[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Ludzie się nią zachwycają, ale widać że to totalne nooby jeśli chodzi o serię. Lady pewnie zmutuje w coś maksymalnie obrzydliwego:D. Ich szefową zresztą jest jakaś babcia. Nie mogę się doczekać.


Edit:
Wersja PS4 PRO w 1080/60? Wow...jednak traktował bym to z przymrużeniem obojga oczu. Jeśli jest to niestabilne 60 klatek, to robi to wielką różnice.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

Taka sprawa każdy nazywa te kobiety wampirzycami, ale nie mają takich kłów prawda?

Pewnie ten "wampiryzm" to kolejny wirus który powoduje tylko chęć picia krwi albo cos w tym stylu
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Chyba nie spodziewał się nikt że będą prawdziwymi wapirzycami? Wilkołaki też nie będą dla mnie niczym szokującym. Od samego początku pojawiały się jakieś mutacje związane ze zwierzętami.
Jeśli ktoś wierzy że to są wampiry, to tak samo jakby wierzyć w nadprzyrodzone moce dziewczynki z Re7.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RVRE »

Przyjęło się że to wampirzyce, bo zanim Capcom podał jej prawdziwe imię, to była nazywana "Vampire Lady". Dopiero jak stała się memem, to wypuścili info kim ona jest.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Patrząc na drugą stronę medalu, czasem owalały się w serii takie rzeczy, że można by to nazwać super mocami, zjawiskami nadnaturalnymi. Samo Re7 ustawiło bardzo cienką granice. O Patrz, ta dziewczynka ma moce jak z horroru. Ta rodzina jest psychiczna i jej służy, ta pani ma kontrolę na owadami(bo tak). Ale to wszystko przez pleśń. No ok...
Wystarczy wykreślić fakt iż jest to powodowane przez pleśń i mamy grę o zjawiskach nadnaturalnych. Capcom dodał jeszcze cały wątek o terroryzmie ale to nic nowego. Fakty, które można wykreślić i nic się nie zmieni. To nie jest dla mnie to samo, co zobaczenie zombie i pomyślenie z automatu iż jest to spowodowane wirusem, jak się później okazuje, przez złą korporacje farmaceutyczną. Tutaj mamy już do czynienia z super mocami i dziwnymi zjawiskami, a że jest to wyjaśnione? W Herosach z tego co wiem to lore jest wypełnione sci-fi, kosmitami, podróżami kosmicznymi i technologią z przyszłości. Czy wiedza o tym zmieni kogoś podejście do serii fantasy?
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Szakal »

RE 7 ukończone i teraz spokojnie mogę czekać na premierę Village. Szczerze nie czekałem jakoś na nową odsłonę serii, tym bardziej, że poprzednie dwie (mówię o tych numerowanych, nie o rimejkach) tyłka mi nie urwały, ale im bliżej premiery tym większą ekscytacje zaczynam odczuwać :) . RE4 z większą ilością survivalu i horroru? To może być jedna z lepszych odsłon serii :D.

Edit:
Pierwsze recenzje nastawiają bardzo optymistycznie :D .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: MiGoo »

No, paczuszka z kolekcjonerką i druga z pudełkiem ze steelbookiem już idą.
Będzie grane jutro :rad12:
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

Chłopaki kupiłem przedpremierowo na ps5, i już wczoraj mogłem pobrać i pobrałem i licznik pokazuje że dokładnie za 1h 30min będę mógł zagrać, wtf, to jakiś błąd czy co? bo niby premiera jutro?
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Szakal »

Jaki masz ustawiony region w konsoli? Nie wiem jak to wygląda ze strefami czasowymi, ale o tej 12 czasu polskiego, w takiej Japonii już może być 7.05 :P .

I co możesz już grać :P ?
Złe oko moderacji czuwa.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

Jeszcze nie, za 17min będę mógł czyli równo o 14.
A region normalny, tzn europejski Polski :P
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RON!N »

A potem się czyta, że w takiej Australii sprzedaż gier jest na kosmicznie wysokim poziomie :D

Ja jeszcze nie dostałem powiadomienia że moja sztuka idzie, ale liczę że lipy nie będzie...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Borek25 »

Jednak musiał być jakiś bug, po tych 17min czas podskoczył do 9h.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: MiGoo »

RE8 już czeka w paczkomacie, zaraz lecę odebrać 😁
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil VIIlage”