"Flashback"

Tematy dotyczące nieoficjalnych spotkań fanów Resident Evil

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

"Flashback"

Post autor: WESKER-DL »

Project "Flashback" is now...

...activated...

Please Standby....

....06....

..Dresso...

Six years has passed...

...TERMIN

2,3,4 czerwiec 2017, godz. 10.00 - domki Brda / budynek A
Liczba osób - 8 ( :rad10: stan na 21.05.17)
Sprzęt - PS4 Pro, PS VR, Nintendo Switch (Zelda, Mario Kart 8 Deluxe), TV, PS3, Vita, 3DS, PS2, Wii, nagłośnienie.
Pozostałe - Grill, duuuzo stejków i rzeka wirusów :D


Wspomnienia i sentyment napędzają emocje do niespotykanych rozmiarów. W ostatnim czasie trochę się zastanawiałem nad sceną. Projekt "Flashback" to bardziej obszerny plan niż może się wstępnie wydawać i raczej rozłożony na lata a jego proces rozpocznie się już 2 czerwca.

Dokładnie 2,3,4 Czerwca postanowiłem odwiedzić Dresso, poczuć specyficzny zapach, klimat (flash jak w MGS4 i Shadow Moses hehe). W tych dniach odbędzie się spotkanie kilku fanów, na które jeżeli macie czas i chęci serdecznie zapraszam. Głównym wyznacznikiem spotkania będzie plan na ewentualne rozwijanie sceny na kilku płaszczyznach i ogólne wspominki, swoisty flashback całej dotychczasowej pracy z tylu lat. Multimedia poszły w ruch, na spotkaniu znajdą się informacje z wszystkich zlotów (filmy, zdjęcia itd.). Nie obędzie się oczywiście bez nowych konsol (Pro,Switch), gier (limitka RE6) i remasterów itd. Chociaż one będą stanowiły "drugi plan" bo najważniejszy aspekt o jaki mi chodzi to wspomnienia i ten klimat, który 6 lat temu był obecny.

Podsumowania serii, wspomnienia, odcięcia i analizy to główny wyznacznik spotkania flashback. To nie jest forma organizacji zlotu, zapraszam wszystkich chętnych w tym terminie na spotkanie. Jeżeli masz czas, chęci, trochę wolnego czasu i chciałbyś/chciałabyś spotkać się w Dresso powspominać stare czasy Polskiej sceny fanów oraz gier a dodatkowo odpocząć od dnia codziennego na przysłowiowym grillu i piwku, pograć i postrzelać z broni to zapraszam, a jeżeli jednak się nie pojawisz, no trudno, trzymaj kciuki aby reszta dożyła świtu ;)
Ostatnio zmieniony ndz 21 maja, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 16 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
DarkLife
Posty: 22
Rejestracja: wt 22 paź, 2013
Lokalizacja: Racoon

Post autor: DarkLife »

A czego ów projekt ma dotyczyć? Już ja Cię znam Wesker, coś knujesz :)
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

TBA
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Hmm, interesujące...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Uwielbiam takie gówno tematy. I po co został wybrany drugi admin skoro robi się tu jeszcze większy bajzel niż kiedy Deus sam tu pilnował?

Kurwa, kurwa. Chuj.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Krauser, what happened to you? You used to be a good guy...
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: "Flashback"

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze:Project "Flashback" is now...

...activated...

Please Standby....

....06....

...D...Ss




Info wkrótce...
Dresso... to było łatwe :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Myślę, że wszyscy uczestnicy zlotu z roku 2011 z sentymentem wspominają tamto spotkanie...
Trudno uwierzyć, że minęło już 6 lat od zlotu 'Reborn'. Pierwszy raz na spotkanie organizowane przez WDLa i N US'a przyjechali Nec, Mikhail, Maestro, Devlock, JackHammer... Zabawa była przednia, we wspomnieniach miesza się gra na konsolach i rozmowy przy "biesiadnym stole" oraz alkohol z papierosowym dymem...

Szkoda, że w kolejnym roku przydarzył się mały skandal i zamieszanie związane z odwołaniem IV Zlotu, co położyło kres spotkaniom organizowanym przez łęczyckich fanów RE. Mam o to żal do WDLa i Nemesisa. Nie o to, że zlot się nie odbył, ale o hecę ze zwrotem kasy, która miała posłużyć do organizacji zlotu "na szybko". Kilka osób założyło wtedy własne pieniądze, aby wpłacić kasę do DRESSO. Koniec końców, spotkaliśmy się wtedy w nieco skromniejszym gronie. Pozostał jednak bardzo duży niesmak, który utrzymuje się prawie do dziś...

Ale cóż. Było, minęło. Starajmy się pamiętać o tym co było dobre. Zorganizowaliście 2 dobre i 1 bardzo dobry zlot. Ciągłość spotkań organizowanych przez RCS została dzięki Wam zachowana i jest to Wasza niezaprzeczalna zasługa. Uważam, że te 3 zloty były naprawdę klimatyczne, na poziomie, z zapewnioną dawką RE i innych tytułów, ze zdrową równowagą konsol, residenta, wzajemnej integracji i "napojów" ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Całkiem fajne podsumowanie, fakt były zgrzyty i z pewnością nie potrzebne na wielu płaszczyznach. Pewnej ideii zlotowej już się nie zbuduje (lub jest ciężko), sam uważam, że czasy zarówno ilości uczestników jak pewnego etapu w organizacji już raczej są ciężkie do ogarnięcia ale to tylko i wyłącznie z ubiegającymi latami i zmieniającymi się czasami i to czy z mojej strony organizacyjnej czy mwrc czy innej. Wspomnienia jednak zostają na zawsze, na szczęście ze zlotów 100% pozytywnych na każdym etapie, coś na nich wychodziło a coś nie, chęci od każdego z Was były zawsze i to w pamięci zostanie.

To co chcę przedstawić pojawi się już jutro, tzn. cały projekt, założenia na bliski termin oraz poźniejsze czasy ale o tym przeczytacie już za kilka godzin.
Ostatnio zmieniony śr 26 kwie, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Parę godzin minęło już dość dawno ;-) w imieniu wszystkich proszę o konkrety :-P
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

sorki za zwłokę, info znajduje się w pierwszym poście.
Ostatnio zmieniony pt 28 kwie, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

I jak tam Chris, jedziesz?
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

WESKER-DL pisze:Dokładnie 2,3,4 Czerwca postanowiłem odwiedzić Dresso, poczuć specyficzny zapach, klimat (flash jak w MGS4 i Shadow Moses hehe). W tych dniach odbędzie się spotkanie kilku fanów, na które jeżeli macie czas i chęci serdecznie zapraszam.
Przeniosłeś się w czasie do przyszłości zobaczyłeś, że wszystko stoi na miejscu, poczym wróciłeś do teraźniejszości i wiesz, że w tych dniach będzie spotkanie fanów serii? :P
Deus Ex pisze:I jak tam Chris, jedziesz?
Jak na razie brak konrektów odnośnie ceny, gdzie przelew itp. Czas ucieka bo już miesiąc został w takim razie, a nie tak łatwo dostać więcej wolnego pod rząd :/, Po za tym jest to raczej spotkanie skierowane do osób zaznajomionych z jakimkolwiek zlotem z poprzednich lat. Wstępnie odpuszczam i czekam na bardziej oficjalny zlot :D. A Ty Deus się wybierasz?
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Chris93 pisze:Po za tym jest to raczej spotkanie skierowane do osób zaznajomionych z jakimkolwiek zlotem z poprzednich lat.
Nie wydaje mi się.
Chris93 pisze:Wstępnie odpuszczam i czekam na bardziej oficjalny zlot
Skąd wiesz, że takowy się odbędzie :) Ekipa się bardzo wykruszyła.
Nie ma sensu czekać na jakieś "oficjalne" zloty tak jakby miał się pojawić na nich Mesjasz. Jest spotkanie, chcę poznać nowych ludzi to jadę i tyle, bo jest okazja. Nie ma co wydziwiać. Starych zlotowiczów nic już nie zaskoczy, ale młodsi mają szansę posmakować zlotowego klimatu u źródła... WDL pewnie zadba o sprzęt, żeby spotkanie było na jakimś poziomie.

Uważam, że osoby które od paru lat chcą pojawić się na zlocie mają teraz dobrą okazję.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Chris93 pisze:Jak na razie brak konrektów odnośnie ceny, gdzie przelew itp. Czas ucieka bo już miesiąc został w takim razie, a nie tak łatwo dostać więcej wolnego pod rząd :/, Po za tym jest to raczej spotkanie skierowane do osób zaznajomionych z jakimkolwiek zlotem z poprzednich lat. Wstępnie odpuszczam i czekam na bardziej oficjalny zlot :D. A Ty Deus się wybierasz?
Jak dobrze rozumie, spotkanie polega na tym, że Wesker + ktosie jedzie do Dresso a jeżeli ktoś ma ochotę to może sobie podjechać, strzelić browca, pyknąć w reska, uciąć komara. Nie jest to jakikolwiek organizowany wypad - chcesz to przyjedź. Ot tak. Nie widzę w tym nic złego, po prostu uczciwe zaproszenie na spotkanie.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dokładnie tak ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Jak napisał Deus, idealny dla tychco nie byli wcześniej. Cóż...
Cieszy fakt że jest to bardzo luźne spotkanie, ale mnie od początku odstraszył bliski termin (może tylko mnie).
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Idealny dla każdego ;) (bo każdy zostanie tak samo "ugoszczony") a czy pasuje termin czy nie to już każdej osoby indywidualne podejście ;)
Ostatnio zmieniony pn 08 maja, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

WESKER-DL pisze:2,3,4 czerwiec 2017
Proszę, idealnie na moje urodziny :D
Deus Ex pisze:Trudno uwierzyć, że minęło już 6 lat od zlotu 'Reborn'. Pierwszy raz na spotkanie organizowane przez WDLa i N US'a przyjechali Nec, Mikhail, Maestro, Devlock, JackHammer
Pewne rzeczy trwale odcisnęły się w mojej psychice :D ale fakt, wspomnienia pozytywne.
Deus Ex pisze:Pozostał jednak bardzo duży niesmak
też fakt.
[RONIN] pisze:Jak dobrze rozumie, spotkanie polega na tym, że Wesker + ktosie jedzie do Dresso a jeżeli ktoś ma ochotę to może sobie podjechać
No i to raczej odcina mnie jako osobę mającą się pojawić.


Od siebie dodam ze cóż... nie ma co liczyć pewnie ze ta "pierwsza" (przynajmniej dla mnie) ekipa by się zleciała. Ale jeśli jakas magia wyciągnie z grobu Bodka, Devloca, odciągnie od pracy Esce, Michaila i Zombiego, a jakieś cuda na kiju spowodują pojawienie sie Maestra i Nec...
to Kurde, przysiegam ze wpakuje Deusa do bagażnika i przyjade, choćby i służbowym autem :smiech1:
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Ja jak wiadomo nie mam za daleko więc w sobotę mogę się pojawić.
Pogadać głównie :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Zablokowany

Wróć do „Nieoficjalne spotkania”