Ulubiony / Najciekawszy Boss

Ulubiony / Najciekawszy Boss

Scagdead
1
8%
Rachel
7
58%
Tall Giant Abyss
0
Brak głosów
Giant Sea Creature
1
8%
Il Veltro Leader
3
25%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Ulubiony / Najciekawszy Boss

Post autor: WESKER-DL »

Według mnie Rachel wygrywa klimatem pojedynku (trochę podobnie jak z Verdugo) oraz przygotowaniem do niego. Czy tylko mi skojarzyło się z Silent Hill? Pozytywna postać zamieniona w bossa, które ciekawie nawołuje a podczas walki unika przemieszczając się po wentylacji. Dodatkowo możemy poczytać zaraz przed walką dokument, który napisała o procesie przemiany. Dobry moty był też ze Scagdead: "mayday, mayday,may......day...." i pomysł z jego uwolnieniem ;)

Ostatni przeciwnik też daje radę bo podobny jest do znanego nam z serii Tyrant'a po tuningu :rad1:
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 4 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Ayon
Posty: 15
Rejestracja: pn 15 sie, 2011
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ayon »

Rachel zdecydowanie.
Zwłaszcza przy pierwszym starciu, kiedy zdajesz sobie sprawę, że coś jest nie tak, a przy okazji wiesz że musisz tam iść po ten cholerny klucz. Odpowiedina muzyka oraz ten jej śmiech, nadawały naprawdę świetny klimat.

Pierwszy boss też był niezły. Zwłaszcza że już po wejściu słyszałeś jego głos, a miałeś do przejścia całkiem spory kawałek mapy, zanim zaczęła się bezpośrednia konfrontacja.

Boss przed anteną był zwyczajnie irytujący :P

Ostatni z kolei stanowił wyzwanie (Przynajmniej w mojej ocenie), nie wspominając o miejscu w jakim się znajdował.

W każdym razie Rachel z jej powrotami... przy każdym kolejnym razie miałem nadzieję, że to ten ostatni :D
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Ayon pisze:Rachel zdecydowanie.
Miałeś z nią problem? To była bardzo prosta walka, to już VL zaszalał pod koniec. :) Choć wiem, że znajomi mieli problem, aby załatwić delikwenta. Biorąc pod uwagę klimacik i ilość rozlanej krwi, to Rachel wygrywa w kwestii jako najlepszy boss'a. Doliczając jeszcze ten tekst ...znalazłam cię... smaczny...
Ostatnio zmieniony wt 06 mar, 2012 przez B@rt, łącznie zmieniany 2 razy.
Ayon
Posty: 15
Rejestracja: pn 15 sie, 2011
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ayon »

Z nią akurat problemu nie miałem.
Ale uważam, że była najciekawszym bossem i najbardziej klimatycznym. Zwłaszcza, że naprzykrzała się więcej niż raz. Podobał mi się jeden komentarz Parkera, gdy chyba za trzecim razem rzucił cos w stylu czy ona mogłaby wreszcie zginąć ;)
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Głos oddaję na II Veltro Leader ze względu na klimat pojedynku (ach ta muzyka ;D) oraz przede wszystkim wygląd (bardzo podobny do Tyrantów), taktykę walki i umiejętności, dizęki którym widzimy jakim "potężnym" wirusem jest T-Abyss.

Reszta bossów bardzo fajna np. Rachel oraz Scagdead potrafili przyprawić o ciarki, ze względu na te ich wypowiedzi (zniekształcony głos).
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Jak większość forumowiczów którzy grali w REvelations zagłosowałam na Rachel, która jest niczym Nemesis z RE3. Pojawia się i znika - goni nas (a te jej teksty przyprawiały mnie o ciarki) :).
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Na świeżaka zagłosowałbym na Reachel, ot bo było mi szkoda babki, bo potrafiła napsuć krwi, i tak jak nemesis spotykać jaj można było w kilku miejscach.

Natomiast Jack Norman, gość przesiedział na dnie może i potracił zmysły ale długo wytrzymał, a ta jego przemiana to najlepszy z residentowych tyranów, iluzje i zwody( jak przypuszczam iluzję teleportacji robił ten gaz który wydostawał się z niego) do tego jego siła słaby punkt na plecach. Gdyby capcom nie poszedł w stronę biegającego towarzysza ciężko było by go podejść

No sama jego aparycja te płetwy, te mięśnie, w wodzie pewnie był by nie do zabicia
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”