Resident Evil 4 czy 6?

Domin1

Resident Evil 4 czy 6?

Post autor: Domin1 » wt 24 mar, 2020

Siemka! Przychodzę z pytaniem, którą odsłonę Resident Evil lepiej kupić - 4 czy 6? Jest to dla mnie dość ciężki wybór, gdyż sentyment wybiera czwartą część, a rozum podpowiada szóstą. :)

Awatar użytkownika
RON!N

Re: Resident Evil 4 czy 6?

Post autor: RON!N » wt 24 mar, 2020

Domin1 pisze:
wt 24 mar, 2020
Siemka! Przychodzę z pytaniem, którą odsłonę Resident Evil lepiej kupić - 4 czy 6? Jest to dla mnie dość ciężki wybór, gdyż sentyment wybiera czwartą część, a rozum podpowiada szóstą. :)
Oczywiście że 'czwórka'. Ten drugi tytuł to tylko z nazwy RE.
Resident Evil Challenge 2019! | 29% | >> dołącz! <<
YouTube | Twitch | Nadchodzący zlot fanów: [ brak planów ]

PSKING

Re: Resident Evil 4 czy 6?

Post autor: PSKING » czw 26 mar, 2020

Kupuj czwórkę jeśli liczy się dla ciebie jakość. Re6 potrafi bawić, ale jest zepsuty i niedorobiony, o czym przypomina co jakiś czas. Ma też masę irytujących elementów. Same dodatkowe tryby też nie przyciągają na dłużej. Mercenaries w Re4(nie mówiąc o scenariuszach Ady) przyciągają i bawią dłużej, niż cokolwiek co mają najnowsze edycje Re6.
Re4 w przeciwieństwie do nie mającego umiaru Re6 pokazuje że czasem mniej, znaczy więcej.
Największy problem jaki miałem z Re5(tak, pięć) to moment w którym pojawili się przeciwnicy z bronią palną, co strasznie upraszcza rozgrywkę. Sprowadza ją do chowania się za osłonę, i strzelania na odległość. Normalnie rozgrywka wygląda jakbyś grał w jakąś planszówkę. Celujesz w daną część ciała, strzelasz, podchodzisz, uderzasz, biegniesz by nie oberwać, ustawiasz się w odpowiednim miejscu i tak w kółko. Takie postępujące po sobie kroki dają naprawdę masę satysfakcji. Dlaczego o tym piszę? Bo w Re6 na dobrą sprawę zaczynasz od początku walcząc z przeciwnikami wyposażonymi z bronią palną. Wniosek nasówa się sam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”