Ulubiony przeciwnik

Ulubiony przeciwnik w Revelations 2

Afflicted
0
Brak głosów
Ironhead
0
Brak głosów
Revenant
0
Brak głosów
Orthrus
0
Brak głosów
Slinger
0
Brak głosów
Rotten
0
Brak głosów
Mutant Pedro
0
Brak głosów
Vulcan Blubber
0
Brak głosów
Monster Neil
4
50%
Dhurlga
0
Brak głosów
Monster Alex
4
50%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Ulubiony przeciwnik

Post autor: Claire93 »

Jaki jest wasz ulubiony przeciwnik w Resident Evil Revelations 2? Który zapadł Wam najbardziej w pamięci?

W tej części zdecydowanie najwięcej krwi napsuła mi zmutowana Alex zwłaszcza na wyższym poziomie trudności. Sam jej wygląd dość ciekawy i odrażający. Do tego scenka z helikopterem, gdzie Claire oddaje piękny strzał ze snajperki. Swój głos oddaje na nią, choć walka z Neilem też była niczego sobie :P. Nawet Afflicted potrafili mnie zaskoczyć i czasami nawet przerazić hehe ;). Ogólnie w tej części przeciwnicy byli dość zróżnicowani co zaliczam na plus.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Też swój głos posyłam na Alex po mutacji, walka z nią była genialna. Pamiętam jak brakowało mi amunicji już pod sam koniec i musiałem nożem się ratować :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

Również Alex i ta badassowa epickość Barryego w trakcie walki:P
Najwięcej nerwów straciłam chyba i tak na Dhurlgach;/
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ja oddaje swój głos na Neila. Walka oraz arena bardzo mi się podobały, a sam Monster Neil ma świetny design na myśl przypominający jakiegoś Tyranta. Sam styl walki przeciwnka dość interesujący i czuć tę moc gdy się "rozpędzi". Zmutowana Alex faktycznie dość wymagająca, i jak napisał WDL:
WESKER-DL pisze:Pamiętam jak brakowało mi amunicji już pod sam koniec i musiałem nożem się ratować
mnie też to się przydarzyło :P.

Na wyróżnienie zasługują też Afflicted, bo choć jest to odpowiednik Ganados/Majini/J'avo to jako armatnie mięso sprawdza się o wiele lepiej i budzą skojarzenie z Crimson Heads (wygląd).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations 2”