo szkód nie robi, ale Jill jest z nim dużo szybsza (czyt. stań-celuj-strzał-uciekaj) niż z większymi gnatami co pozwala na dosyć efektowne i tanie pokonanie nemesisa.
O ile tą bronią przy odpowiednich umiejętnościach i cierpliwości da się pokonać wszystko co się rusza, to ja nigdy prze nigdy nie ruszył bym z tą bronią na hunterów.
Pare razy się udało, ale potem... - skutków nie muszę chyba opowiadać.
Ostatnio zmieniony ndz 03 mar, 2013 przez 2n01z, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 gru, 2016
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lestat »

Moim zdaniem w tej części jest mało fajnych broni. Jedyną, która mi się podoba jest M92F i to właśnie na Berettę oddaję swój głos.
Mnie przechodzenie RE3 z użyciem tylko M92F sprawia najwięcej frajdy (z nożem to masochizm, a z granatnikiem, strzelbą i magnum jest za łatwo).
Do M92F jest najwięcej amunicji, dlatego przez całą grę można się cieszyć tą bronią. Zwykłe ammo wystarczy na zombie, psy czy kruki, zaś specjalne ammo pozyskane z czasem z prochu A spokojnie sobie radzi z większą zwierzyną (Huntery, Nemesis, dżdżownica). To zdecydowanie najpraktyczniejsza broń w grze i w zupełności wystarczająca do bezstresowego, bezproblemowego i szybkiego przejścia gry i na dodatek nie trzeba się schylać po inne bronie, po amunicję do nich, czy po proch B to też w ekwipunku zawsze panuje ład. Lubię tę broń różwnież za dźwięk, który wydaje podczas wystrzału i za wygląd. Beretta to mała, piękna, stylowa, poręczna zabawka, która nie spowalnia Jill i która nie odbiera jej uroku (duży gnat w rękach zabiera jej tę niewinność, kobiecość i delikatność :))
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Prawdziwy arsenał dostaliśmy od Re4. W całej trylogii bronie nie były nadzwyczajne, ale spełniały swoją rolę. W ReCV arsenał zaczął być lepszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”