Kiedy nowy zlot RCS?

Moderator: RON!N

Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Wychowanie w trzeźwości jest podstawą wartości edukacyjno - morlanych jakie trzeba wszczepić pod przymusem bezpośrednim rozpastwionym młodym wychowanym w czasach postkomunistycznych ! Aby byli Polakami i wyznawali jedyne słuszne poglądy Narodowe !

dobra ja już nie bede pił...

choć dalej nie wiem co Ronin rozumiał przez ,,dwa zloty''
Umbrella
Posty: 88
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Umbrella »

Linki pisze:Wychowanie w trzeźwości jest podstawą wartości edukacyjno - morlanych jakie trzeba wszczepić pod przymusem bezpośrednim rozpastwionym młodym wychowanym w czasach postkomunistycznych ! Aby byli Polakami i wyznawali jedyne słuszne poglądy Narodowe !

dobra ja już nie bede pił...

choć dalej nie wiem co Ronin rozumiał przez ,,dwa zloty''
z tego co pisał w relacjach, można mniemać że chodziło mu o alkohol , albo o zlot Rekreacyjny(dla nas) i taki na którym się tylko gra oO'... Bo nic innego mi nieprzychodzi do głowy ;]
Fundamentally Loathsome
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No to zamiast domniemać, poczekajcie na jego odpowiedź
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Pewnie że nikomu nie zabronię pić i każdy jest jest dorosły i wszyscy jesteśmy przyjaciółmi ale gdzieś chyba są jakieś granice przyzwoitości. Nie żebym był święty i nigdy nie pił czy coś w ty stylu. Nie. Jak to mówił mój nauczyciel od historii: "Wszystko jest jest dla ludzi". No ale ja na przykład chciałbym z niektórymi z "Was" czasem pogadać na zlocie a nie widzieć jak leżycie i rzygacie. Ale jak Umbrella napisał. Nie ja organizuje zlot i nie ja tworzę regulamin także moje słowa traktujcie bardziej jako przemyślenia a nie obelgi rzucone w kogokolwiek. Jesteście spoko ale czasami przydało by sie troszkę taktu.

Pozdrawiam

PS. Odchodząc od moich spostrzeżeń chciałbym się zapytać kiedy na stronie MWRC pojawi się "retransmisja" i foto relacja z VII zlotu RCS i fanów Resident Evil ??
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

[RONIN] pisze:PS. Odchodząc od moich spostrzeżeń chciałbym się zapytać kiedy na stronie MWRC pojawi się "retransmisja" i foto relacja z VII zlotu RCS i fanów Resident Evil ??

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?p=4858#4858 - i tam prosze pisac o minionym zlocie :)


[RONIN] pisze:No ale ja na przykład chciałbym z niektórymi z "Was" czasem pogadać na zlocie a nie widzieć jak leżycie i rzygacie.
Z tego co wiem, z wiekszoscia spokojnie mozna bylo porozmawiac :) A ze niektorzy ciut przesadzili z alkoholem, bo umiaru nie znaja, to sorry - nikt za nimi latac nie bedzie i pilnowal by nie pil - szczegolnie, ze takowego zakazu nie bylo...
Ostatnio zmieniony czw 12 kwie, 2007 przez MiGoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Z tego co wiem, z wiekszoscia spokojnie mozna bylo porozmawiac :) A ze niektorzy ciut przesadzili z alkoholem, bo umiaru nie znaja, to sorry - nikt za nimi latac nie bedzie i pilnowal by nie pil - szczegolnie, ze takowego zakazu nie bylo...
niektórzy :rad5:

Może następny zlot zrobi się w formie ,,bezgrowej' ? Wiecie zero konsol kompów TV...a jeszcze lepiej by wszyscy spali w jednej dużej sali ! Łazienka koedukacyjna....<lol2> A najlepiej to żeby jeszcze myli zeby jedną szczoteczka, wszyscy na raz !

:rad1:
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Zlot bez konsol, kompów itp - mimo wszystko, byłoby fajnie ;]. Trzeba by kiedyś spróbować ;D.

Koedukacyjna łazienka --- jeszcze lepiej :] (żeby się tylko nie okazało, że same chłopy przyjadą >_>)

Co do alkoholu - nikomu nie zabraniam go pić, ale naprawdę, to niezbyt przyjemny widok, gdy kumpel rzyga, bądź z trudem trzeba go znosić po schodach :/. Wsyzstko jest dla ludzi, ale z umiarem.
Umbrella
Posty: 88
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Umbrella »

Ale Ronin zrozum , że taka krytyka bez argumentów doprowadza do furii, stało Ci się coś z tego powodu że pili, nic nie miało na ciebie w tym momencie znaczącego wpływu. Więc jak sądze i pozwolę sobie powiedzieć : Nie powinno cie to interesować kto co robił.

No ale ja na przykład chciałbym z niektórymi z "Was" czasem pogadać na zlocie a nie widzieć jak leżycie i rzygacie
Kto rzygał kto leżał oO'? Ja nic takiego nie widziałem, a jeżeli tobie sie udało zobaczyć ów w/w widowisko, to Ty wykaż się tym swoim "taktem" i postaraj się zachowac takie informacje dla siebie ;].

a tak pozatym, nie po to sie jedzie na te zloty żeby siedzieć z nosem na kwintę i narzekać na towarzystwo, jak ma to taki destruktywny wpływ na czyjekolwiek zasady morlane to po co się męczyć?
Ostatnio zmieniony czw 12 kwie, 2007 przez Umbrella, łącznie zmieniany 1 raz.
Fundamentally Loathsome
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Mam faze: następny zlot pod namiotami, przy ognisku i piosenkach patriotycznych (zatwierdzonych oczywiście przez MEN) :smiech5:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Taaa namiot, ognisko, śpiew i piwko (znowu piwo :rad11: ) nie wiem czy taka forma zlotu by się przyjęła.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Qrcze, znowu nieporozumienia.

Czy ja wytykam palcem komu się film urwał a komu nie?
Czy ja komuś zabraniam pić alkohol?
Czy ja wymuszam by zlot wyglądał tak a nie inaczej?
Czy ja kogoś skreśliłem tylko dlatego że na zlocie widziałem kogoś raz i to jeszcze w kiepskim stanie?

Nie, nie, nie....

Ja tylko A P E L U J E na przyszłość. Niech każdy wypije połowę tego co na poprzednim zlocie i zobaczycie że zabawa (bo chyba o nią chodzi) jest równie dobra jak z zapitą głową. Fakt, nie można tylko grać w RE (przecież każdy ma to w domu i nie musi po raz kolejny przechodzić RE4) ale jakieś w spólne dyskusje czy rozważania nad jakimś tematem są mile widziane.

Tyle ja. Nie mogę się doczekać kolejnego zlotu RCS bym mógł znów zobaczyć się z Wami, Kolegami i Koleżankami.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Umbrella
Posty: 88
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Umbrella »

oO' dziwne to trochę, sam sobie przeczysz ale to już bez znaczenia. Wątpie czy takie apelacje przyniosą skutek, każdy bawi się jak chce a nie wedle czyjegoś uznania, acz może kogoś tym zmotywujesz... Powodzenia i krzyż na drogę
[lol2]
Fundamentally Loathsome
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Gdzie był poprzedni zlot??
I gdzie teoretycznie, fizycznie lub praktycznie może się odbyc następny, bo chętnie bym w nim uczestniczył- jak tak czytam o tej Waszej libacji alkoholowej (bez obrazy) :)
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

JAKA LIBACJA ALKOCHOLOWA !?!?!?! (ja o niczym nie wiem)
Poprzedni zlot bym w Sulejowie niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego być może następny też tam będzie, ploty na zlocie
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Troche daleko, ja koło Myślenic mieszkam ( 30 km pod Krakowem)
Why there??
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Oto już musisz się spytać organizatorów , a co do dojazdu to nie jest tak źle 2 godziny jazdy pociągiem i 10 minut pks-em. (oczywiście z Krakowa)
Ostatnio zmieniony ndz 06 maja, 2007 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

No cóż zlot letni odbywał sie dwa razy w Dobczycach pod Krakowem i raz i Strykowie pod Łodzią. Gdzie bedzie teraz nie wiadomo. Informacje pojawiają sie zazwyczaj na miesiac góra dwa przed zlotem wiec jak juz to z reszta pisałem wstępnego info możecie oczekiwać najwcześniej w czerwcu. Na razie na temat VIII Zlotu nie wiadomo nic prócz tego że sie odbędzie. Jesli pojawia sie informacje to na pewno je zamieścimy :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Najlepiej w centrum Polski, zresztą powtórka z Sulejowa by się przydała, obadany grunt, świetne rozmieszczenie i lokalizacja :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

W Dobczycach bo mam tam 10 km, a kiedy to było??

PROSZĘ O ZROBIENIE ZLOTU W DOBCZYCACH

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :okulary3:
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

kaspa pisze:W Dobczycach bo mam tam 10 km, a kiedy to było??

PROSZĘ O ZROBIENIE ZLOTU W DOBCZYCACH

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :okulary3:
Dobczyce były w wakacje 2004 i 2005 w ośrodku ,,Dobek (domki 9 &10).

Co do twojej prośby to złe forum wybrałes, zajrzyj na forum RCS, bo my nie jestesmy organizatorami zlotu tylko RCS wiec do nich musisz uderzać.
Zablokowany

Wróć do „Cosplay i inne”