Zima 2013 - wrażenia ze Zlotu

Moderator: RON!N

Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Zima 2013 - wrażenia ze Zlotu

Post autor: Deus Ex »

Zapewne jako pierwszy dotarłem do domu więc otwieram temat dot. wrażeń ze zlotu.

Moim zdaniem zlot udał się doskonale, ekipa dopisała, do tego nie zabrakło innych rozrywek (konsole, konsole, i inne, no i oczywiście turniej w RE ;)). Organizatorzy spisali się na medal i wcale nie jest to z mojej strony kurtuazja a obiektywny fakt.

Ten zlot pokazał iż scena RE, wbrew temu co sądzą niektórzy, trzyma się wyjątkowo dobrze, mimo, że seria jako taka schodzi na psy. Sukcesem każdego zlotu jest sytuacja, kiedy pojawiają się nowi uczestnicy, dlatego, że oni zapewniają ciągłość spotkań - każdy z czasem ma coraz mniej czasu, chęci czy możliwości by wciąż jeździć na zloty i potrzeba świeżej krwi jest potrzebą ciągłą. W tym roku w Dresso wszystko zagrało jak należy, czyt. chyba nie było poważniejszych przypałów.

Jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla Organizatorów :). Zrobiliście coś, z czego możecie być dumni.

Link do bliźniaczego tematu na Zombie Nation: http://www.zombienation.pl/forum/viewto ... 2909#p2909
Ostatnio zmieniony ndz 03 mar, 2013 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
KiBi
Posty: 24
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: Katowice

Post autor: KiBi »

Najedzony, umyty piszę to co mi do głowy po tym zlocie przychodzi.

Wspominanie po raz kolejny (piszę to po każdym naszym spotkaniu), że zabawa była przednia jest zbędne. Kiedy ta grupa ludzi się spotyka nie może wyjść nic innego jak 3 dni totalnego luzu i dobrej zabawy. Spodziewałem się pewnych kłopotów ze strony organizacyjnej ale ku mojemu zadowoleniu tych nie było co tylko zaostrzyło dobry klimat. Ostatecznie jedyną uciążliwością okazali się zagraniczni studenci, którzy dostarczyli kilku niepotrzebnych, negatywnych emocji.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Widząc tak zjednoczoną grupę ludzi serce się raduje i rośnie wiara w to, że miłość do ukochanej serii może przerodzić się w rzeczywiste przyjaźnie. Kogo denerwowałem temu chyba się należało (prawda Nec? :)), z kim się pośmiałem temu chwała za to. Cieszy fakt pojawienia się kilku nowych twarzy. Mam ogromną nadzieję, że widziałem je nie po raz ostatni

See you soon :)
Awatar użytkownika
Komura
Posty: 65
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Komura »

Nie napiszę nic odkrywczego, ale jak na mój pierwszy zlot w którym wziąłem udział było niesamowicie i z wielką chęcią odważę się na kolejny, jeśli będę miał możliwość. :D Dla tych, którzy mogli przyjechać, a się zawahali - macie czego żałować. Od dzisiaj już wiem, że towarzystwo na zlotach RE jest naprawdę przednie, głęboko zaangażowane w serię RE, przez co można się czegoś nowego dowiedzieć, a organizatorzy mają już niemałe doświadczenie w ogarnianiu wszelkiego bałaganu. Nie było co prawda rozważanego Harlem Shake'a, ale było za to ognisko, 'mesjasz' i 'spiderman', więc było równie dobrze. :D

Jedyną rzecz, którą chciałbym na przyszłość zmienić, to produkcja filmu. Nie wiem jak Wy, ale sądzę, że film pomimo, że jest bardzo wartościową pamiątką po zlocie, to również powinien zachęcić nowych (jakim ja byłem tym razem) do przyszłego uczestnictwa w zlocie. Dlatego też warto byłoby na przyszłość trochę wcześniej myśleć nad scenariuszem, ewentualnymi rolami do obsadzenia itd., bo tak jak pierwszym razem zapytałem się o to, jak to ma wyglądać, to nikt nic nie wiedział. Bardzo chętnię zaangażowałbym się w przyszłe produkcje, jeśli oczywiście dowództwo wyraziłoby na to zgodę. :)

Podsumowując - chcę złożyć serdeczne gratulacje organizatorom za trud włożony w realizację zlotu i pilnowanie porządku, bo spisali się naprawdę świetnie. Nie zapominajmy również o firmie Cenega, która przypomnę, była tegorocznym sponsorem zlotu - wielkie podziękowania dla nich! Ja ze swojej strony dołożę wszelkich starań, by być z powrotem za rok, a innych forumowiczów szczerze zachęcam do tej formy aktywności forum. :D
"It's up to us to take out Umbrella...!"
Steam: Komurka696
PSN: Komurka696_PL
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Zakończył się kolejny zlot... Teraz, kiedy już człowiek siedzi w pociągu i zaczyna wstępnie pisać relacje z tej imprezy, zaczyna sobie uświadamiać jak bardzo będzie mu brakowało tych ludzi przez kolejnych sześć, lub być może dwanaście miesięcy... Jak zawsze po zlotach, stojąc na dworcu i czekając na pociąg pewnie wielu z nas zaczyna ogarniać dziwne uczucie jakby tęsknoty, i niewiedzy co ze sobą teraz zrobić. Na forach zacznie sie rozpamiętywanie najlepszych momentów, tekstów i innych zabawnych sytuacji, które pozostaną we wspomnieniach na bardzo długo, i będą opowiadane jako anegdotki na kolejnych zlotach...

Ten zlot pod wieloma względami był wyjątkowy. Może dlatego, że po raz pierwszy możemy z czystym sercem powiedzieć, że nasz zlot miał poniekąd status zlotu oficjalnego, któremu patronowała firma Cenega, wydawca serii gier RE w Polsce, i której zawdzięczamy doskonałe upominki, które posłużyły jako nagrody w konkursach, a także zostały rozlosowane wśród uczestników. Także i inne firmy, takie jak wydawnictwo JPF, wsparło nas kilkoma zestawami mang z uniwersum serii, dzięki czemu praktycznie każdy miał szansę coś wygrać, niezależnie od udziału w konkursach. Wiele serwisów internetowych poświęconych tematyce growej pomogło nam rozreklamować spotkanie, dzięki czemu na zlocie mogliśmy zauważyć sporo nowych twarzy. Drugim powodem, dla którego zlot będzie, mam nadzieję, zapamietany na długo, było wspaniałe zachowanie uczestników. Zlot obył się bez praktycznie żadnych incydentów, nikt nie został ranny, nic nie zostało zniszczone, a sami uczestnicy wydawali się być zadowoleni z przebiegu spotkania. Co prawda nowe osoby na początku wydawały się być nieco onieśmielone, widząc że większość, jakby nie było, zlotowiczów zna się już nawzajem. Nie przeszkodziło im to jednak w dosyć szybkim zaaklimatyzowaniu się, i, mam nadzieję, nabrali ochoty na kolejne spotkania. Kolejnym powodem, który wart jest zauważenia, była współpraca przy organizacji dwóch serwisów, Zombie Nation i MWRC. Organizacja zlotu nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się wydawać, i teraz, po pierwszym zlocie jaki dane mi było współorganizować, moge z pewnością stwierdzić że jedna czy dwie osoby nie podołają temu zadaniu. A zadanie było niełatwe, bowiem ostatnimi czasy zloty wyraźnie traciły na jakości, i brak było nowych osób, a i starzy bywalcy niekiedy wydawali się być tym wszystkim już troszkę zmęczeni. Jednak w tym roku, mimo że strona ZN jest wciąż w fazie rozbudowy, postanowiliśmy zrobić na równi z MWRC coś większego, co zostanie na długo zapamiętane. I mimo, że jako jeden z organizatorów nie mam prawa oceniać naszej pracy, to chyba mogę stwierdzić że nam się udało...

Jeśli idzie o frekwencję, to na pewno nie był największy ze zlotów (wbrew początkowym prognozom). Jednak ilość atrakcji jaka zostało przygotowana na pewno będzie miło wspominana przez zlotowiczów. Wielobój RE, czyli zestaw 7 konkurencji, sprawił że walka o najlepsze nagrody była bardzo wyrównana, i w zasadzie do końca nie było pewności kto będzie laureatem, a i same konkursy były z różnych dziedzin. Ponadto zlotowe wspominki, które niektórym uczestnikom przybliżyły nieco historie zlotów były dobrym pomysłem, tak samo jak ognisko, które było wspaniałym pomysłem jednego z naszych kolegów, dodam, że pomysłem dla organizatorów dosyć niespodziewanym, przez co musieliśmy nieco zmodyfikować nasz harmonogram, jednak w ostateczności takie właśnie inicjatywy są najlepsze dla integracji uczestników. Z kolei jeśli idzie o sprzęt, to w tym roku było wręcz fenomenalnie, i nie można było narzekać na brak stanowisk do grania i oglądania materiałów- zarówno organizatorzy jak i uczestnicy nie poskąpili swoich konsol i komputerów dla dobra innych. Również pokaz Resident Evil 6 na sporych rozmiarów telewizorze był dobrym pomysłem, zwłaszcza dla graczy którzy dotychczas nie widzieli w akcji tego tytułu, a mają apetyt na wersje PC która zostanie wydana pod koniec marca.

Na zlocie nakręciliśmy również filmik, co jednak nie było łatwym zadaniem, i, szczerze mówiąc, na te chwilę jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało, a to z powodu niespodziewanych przeszkód jakie napotkaliśmy. Przyzywczajeni do tego, że w ośrodku Dresso byliśmy zazwyczaj sami, nie spodziewaliśmy sie obecności ponad 80ciu osób z programu międzynarodowej wymiany studentów, którzy skutecznie, choć zapewnie nieumyślnie utrudniali nam kręcenie. Sami studenci byli dosyć sympatyczni, choć obie grupy, nasza i ich, starały sie nie wchodzić sobię w drogę.
Na uwagę zasługują również dekoracje, które pozwalały wczuć się w klimat zlotu. Przygotowane dla uczestników identyfikatory, pobryzgana "krwią" ściana, loga związane ze zlotem, tekturowa podobizna "zombiaczki" czy rysunki postaci porozwieszane po ścianach ukazują, że tym razem chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę "magię" która wiąże sie z ukochaną serią. Wszystko zresztą będzie do obejrzenia na zdjęciach i filmach.

Na szczegółową relację z imprezy, bynajmniej widzianą moimi oczami, przyjdzie czas później, teraz jednak chciałbym wymienić tutaj te wszystkie osoby i firmy, bez których te spotkanie nie odbyłoby się w takiej formie. Przede wszystkim, podziękowania wędrują do firmy Cenega, za zainteresowanie się tematem i sprawienie, że kilka osób zostało uszczęśliwonych bardzo klimatycznymi zegarkami i koszulkami. Mamy nadzieję, że współpraca utrzyma się również na kolejnych zlotach. Drugą firmą, która nas wsparła, jest wydawnictwo J.P. Fantastica, które zasponsorowało kilknaście tomików mangi Marhawa Desire z uniwersum RE. Następnie podziękowania chcę skierować do serwisu MWRC, który na równi z nami uczestniczył w organizacji i pomagał w utrzymaniu porządku, i mimo pewnej różnicy w poglądach wierzę, że współpraca na tej płaszczyźnie również się utrzyma.
Duża wdzięczność należy się także serwisom które nas rozreklamowały, czyli:
- www.ps3site.pl
- www.ppe.pl
- www.hcgamer.pl
- www.gram.pl
- www.polygamia.pl
- www.gamezilla.komputerswiat.pl

A teraz już lecąc jeden za drugim (kolejność przypadkowa):
- Za pomoc w przeprowadzeniu konkursów wielkie dzięki dla Necrarii, która poświęcając swój zlotowy czas pomogła, a wręcz poprowadziła niektóre z konkursów, skutecznie w ten sposób usprawniając przebieg imprezy.
- Lilith i Piotrkowi, za dopilnowanie spraw z ośrodkiem, oraz cierpliwe odmawianie sobie wypicia choćby jednego piwa tylko po to, by móc podjechać do sklepu i załatwiać zakupy dla uczestników.
- Roninowi, za utrzymanie porządku na stronie do rejestracji i zarządzanie finansami.
- Midnight- za wielkie zaangażowanie, zwłaszcza w dekoracje i ogólny przebieg imprezy, to co przygotowałeś było doskonałe
- dr_Birkin- za niespodziewane przytaszczenie wielkiego telewizora oraz projektora, co znacząco pomogło nam w organizacji, oraz za ognisko.
- ponownie Lilith, Necraria oraz Marta- za charakteryzacje zombiaków do filmu, wyszło naprawde super.
- Kibi i Pala- pilnowanie porządku na zlocie i pomoc przy konkursach
- Ejdem i Mikhail, za dokumentację imprezy oraz kręcenie filmiku
- Migoo, za ogólne zaangażowanie Twojego serwisu w zlot, dla dobra wszystkich Fanów
- Jackhammer, za sprzęt militarny użyty do kręcenia filmu, zapewne ciężko było to tachać z Poznania
- wszystkim uczestnikom konkursów, za wytrwałość w walce o nagrody i nie odpuszczanie do samego końca
- mojej dziewczynie Natalii, która spędziła sporo czasu nad szkicami postaci z RE, które można było podziwiac na ścianach świetlicy, ludziom się chyba spodobały ;)

I ogólne podziękowania dla wszytkich Zlotowiczów, za przybycie, spędzenie z nami wspaniałych trzech dni, granie, gadanie, śmiech, oraz dostosowanie się do nowych, nieco mniej luźnych niż na poprzednich zlotach zasad- dzięki temu naprawdę Zlot poszedł lepiej, moim skromnym zdaniem. Za przymykanie oczu na drobne wpadki organizatorów oraz za to, że dzięki Wam wiemy, że warto organizować te spotkania :)
Ostatnio zmieniony śr 06 mar, 2013 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Wszystko co dobre to się szybko kończy :( Impreza moim zdaniem wypadła rewelacyjnie, nawet studenciaki z erasmusa i samorządowcy nie byli tacy źli ;) (tylko szkoda, że Hiszpanie lubili korzystać z cudzych toalet bez uprzedzenia :D ). Było dużo ciekawych atrakcji (wspominki z poprzednich zlotów, ognisko oraz grill) jak również było bardzo dużo nagród zatem każdy coś tam pewnie dostał ;)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Komura pisze: Jedyną rzecz, którą chciałbym na przyszłość zmienić, to produkcja filmu. Nie wiem jak Wy, ale sądzę, że film pomimo, że jest bardzo wartościową pamiątką po zlocie, to również powinien zachęcić nowych (jakim ja byłem tym razem) do przyszłego uczestnictwa w zlocie. Dlatego też warto byłoby na przyszłość trochę wcześniej myśleć nad scenariuszem, ewentualnymi rolami do obsadzenia itd., bo tak jak pierwszym razem zapytałem się o to, jak to ma wyglądać, to nikt nic nie wiedział. Bardzo chętnię zaangażowałbym się w przyszłe produkcje, jeśli oczywiście dowództwo wyraziłoby na to zgodę. :)
Scenariusz początkowy był, napisany przeze mnie, ale raz, że początkowe aktorki sie wykruszyły, a dwa, że nawet jakbyśmy zastąpili je kimś innym, to wszystko mialo byc praktycznie krecone w tej swietlicy, w ktorej odbyl sie zlot (początkowo sądzilismy ze dostaniemy tę w której byli erasmusi) :P
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Wszystko było tak jak pisał Maestro - jednak życie jak zwykle zrobiło nam psikusa w postaci tej bandy z erasmusa ;)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Maestro pisze: Organizacja zlotu nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się wydawać, i teraz, po pierwszym zlocie jaki dane mi było współorganizować, moge z pewnością stwierdzić że jedna czy dwie osoby nie podołają temu zadaniu. A zadanie było niełatwe, bowiem ostatnimi czasy zloty wyraźnie traciły na jakości, i brak było nowych osób, a i starzy bywalcy niekiedy wydawali się być tym wszystkim już troszkę zmęczeni.
:)
Jedna czy dwie osoby? Hehe :D ja rozumiem, że w 2008 roku nie interesowales sie tematem zlotów i serii ale mozna sprawdzić kwiecień 2008, zlot zorganizowała jedna osoba a pomoc była od drugiej, nowe IP (bo rcs olał całkowicie temat i nowych ludzi) zrzeszające 15 osob, również sprzet, nagrody, wpłaty, lokalizacja, reklama, wystroj i film był zorganizowany przez mozna powiedziec 1.5 osoby :D wiec Panie kolego da sie ;), 2010 - luty, 21 osób - drugi zlot, gdzie jeszcze więcej nowych osób przybyło - dwie osoby organizujące :). Trzeci 2011 luty- 20 osób - 2 osoby organizujące, sprzęt, nagrody, konkursy, wystroje, wrażenia ze zlotów tez niedaleko szukac :) . Ostatnimi czasy zloty tracily na jakosci? Nie licząc tego co się nie odbył to nie zauważyłem ;) chyba, że miałeś na myśli spotkania kilku osób latem to inna sprawa hehe :). Zanim się coś napisze warto zerknąć w źródła tematu bo wychodzą małe przekłamania, pozdr. I fajnie, że pojawiły się znów nowe osoby na zlocie oraz, że jakoś się udał, gratulacje :)

Ps. Z jednej strony jestem cholernie dumny z siebie jako organizatora tamtych zlotów bo jak piszesz ze dwie osoby nie dały by rady a kilka dobrych lat temu dało się samemu wszystko załatwić (i do tej pory osoby z moich zlotów przyjeżdżają) to cieszę się podwójnie mimo tego, że temat zlotów z mojej strony już został zamknięty :D
Ostatnio zmieniony pn 04 mar, 2013 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 5 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Odważny jesteś, że wciąż podejmujesz temat zlotowej przeszłości. Może zatem powiesz w końcu co się stało z moją kasą na zlot w zeszłym roku...? Czy sam mam to napisać.

Naprawdę, podaruj sobie takie posty bo przebija z nich zawiść i zalewająca Cię żółć z powodu prostego: ZN, MWRC i inne podmioty zorganizowały zlot z rozmachem o jakim Ty mogłeś tylko pomarzyć.

Necraria: Post wyedytowany celem dostosowania do kultury wypowiedzi obowiązującej na forum.

Nie wiem co tam było niekulturalnego, ale teraz to lepiej usunąć te wymianę uprzejmości, bo posty wykastrowane z kontekstu straciły sens... :roll: .
Ostatnio zmieniony pn 04 mar, 2013 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

Ponownie wnoszę o dodanie przycisku "lubie to pod postem", Kamilowi bym kliknął.

Wudelcu, szczerze powiedziawszy, pierwszy zlot na jakim byłem był organizowany przez ciebie. Potem wakacyjne spotkanie organizowane przez PaLe i Ronina a teraz to które zorganizowała (chcąc nie chcąć musze to przyznać) ekipa ZombieNation przy wsparcia z MWRC. I jako osoba mająca dość świeżo w pamięci wszystkie zloty moge z całą pewnością powiedzieć, że ten zlot był napewno lepiej zorganizowany niż jakikolwiek wcześniejszy. Tak tu się chwalisz że zorgowałeś z NUSem zlot we dwójkę. And so what? Zamykaliście się w pokoju wieczorami ciorać w tekena. Ekipa organizacyjna podczas obecnego zlotu zawsze była na miejscu, zawsze troszczyli się o wszelkie potrzeby zlotowiczów (a to prawda, Maciek przez pierwszy dzień chodził od jednego do drugiego i pytał a wrażenie, skargi, zażalenia) i nie schodzili ze "sceny" tak długo aż część "nieoficialna" się zaczęła.
Poza tym, chcesz mi wmówić że możesz się wog. porównywać do tego zlotu? do patronatu cenegi, JPF czy innych stron internetowych? Prosze cię, nie ośmieszaj się.

Przyłączę się też to pytania Deusa - co się stało z moim sianem? są to grosze i zapłaciłbym wtedy jeszcze raz nawet, ale liczy sie fakt, ze posłużyłeś się moimi pieniędzmi wedle własnego uznania, co ukrywałeś.

A na koniec dodam dwie pochwały.
Po pierwsze.

Dziękuje WSZYSTKIM uczestnikom zlotu, za rozmowy (te poważne i mniej poważne) zabawę (jak najbardziej przednią!) i wszystkie drobne elementy które złożyły się na świetny całokształt zlotu. Organizacja ma odemnie 9/10 (odciągam wam jeden punkcik za to że nei zorientowaliście się czy nie będzie jeszcze kogoś w ośrodku wtedy, no ale reszta wykonana doskonale) A sam zlot 8/10 (świetna zabawa chodź jedna osoba po alkoholu sobie troszkę za dużo pozwala, wiara z erasmusa mnie osobiście drażniła dość mocno i mam osobistego focha że nic nie wygrałem w niczym ;cccc)

Necraria: Post wyedytowany celem dostosowania do kultury wypowiedzi obowiązującej na forum.
Ostatnio zmieniony pn 04 mar, 2013 przez JackHammer, łącznie zmieniany 2 razy.
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

@Deus Ex - O Degradacji nie Ty decydujesz a tego typu posty wykazujące chamski ton po prostu zostawię bez komentarza bo w takich przypadkach jest on zbędny.

@JackHammer Jak to co się stało z Twoim sianem? Skoro wpłaciłeś kasę To musiała ona zostać zwrócona, z tego co pamietam po czasie ale została zwrócona. Choć nie zajmowałem się składką wtedy to potrafisz napisać, że zakosiłem pieniądze, lol, uwierz mi, ze takie grosze również na niewiele by mi się zdały. Obrażanie również wsadź sobie za kołnierz ;). Widzisz kolego, wylewa sie z Ciebie hipokryzja bo piszesz o trosce a zapominasz kiedy doznales napadu na korytarzu i ja się Tobą zaopiekowałem i przejąłem ale never mind.

Necraria: Post został wyedytowany - zawierał cytaty z już nieobecnych na forum treści. Proszę o zakończenie wzajemnego obrażania się i prania brudów - sprawa wpłat na zlot, który się nie odbył była już szeroko omówiona i nie ma potrzeby dalszych dyskusji. Jesli uczestnicy tej sesji "flame war" bardzo potrzebują wyciągać to ponownie na wierzch, proszę, żeby to robili w komunikacji prywatnej, nie na forum.
Ostatnio zmieniony pn 04 mar, 2013 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 7 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Jako użytkownik forum i jeden z organizatorów, bardzo proszę o uniemożliwienie panu Wedelowi na wypowiadanie się w tematach zlotowych. Jego pojawienie się w tym temacie rodzi bardzo skrajne emocje które są tutaj absolutnie niepotrzebne. Biorąc uwagę na zachowanie obu Panów podczas organizacji poprzedniego zlotu uważam, że nie mają prawa w żaden sposób uczestniczyć na scenie RE a o której w ogromnej mierze się rozmawia się w tym dziale na tym forum.
Ostatnio zmieniony pn 04 mar, 2013 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
blackk
Posty: 1
Rejestracja: pn 04 mar, 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: blackk »

Witam, to mój pierwszy post, który postanowiłem umieścić w ocenie bardzo udanego zlotu, w którym miałem szansę uczestniczyć :)
Fajnie było, naprawdę. Teraz wiem, że warto, i na następnych także będę uczestniczył :P
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Póki co tylko zdjęcia, na czytanie i pisanie na razie nie mam siły (od niedzieli nieźle się rozchorowałem :P)... I spokój tu ma być qrde :P


Link: https://docs.google.com/file/d/0B9lDwrx ... sp=sharing
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Wow, MiGoo - zaszalałeś z tymi fotami ;) Będzie co oglądać, niech się tylko ściągną.

W końcu mam chwilę i siłę naskrobać kilka słów o zlocie. Było naprawdę fantastycznie - był to najlepszy zlot, jak do tej pory, z tych, na których byłam, a pomimo krótkiego zlotowego stażu mam niezły przekrój (zlot WDLa, ZN i teraz fanów RE). Organizatorzy zaplanowali i zrealizowali masę atrakcji - gra w Just Dance (choć i tak wolę Zumbę :D) liczne i zróżnicowane konkursy, film, do tego dodać wcześniej nieplanowane ognisko i widać, że naprawdę nie dało się chwili nudzić - ciągle coś było do roboty. Kto chciał grać, to grał, niektórzy socjalizowali się z Hiszpanami i innymi uczestnikami wymiany - dla każdego znalazło się przyjemne zajęcie :) Większość uczestników zlotu otrzymała naprawdę porządne nagrody dzięki sponsorom (Cenega, JPF), oczywiście te najbardziej wypasione za wygrane w wieloboju. Organizatorzy zadbali też o klimat i gustowny wystrój sali, a sprzętu do grania nie zabrakło.

Rewelacyjnie było móc zobaczyć znajome twarze, ale jeszcze bardziej mnie cieszy, że przyjechało wielu nowych ludzi, i że bardzo szybko wszyscy się skumplowali tworząc jedną zgraną grupę, a to nie lada osiągnięcie przy takiej frekwencji.

Jedynym mankamentem byli wspomniani przez poprzedników obcokrajowcy - robili syf i hałas, ale cóż - nie zawsze można mieć ośrodek tylko dla siebie.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

MiGoo pisze:(od niedzieli nieźle się rozchorowałem )
Może ten odkupiony za 3 zeta hamburger był bombą z opóźnionym zapłonem :smiech3: .
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Deus Ex pisze:
MiGoo pisze:(od niedzieli nieźle się rozchorowałem )
Może ten odkupiony za 3 zeta hamburger był bombą z opóźnionym zapłonem :smiech3: .

Ogólnie te hamburgery były tragiczne :D
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Prosto z mostu: zlot był zajefajny ;) Super było spotkać zarówno starych znajomych, których dawno się już nie widziało (niektórych to nawet z kilka ładnych lat), a także poznać nowe osoby. Fajnie było też odświeżyć sobie kilka Residentów, w które dawno już nie grałem (to nic, że w RE4 zawsze miałem pod ręką maksymalnie jeden przedmiot leczący, co poniektóre osoby co rusz mi wypominały :P), a także zagrać w kilka nowych produkcji (jak na razie RE6 nie do końca mi podszedł, ale zobaczymy, jak to będzie z wersją na kompa, gdzie niczym prawdziwy PC-towiec będę mógł wykorzystać jedyny słuszny kontroler - klawiaturę i mysz :P).

Wielkie brawa dla organizatorów, którym udało się wszystko tak przygotować, by z jednej strony nie planować dokładnie każdemu każdej minuty zlotu, a z drugiej zapewnić tyle atrakcji (nawet, jeżeli nie były one do końca planowane - vide erazmusowcy :P), by nikt się nie nudził. Ot wszystko było odpowiednio wyważone, by zapełnić te dwa dni. :) Nawet sprzętu było wystarczająco dużo; zdarzały się nawet momenty, gdy jeden czy dwa telewizory były w ogóle nieużywane. :D A projektor zorganizowany przez Birkina to już w ogóle był wypas.

Świetlica była naprawdę bardzo ładnie przystrojona. Rysunki, pani zombiaczka (której drugiego dnia ktoś już urwał nogę ;)), krwiste napisy i loga. Do tego identyfikatory, bileciki, kartki na drzwiach od pokoi (ktoś zerwał naszą kartkę "Gay Club Here!" :/ a już chcieliśmy sprowadzić do pokoju jakichś fajnych Hiszpanów czy Francuzów) -- wszystko to robiło dobry klimat zlotu. Następnym razem będzie trzeba jeszcze zorganizować flagi - albo wziąć od Redfielda (jeżeli jeszcze je ma), albo wydrukować nowe.

Uważam, że dobrym pomysłem było, by do godziny 19:00 nie było w świetlicy picia. W ten sposób większość bałaganu rozeszła się po pokojach, a w samej świetlicy łatwo było utrzymać porządek. Zresztą wystarczyło spojrzeć na studentów - w porównaniu z ich świetlicą i okolicami okołoświetlicowymi, nasza była na tyle czysta, że można byłoby nawet jeść z podłogi (o ile ktoś byłby odpowiednio zdesperowany).

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Jedyny minus to oczywiście to, że zlot skończył się tak szybko.
No i że dwukrotnie, dzień po dniu, udało mi się oblać herbatą; z czego raz w wyniku "samodestrukcji" mojego kubka (jak to mówiła PaLa, technika leży w nadgarstku ;P).
Ostatnio zmieniony wt 05 mar, 2013 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Midnight
Posty: 19
Rejestracja: pn 27 lut, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Midnight »

Ja wam tą kartkę przykleiłem :P I tam było "Gay Party Here!" napisane ^^

Widzę po opiniach że jednak wprowadzenie kilku prostych zasad wiele daje na takich imprezach i z pewnością na następnych zlotach również jakieś delikatne "usztywnienia" się pojawią. Nie przeszkadzają one za bardzo, a zdecydowanie pomagają w organizacji i utrzymaniu porządku :)
Jeśli czytasz tego posta... strzeż się, bo ORGANIZATOR paczy.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Eeee, a gdzie reszta fotek i filmy ze zlotu? :)
Zablokowany

Wróć do „Zlot Fanów RE: Zima 2013”