Resident Evil Zero HD (XONE, X360, PS4, PS3, PC)

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Lepszy ze wspomnień, dla billego w preorderach dają strój codiego ale lipny jest. Jeszcze tylko kilka dni i w piątek kurier zapuka :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Mi najbardziej podoba się właśnie ten z N64:


Obrazek
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

https://www.youtube.com/watch?v=YiPxG9fGHHc

Pokaz wszystkich kostiumów w Zerówce. Jak widać twórcy dodali walizkę na ciuszki, dzięki czemu możemy zmieniać stroje w praktycznie każdym momencie. Sprytne trzeba przyznać. No i oczywiście walizka Billy'ego jesto wiele mniej wypchana, niż ta panny Chambers. Czyżby nawiązanie do tego, że kobiety na każdą podróż zabierają ze sobą całą garderobę, w przeciwieństwie do facetów? :rad5:
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

TheMitu97 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=YiPxG9fGHHc

Pokaz wszystkich kostiumów w Zerówce. Jak widać twórcy dodali walizkę na ciuszki, dzięki czemu możemy zmieniać stroje w praktycznie każdym momencie. Sprytne trzeba przyznać. No i oczywiście walizka Billy'ego jesto wiele mniej wypchana, niż ta panny Chambers. Czyżby nawiązanie do tego, że kobiety na każdą podróż zabierają ze sobą całą garderobę, w przeciwieństwie do facetów? :rad5:
Miodek. Preorderek złożony. Czyszczę dysiora na 'trójce' bo ciasno...
Strój Beki z Merców3D chyba najfajniejszy. Z ciekawostek, identyczna jest karta promo do RE:DBG. Trzeba trochę wątroby wyrwać by ją dorwać :D
Ostatnio zmieniony sob 16 sty, 2016 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Mnie ciekawi ile zajmie gra na ps4 :) chociaż dysk 2tb powinien wystarczyć :). Jestem zadowolony z pudełka, fajnie się prezentuje i będzie w kolekcji.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ja mam niestety tylko 500, a widze, ze ty Wesker dokupywales. Ile taka zabawa?
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Leon. KennedY pisze:Ja mam niestety tylko 500, a widze, ze ty Wesker dokupywales. Ile taka zabawa?
Na 'pintsetce'to nawet PS3 się dławi a co dopiero PS4 :D

by Deus Ex: Proszę trzymać się tematu.
Ostatnio zmieniony ndz 17 sty, 2016 przez RON!N, łącznie zmieniany 3 razy.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Sanar
Posty: 55
Rejestracja: pn 26 sty, 2009
Lokalizacja: Łeba

Post autor: Sanar »

Guys, też zamówiłem sobie preorder RE1 i 0 w jednym pakiecie na PC. Wiecie coś może o bonusach z preorderu? Bo coś słyszałem o tym.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Bonusem dodawanym do pre-orderów są trzy dodatkowe stroje:

Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Właśnie się ściąga 'Zerówka'. Ah, będzie się działo.
W wersji na PSN dostajemy jeszcze w cenie motyw ma konsole (używa ktoś ich jeszcze?)

Ciekawe dlaczego nie ma pudełkowej wersji gry na PS3 (to znaczy odpowiednik wersji z PS4)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ehh, trochę żałuje, ze odpuściłem teraz Zero na rzecz Somy, ale co się odwlecze to nie uciecze! Nie ma wersji pudełkowej na ps3? Trochę to dziwne... Dobrze, ze mam ps4. Co do motywoów, to coś tam używam, ale sporadycznie i tylko te darmowe. W ogóle to szok, ze na ps4 nie możemy sobie ustawić tapety jakiej chcemy...

Ps: Co miałem zrobić Ronin gdy tylko takie modele były na ta chwilę... 1 tb wszedł trochę później... Ale co tam, sprzedam w końcu i wezmę lepszy model, może już odchudzona wersja będzie??
Ostatnio zmieniony pn 18 sty, 2016 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

[RONIN] pisze:Właśnie się ściąga 'Zerówka'. Ah, będzie się działo.
W wersji na PSN dostajemy jeszcze w cenie motyw ma konsole (używa ktoś ich jeszcze?)

Ciekawe dlaczego nie ma pudełkowej wersji gry na PS3 (to znaczy odpowiednik wersji z PS4)
Origins będzie na PS3 w pudełku ale pewnie tylko w Japonii. Tak samo było rok temu z REmasterem HD.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Nemesis US pisze:
[RONIN] pisze:Właśnie się ściąga 'Zerówka'. Ah, będzie się działo.
W wersji na PSN dostajemy jeszcze w cenie motyw ma konsole (używa ktoś ich jeszcze?)

Ciekawe dlaczego nie ma pudełkowej wersji gry na PS3 (to znaczy odpowiednik wersji z PS4)
Origins będzie na PS3 w pudełku ale pewnie tylko w Japonii. Tak samo było rok temu z REmasterem HD.
Ci Japończycy to spoko ludziki. Co na półce nie stoi to nie gra :smiech3: . Podoba mi się takie podejście :)
Szkoda tylko że Europejczykom nie dają takich możliwości zbytnio i zmuszają do zakupów elektronicznych kopii.

Pierwszy zgrzyt :/ Plansza startowa gry jest tak paskudna że pies ich gryzł :szok7:

Trofeum:
This is Serious Business (Finish the game without using a recovery item (including Green Chemicals))
Ktoś ma fantazje :zlosc3:
Ostatnio zmieniony pn 18 sty, 2016 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Leon. KennedY pisze:Ja mam niestety tylko 500, a widze, ze ty Wesker dokupywales. Ile taka zabawa?
199zł i masz nowy dysk bo ten 500 skończył mi się rok po premierze konsoli no ale gry ważą po 50gb a i z psn sporo to nie ma się co borykać ;)

by Deus Ex: Prosiłem by nie pisać tutaj o pojemnościach dysków konsoli.
Ostatnio zmieniony pn 18 sty, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

W Sieci pojawiły się pierwsze oceny. Są różne opinie - wiadomo, że nas fanów nie trzeba przekonywać do zakupu ale recenzenci podkreślają archaicznie rozwiązania. Po prostu nie mogą przyznać, że gra jest dziś jeszcze trudniejsza niż dawniej, zwłaszcza w dobie prowadzenia gracza za rączkę. Już seria Dead Space miała opcję nawigacji gracza we właściwym kierunku - a przecież w tej grze idziemy praktycznie cały czas do przodu - backtracking prawie nie istnieje. RE Zero to dziś prawdziwa perełka i zawsze będę to podkreślał.

Poniżej oceny serwisów:
Capcom zaoferował graczom kolejny kotlecik i gra nie wszystkim przypadła do gustu. W Sieci można znaleźć sporo pozytywnych, ale również negatywnych komentarzy o produkcji. Dziennikarze twierdzą, że pod względem łamigłówek, atmosfery, prezentacji, czy też nowej mechaniki to kawał przyjemnej pozycji. Jednak bez problemu można znaleźć również narzekania na małą liczbę dodatkowych elementów, słabe walki z bossami, męczący backtracking oraz archaiczną kontrolę.

Bez trudnu można odnieść wrażenie, że nie jest to po prostu tytuł dla każdego. Miłośnicy starszych odsłon będą bawić się świetnie, ale nie możecie wyczekiwać od zwykłego kotleta diametralnych zmian. Podobną sytuacje mieliśmy zresztą w przypadku Resident Evil HD (2015).

Tak prezentują się pierwsze oceny (średnia na poziomie 70%):

85% - God is a Geek
80% - Xbox Achievements
80% - Hardcore Gamer
80% - Push Square
80% - Pure Xbox
75% - PlayStation Universe
70% - GamesRadar+
70% - Post Arcade
70% - GameWatcher
70% - TheSixthAxis
63% - PC Gamer
60% - Cubed3
50% - Metro GameCentral
50% - VideoGamer
http://www.ppe.pl/news/41250/sa-pierwsz ... pinie.html
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Nemesis US pisze:W Sieci pojawiły się pierwsze oceny. Są różne opinie - wiadomo, że nas fanów nie trzeba przekonywać do zakupu ale recenzenci podkreślają archaicznie rozwiązania. Po prostu nie mogą przyznać, że gra jest dziś jeszcze trudniejsza niż dawniej, zwłaszcza w dobie prowadzenia gracza za rączkę. Już seria Dead Space miała opcję nawigacji gracza we właściwym kierunku - a przecież w tej grze idziemy praktycznie cały czas do przodu - backtracking prawie nie istnieje. RE Zero to dziś prawdziwa perełka i zawsze będę to podkreślał.

Poniżej oceny serwisów:
Capcom zaoferował graczom kolejny kotlecik i gra nie wszystkim przypadła do gustu. W Sieci można znaleźć sporo pozytywnych, ale również negatywnych komentarzy o produkcji. Dziennikarze twierdzą, że pod względem łamigłówek, atmosfery, prezentacji, czy też nowej mechaniki to kawał przyjemnej pozycji. Jednak bez problemu można znaleźć również narzekania na małą liczbę dodatkowych elementów, słabe walki z bossami, męczący backtracking oraz archaiczną kontrolę.

Bez trudnu można odnieść wrażenie, że nie jest to po prostu tytuł dla każdego. Miłośnicy starszych odsłon będą bawić się świetnie, ale nie możecie wyczekiwać od zwykłego kotleta diametralnych zmian. Podobną sytuacje mieliśmy zresztą w przypadku Resident Evil HD (2015).

Tak prezentują się pierwsze oceny (średnia na poziomie 70%):

85% - God is a Geek
80% - Xbox Achievements
80% - Hardcore Gamer
80% - Push Square
80% - Pure Xbox
75% - PlayStation Universe
70% - GamesRadar+
70% - Post Arcade
70% - GameWatcher
70% - TheSixthAxis
63% - PC Gamer
60% - Cubed3
50% - Metro GameCentral
50% - VideoGamer
http://www.ppe.pl/news/41250/sa-pierwsz ... pinie.html
Ad1) Dla fana te oceny nie mają znaczenia żadnego. Fakt.

Ad2) Nie wiem dlaczego współczesne serwisy oceniają ten tytuł z perspektywy dzisiejszego standardu gry a nie z dnia pierwotnej premiery. Gra jest REMASTEREM a to zazwyczaj oznacza że poprawiono grafikę ewentualnie dodano ficzery typu dodatkowy tryb/ciuszek. Brak profesjonalizmu...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Nemesis US pisze:backtracking prawie nie istnieje.
Backtracking staje się problemem, jeżeli gracz musi wracać po określone przedmioty. Bo jako taki, nie jest wkurzający tak jak np w CV (X). Niestety brak skrzyń nie każdemu musi przypaść do gustu...

PS Widzę, że RONIN zalogowany na PSN, czeka jak na gwiazdkę aż grę udostępnią :smiech5:
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Grę będzie można uruchomić zaraz po północy.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Deus Ex pisze:
Nemesis US pisze:backtracking prawie nie istnieje.
Backtracking staje się problemem, jeżeli gracz musi wracać po określone przedmioty. Bo jako taki, nie jest wkurzający tak jak np w CV (X). Niestety brak skrzyń nie każdemu musi przypaść do gustu...

PS Widzę, że RONIN zalogowany na PSN, czeka jak na gwiazdkę aż grę udostępnią :smiech5:
Pane, cyrki jak ta lala. Ściągłem wczoraj na pierwszą PS3 i wszystko gra.
Dziś pobrałem na drugą, i zonk! Nie można zainstalować! Aż mi zamówienie anulowali ;/

No Pane! Ale fakt, czekam na 00:00 :okulary3:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Capcom wrzucił dodatkowe stroje jako oddzielne DLC, za które musimy zapłacić.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”