INFORMACJA TECHNICHNICZNO-ORGANIZACYJNA! WAŻNE!!!

Tematy dotyczące nieoficjalnych spotkań fanów Resident Evil

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

INFORMACJA TECHNICHNICZNO-ORGANIZACYJNA! WAŻNE!!!

Post autor: RON!N »

Witajcie :okulary3:

Na 3 dni przed spotkaniem, chciałbym w krótkim poście opisać podstawowe techniczno-organizacyjne aspekty spotkania. Wiem że większość z Was zna te wypady od podszewki ale czuję się w obowiązku aby napisać te parę zdań.

Spotkanie w ośrodku Victoria zaczyna się o 14.00 w poniedziałek (dla osób z piątku, domek będzie do waszej dyspozycji od 14.00). Nie ma sensu aby ktoś przyjeżdżał do ośrodka wcześniej - i tak nie zostanie wpuszczony. Ja będę w Piotrkowie Tryb. już koło godziny 12.00 może wcześniej (w zależności od tego, jak spasuje mi PKS). Jeżeli ktoś w podobnych godzinach będzie już w PT, bardzo proszę o kontakt ze mną - pojedziemy razem. Sprawa bardzo ważna! Na trasie do ośrodka trwa remont mostku w miejscowości Przygłów i z tego powodu tworzą się ogromne korki! Pamiętajcie o tym kierując się do Sulejowa! Osoby które przyjeżdżają w piątek, niech dzwonią do mnie lub PaLi - ktoś po Was wyjdzie :)

No i pamiętajcie że:
- jesteście na własną rękę na spotkaniu;
- róbcie wszystko, ale z głową;
- polecam zabrać prochy na wszelakie bóle, coś na komary, browary, fajki jak ktoś pali;
- nie polecam robić mega zapasów jadła gdyż tym razem sklep mamy 50-100 metrów od ośrodka;

Mój numer kontaktowy: 693 749 569

Stosujcie się do zasada a będzie zaj!
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Zablokowany

Wróć do „Nieoficjalne spotkania”