Newsy

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nawet Rebecca, której jest to pierwsza misja jednocześnie strzela i wcina popcorn ;D
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Właśnie przeszukiwałam Internet i znalazłam coś ciekawego: http://www.primagames.com/catalog/displ ... 0761558453
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Raccoon’s Destruction
Carlos Oliveira
A Jill w szafie schowali?
Umbrella’s End
Subchapters
Albert Wesker, Ada Wong, HUNK
Ich troje ale zdeczko inaczej hehe Ciekawe po jakich lokacjach hunkiem sie bedzie zapierdzielać :)
Bosses
Grave Digger, Infected Bat, Ivan, Lisa Trevor, Mimicry Marcus, Nemesis T-Type (Pursuer), Plant 42, Queen Leech , Sergei Monster (Boss), Stinger, Talos, Tyrant (T-002), Yawn
Co to jest Sergei Monster?
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No widać główny boss, ludzie oznaczajcie ze sa to SPOILERY bo niektórzy mają zamiar sami takie rzeczy odkryć, a niech tylko ktoś da solucję to ma wpier.. :rad12:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Zamieszczam opis do gry RE: UC


SPOIL:

Idziesz i strzelasz

KONIEC SPOILA

Nie no, żartuję. Ja się w porę połapałem i nic nie czytałem z tego linka ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

To narazie najlepiej w ogóle nie włanczać neta :)
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

No i kolejny nowy trailer "Montage..." dostępny na Gametrailers (dodano wczoraj), w którym przedstawiono nowe ujęcia, są motywy z RE Zero, w którym Rebecca i Billy są otaczani w pociągu przez umarlaki, jest tez poczatek, gdzie Rebecca tak jak w RE Zero wchodzi do pierwszego przedziału i przedstawia się, ale w stosunku do Zero można zauważyć nowośc, że schyla się, do leżacej pijawiki, której w tym filmiku na GameCube nie było, intersujące. Jest też akcja w rezydencji Spencer'a, Wesker, Chris i Jill wbiegają do rezudencji, a później Chris fajnie przałodowywuje giwerę i razem z Jill ruszają do pomieszczenia z pierwszym zombiAKIEM, który wygląda naprawdę świetnie. Ale najbardziej podoba mi się moment, w którym Jill biegnie przez miasto i pruje z dwóch handgun'ów do zombiaków, kończą jej się naboje i do akcji wkracza Olivera, ehh jakże to jest zboione, kolejyn świetny tralie, polecam obejrzeć, jeśli ktoś jeszcze nie widział
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Filmik wspomniany przez kolege http://www.gametrailers.com/player/27448.html

Czego zamek w handgunie Jill przy pustym magazynku nie został w charakterystycznym położeniu? Spacer po Raccoon, masa zombi - super sprawa :)

Nowy: http://www.gametrailers.com/player/27457.html

Plujące zombiaki, 2 celowniki.... ;]
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Oj widze że na potrzeby multiplayera, fabuła znana z RE 1 i 3 została znacznie zmieniona... :rad11: oby tylko Capcom'owi nie wyszło to bokiem
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2007 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Amok
Posty: 67
Rejestracja: pn 15 paź, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Amok »

Moim zdaniem jezeli chodzi o zmiane w 3 taką, ze chodzą 2 postacie to jest to bardziej logiczne niz rozdzielanie sie jezeli wszechdzie grasują jakies potwory, jednak czy moze to zakłócic to sie okaze
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Recoil pisze:Właściwie to myślę, że te rozbieżności fabularne w stosunku do "oryginałów" wyjdą grze na dobre. Jak pisałem są to zmiany mało znaczące. W kwestii fabularnej nie ma żadnego znaczenia czy walka z nietoperzem miała miejsce w katedrze czy na zewnątrz (tylko ta reakcja Billego jest średnio logiczna...), a znikome znaczenie ma np. to, gdzie Jill i Carlos, czy Rebbecca i Billy się spotkali, a dzięki takim zmianom nie gramy w grę, którą znamy i która niczym nas już nie może zaskoczyć, a taka walka ze skorpionem w kokpicie (mimo, że nie wpływa na fabułę) jest czymś nowym. Więc reasumując uważam, że te drobne zmiany to plus.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wrcajac do trailerów bo już jakiś czas temu oglądałem a nie zapisałem tego w poście :-\ ups ;)

"montage" wychodzi na prowadzenie gdyż broni nie pokazano wszystkich a będzie ich o wieeeele więcej. Tak więc wracając do pierwszego, świete animacje i tła to po pierwsze, po drugie pięknie rozproszona latarka a jej efekt na Zombie to małe mistrzostwo świata, buduje klimat jak cholera podobnie jak miasto Raccoon w scenario RE3, nie całkowity mrok a jednak pochmurne iście idealne zgranie, poczym dopiero wchodzi ciemność, Klimat aż się wylewa z ekranu, czysty RE 8) Scena w Rezydencji, delikatny zwrot kamery przy wbijaniu noża Zombiakowi wygląda bardziej efektownie, no i jeszcze dobre zgranie z elementem otoczenia akurat w tym przypadku, Carlos i Jill to już nawet nie bedę pisał bo to co narazie pokazano w ich sceanriuszu jest najbardziej tajemnicze i ciekawe, ehh Ladies ang gentelmen tylko CZEKAĆ bo premiera cholera... tuż tuż :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Sama nie wiem już, co mam pisac, ale pomimo gorączki i bólu stawów postaram się.

Kaszląc i kichając, obejrzałam ten kolejny superowy filmik. I znowu jestem pod wrażeniem. Znowóż do gustu przypadły mi ataki naszych bohaterów, gdy są atakowani :rad8: Macie rację ta gra ma klimat, zwłaszcza ten moment, gdy Jill jest w Raccoon City i schodzi ze schodów... taka cisza i nagle jęki zombiaków. Czekam na więcej filmików :rad10:
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

RE2 jednak w UC!(prawie ;p)
Pewnie większość osób już to wie, ale THIA opublikowało skany z magazynu Famitsu przedstawiające Adę i chyba Hunka(bez maski).
Link do topicu THIA: http://www.the-horror.com/forums/showth ... eadid=1269
SKANY
http://www.the-horror.com/imagedisplay. ... 207/01.jpg
http://www.the-horror.com/imagedisplay. ... 207/02.jpg

Nawet jeżeli RE2 będzie się rozgrywać tylko z perspektywy Ady, to i tak chyba lepiej, otrzymamy więcej info, choć pewnie Leona i Claire nie zobaczymy(Ada jest zabandażowana, co sugeruje, uświadczymy co się z nią działo PO wybuchu laboratorium z RE2)
Magazyn zeskanował CVXFreak.

EDIT: na drugim skanie można zobaczyć jak Ada używa graple gun'a tak jak w RE4, co pewnie wyjaśni jej "śmierć" w RE2.
Ostatnio zmieniony pt 09 lis, 2007 przez Vocap, łącznie zmieniany 1 raz.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

To HUNK? (ten koleś z zakrwawioną skronią). Tak z bocznego profilu jakoś mi go nie przypomina, ale byc może jestem w błędzie.

Oj, biedna Ada. Wygląda jak mumia egipska. Ale ta prawa łydka... wydaje mi się byc trochę nadpuchnięta.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Biedna ale wygibasy na zombiakach dalej robi
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Veronica pisze:To HUNK? (ten koleś z zakrwawioną skronią)
Ja tylko spekuluję :smiech6:

Równie dobrze to może być Nicholai, tylko dlaczego miałby być zakrwawiony?

Mikhail raczej odpada ;p

Z tych zdjęć wnioskuję, iż Ada i "Hunk" znajdują się w Apple Inn i Ada wręcza "Hunkowi" G-Virusa, albo go zabiera.
:rad9:

UPDATE:
http://www.capcom.co.jp/bio_uc/
Na oficjalniej stronie jest nowy trailer! Gorąco polecam, dosyć dużo nowych scenek!
UPDATE2:
W szybie helikoptera, którym Jill odlatuje z RC widać odbicie helikoptera z Nyxem z końcowego filmiku Outbreak'a 2! Co ciekawe obok Jill nie siedzi Carlos czyli albo zginął albo
steruje helikopterem. Może uśmiercili Barryego?
Podniecam się tak dlatego,iż Outbreak to mój ulubione RE, także wybaczcie ;p.
Ostatnio zmieniony pt 09 lis, 2007 przez Vocap, łącznie zmieniany 2 razy.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Właśnie jestem po obejrzeniu tego filmiku.

Nie wiem, co jest we mnie silniejsze: choroba czy napał do gry. Naprawdę fajny filmik. Jill patrząca przez szybę w helikopterze, Wesker rozwalający jedną reką kratę, pysk węża skierowany w twarz Rebecci... Dużo by wypisywac.

Po drugie, też nie wiem czy to jest Hunk albo Nicholai, a może ktoś nowy?

Ps. Na filmiku można zauważyc tego goryla Sergeia, tylko, że ten ma niebieskie "okulary", a inny ma pomarańczowe "okulary". Nie wiem, czy to to samo albo coś na wzór tych dwóch Verdugo naszego kochanego karzełka. :smiech5:
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Kolejne newsy z ukochanego THIA. :smiech5:
SPOILER!Filmik ze scenariusza Ady - http://the-horror.com/forums/showthread.php?t=1280
Update: wersja z gametrailers: http://www.gametrailers.com/player/27689.html
Famitsu oceniło grę na 32/40! Zaznaczając między innymi,że gra jest trudna nawet na easy, ogólnie gra się w UC przyjemnie.

Poradnik do gry Primagames http://www.primagames.com/catalog/promo ... 53_878.pdf

Cza jakoś zarobić na Wii. Od gry bije KLIMAT.

A co do okularników: obstawiam,że to ochraniarze Sergeia, a same okulary służą im do jakiegoś ?namierzania? Na filmiku do Weskera ktoś celuje(chodzi mi o ten taki czerwony celownik otaczający jego postać ;F).

UPDATE
GAMEPLAY Z NOWEGO SCENARIUSZA ROZGRYWAJĄCEGO SIĘ NA TERENACH ROSJI
http://media.wii.ign.com/media/827/8271 ... 95774.html
Ostatnio zmieniony sob 10 lis, 2007 przez Vocap, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Teraz na Gametrailers jest dostępny review UC, Chris i Jill w rezydencji, kiedy wchodzą do jadalni jest świente ujęcie na stół, ogólnie wzmianki dotyczące gameplay'u, fajnie, że na końcowych rangach danego scenarioo będzie nawet ocena za zniszczone elementy otoczenia, niezłe. Podoba mi się także jak na Chris'a i Jill wpada Crimson Head rozwalający bodajże drzwi, jest także fajnie pokazane jak Carlos i Jill schodzą po schodach no i na moment pojawia się Nemesis.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”