WAKACJE Z FANAMI RESIDENT EVIL - SULEJÓW 2011

Tematy dotyczące nieoficjalnych spotkań fanów Resident Evil

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Z tego co mi wiadomo w piątek stać tylko będą tylko pociągi osobowe (regio) A pociągi pospieszne (dalekobieżne) kursują normalnie. Tak było ze strajkiem 17 sierpnia. :rad11:
Ostatnio zmieniony śr 24 sie, 2011 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

Jak mi nie pojedzie pociąg do kutna a z kutna do Tarnowa, to zrobie taką masakryczną sieczkę na tym dworcu, że na długo im się odeche strajków, nie dlatego bule kosmiczne sumy a bilety, żeby nie dojechać na zlot co na niego pół roku czekałem, o nie, o nie, niech spróbują coś odwalić, już mi ich żal jest jak pociąg nie pojedzie, poprostu mi ich żal...
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Diablo nie rób scen. Strajkuje tylko jedna spółka z trzech a jeżeli nie ma innej opcji zawsze pozostaje PKS. Domki są dostępne od piątku od 14. Każdy ma takie same zasady.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

JackHammer pisze: Aw Deus w którym barze będziesz? Tym przy dworcu w piotrkowie? Tam gdzie zbluzgalem diablosa? ;D
Nie nie :P. Chodzi mi o ten bar w Sulejowie otwarty chyba całą dobę, co jest po drodze ze sklepu. Tym razem w ogóle nie zahaczę o Piotrków, aż mi smutno z tego powodu :smiech3: . Podejrzewam, że rano nie zjem śniadania i stąd moja chęć odwiedzenia tego lokalu.

Zresztą, jak ta pani z baru w Piotrkowie zobaczyłaby, że znowu się zwaliła jej na łeb jakaś hołota z tobołami, to błyskawicznie pojawiła by się wywieszka - "nieczynne z powodu, że zamknięte" :D.

Mam do Was numery, więc spokojnie się zgadamy, jakoś :P.

BTW, widzę, że chłopaki neta dopadli, coś takiego, taka cywilizacja w ośrodku ;).
Barry pisze:Wcześniejszego posta "mojego autorstwa" napisał [Ronin]
Można było się domyśleć, brakło nieodzownej emotki na końcu posta ==> :rad11:
:rad12:
Ostatnio zmieniony śr 24 sie, 2011 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

[RONIN] pisze:Diablo nie rób scen. Strajkuje tylko jedna spółka z trzech a jeżeli nie ma innej opcji zawsze pozostaje PKS. Domki są dostępne od piątku od 14. Każdy ma takie same zasady.
Jak pojade PKS to o piątej rano będe w sulejowie na dworcowej, innego wyjścia nie ma.
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

JackHammer pisze:Jak pojade PKS to o piątej rano będe w sulejowie na dworcowej, innego wyjścia nie ma.
To lepiej znajdż sobie zajencie dop conajmniej 9:00 i nas nie budć :rad11:
Deus Ex pisze:Tym razem w ogóle nie zahaczę o Piotrków, aż mi smutno z tego powodu :smiech3:
Ty się bez Buggati i pierścionka lepiej niepokazuj!
Ostatnio zmieniony śr 24 sie, 2011 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
Diablo Stars
Posty: 110
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Diablo Stars »

Scene to ja dopiero zrobie na dworcu , jak mnie będa wynosić w kajdankach za rozwalenie szybki i pobicie kasjerki :P jak mam jechać PKSem to olewam ten wyjazd , wole sobie posiedzieć nad basenem niż w 50 godzin w busie , w korkach w takim upale
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Spokojnie, żadnego strajku nie będzie; kolejarze na szczęście dogadali się z górą.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Osobą przybywającym w piątek radzę zabrać płaszcz przeciw deszczowy i kalosze (opcjonalnie klapki i majty) .... widzieliście film ulewa? :rad11:
http://pokazywarka.pl/nid2r5/ - radzimy sobie jak możemy :rad11:
Ostatnio zmieniony czw 25 sie, 2011 przez Barry, łącznie zmieniany 2 razy.
Diablo Stars
Posty: 110
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Diablo Stars »

no właśnie wiem ^^ dzisiaj jak byłem w przychodni z kumplem to w TV mówili , że nie bedzie strajku , to podskocze sobie dzisiaj kupic bilety

[ Dodano: 25 Sie 2011 21:34 ]
Jack , mówisz , że w Piotrkowie będziesz o 10.34 ? ja też tak dojade , jade 8.08 z katowic , więc może to ten sam pociąg :D
Zablokowany

Wróć do „Nieoficjalne spotkania”