Mulitplayer - Wrażenia

Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Mulitplayer - Wrażenia

Post autor: B@rt »

Postanowiłem przetestować 4 dostępne tryby gry w multi, ale po 2 bitych godzinach miałem dosyć. Pakowanie około dwóch magazynków ołowiu w innych graczy, to jakaś przesada... Zabawa dość szybko się nudzi, a szczególnie kiedy wybiegamy z pomieszczenia i nagle padamy, bo ktoś nas załatwił. Najbardziej irytujący jest tryb z helikopterem. Zadowolony podbiegam do maszyny, aby się zapakować na pokład, a tu coś zaczyna mną rzucać na lewo i prawo. Tak więc, rozglądam się po terenie za przeciwnikami, ale nagle dziwnym trafem ginę z łap hunter'a, którego nie było widać... Dodatkowe stroje są płatne, a przyznam szczerze, iż zasoby broni, umiejętności i innych bonusów są tak ubogie, że Capcom pewnie zaraz wypuści następne DLC, aby wyrwać z nas kasę...
Kasia
Posty: 22
Rejestracja: czw 20 lis, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kasia »

Dla mnie multi to porażka. Zanim zorientowałam się, że zaczęłam już zobaczyłam "game over" i tak w kółko. Przy problemach jakie mam w załadowaniu, np misji Bohaterowie, postanowiłam na jakiś czas to odstawić i pograć solo offline.
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Gra z ludźmi, jak to z ludźmi. Moja taktyka, to nie pchać się na pierwszy ogień. Strzelać, ale tak, jakby rekreacyjnie. Coś na zasadzie " O gostek, no to sobie strzele". Wolę pobiegać szczerze i postrzelać do zombii. Nie jara mnie nawalanie do ludzi. Kupiłem tą grę chyba tylko dlatego, że chciałem dołączyć do USS. To wszystko. :)
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Mi się spodobała przede wszystkim kontra. Z początku ciągle ginąłem, ale nauczyłem się już poszczególnych możliwości i muszę przyznać, że gra się o dziwo naprawdę przyjemnie. Do walki z graczami trzeba się przyzwyczaić, oraz ruszać się i nie dać im możliwości zajścia nas od boku.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
migda
Posty: 36
Rejestracja: sob 21 sie, 2010
Lokalizacja: Tworków

Post autor: migda »

Wczoraj dostałem Resident Evil ORC które kupiłem za 50zł na allegro i muszę powiedzieć że te multi jest żałosne...2 magazynki żeby zabić innego gracza :smiech5: zdecydowanie to nie multi dla mnie więc pozostaje skończyć singla i zagrać coopa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

@up: Coś chyba nie tak - mi wystarczą 4 strzały by kogoś zabić. Każda broń jest inna i powoduje inne obrażenia, a do tego wystarczy jeden atak wręcz by zabić innego gracza. Wystarczy się przyzwyczaić i celować w głowę.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

migda pisze:2 magazynki żeby zabić innego gracza
Polecam kupić karabin Mob Special i grać Lupo lub Vectorem.
Oscark pisze:Wystarczy się przyzwyczaić i celować w głowę.
Coś w tym jest... ale czasem przeciwnik zabija mnie zwykłym pistoletem, więc nadal nie wiem o co tu biega.
Awatar użytkownika
Hickson
Posty: 19
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Rzeszów/UK.

Post autor: Hickson »

Gramy co dzisiaj?

Śmiało ludzie. B@rt, jestem online cały dzień, wskakuj i ciśniemy plebs.
3DS - 0774 - 5238 - 0342
STEAM: deadlySkeleton

"Let's T-BAG what we can"
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

@B@rt: Wciskając Spację i potem szybko lewy czasem strzela się bardzo szybko, podejrzewam ze dlatego giniesz od pistoletu.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Hickson
Posty: 19
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Rzeszów/UK.

Post autor: Hickson »

A tak swoją drogą. Straszną tanioche ludzie odwalają na necie. Same Shot + Edge latają. Ja rozumiem że to "wydajna" taktyka. Ale ludzi którzy tak robią jest od groma. Pewne bronie są niezbalansowane. Ktoś wie czy dalej planują support czy już zostawali gre na pewną śmierć?

Recoil: Nie gwiazdkujemy, nie kropkujemy ani w żaden inny sposób nie maskujemy bluzgów. Po prostu szukamy innego słowa ;)
Ostatnio zmieniony sob 07 lip, 2012 przez Hickson, łącznie zmieniany 1 raz.
3DS - 0774 - 5238 - 0342
STEAM: deadlySkeleton

"Let's T-BAG what we can"
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Mówisz o wersji konsolowej czy na PC? PC doczeka się wkrótce patcha, a co do wersji konsolowej... słyszałem że poprawiono zadziwiająco dużo problemów więc nie wiem czy kolejne patche są rozpatrywane.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Hickson
Posty: 19
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Rzeszów/UK.

Post autor: Hickson »

Mówie o wersji PS3. Niewiarygodnie balans zmaszczony. Cały dzień gram i oczekuje do tej gry patcha. Szlag człowieka trafia, mówie wam. Poza tym, co tak mało wpisów w tym dziale. Nowy Resident a ludzie nie grają? co z Wami.
3DS - 0774 - 5238 - 0342
STEAM: deadlySkeleton

"Let's T-BAG what we can"
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Tu chodzi bardziej o to, że grają głównie albo osoby lubiące całą serię RE, albo nowi gracze - zatwardziali fani są zdania że dla nich najlepsze było RE 1/2/3/4 [niepotrzebne skreślić] i nie ma innego RE -.-.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Hickson pisze:Śmiało ludzie. B@rt, jestem online cały dzień, wskakuj i ciśniemy plebs.
Grałem dzisiaj ostrą kanówkę w BF'a3, ale w niedzielę(czyli dzisiaj), chętnie zagram na multi lub co-op. Jak wiesz, gra na random całkowicie odpada.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Multi w ORC jest całkiem na poziomie, polubiłem grę w "ocalałych" i "bohaterach" i o dziwo udaje mi się wygrywać... fajnie było pobiegać Jill czy Nicholajem. Natomiast w ocalałych zawsze udało mi się dostać do koptera

Z minusów gra się szybko czeka długo po kilkunastu minutach wreszcie pojawi sie jedna osoba ale do rozpoczęcia gry potrzeba ich 4... co jest strasznie nudne czekać aż zbierze się komplet
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Operation Raccoon City”