Demo Resident Evil Village.

Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Demo Resident Evil Village.

Post autor: RVRE »

Salvin pisze: wt 04 maja, 2021 Inna sprawa, że pomijanie czasu to proszenie się trochę o kłopoty. W końcu to modyfikacja plików na Steam i za to można zarobić bana. Niby nikt nie dostał, ale jeśli VAC uzna, że to niezgodne to może być ciężko wybronić się tutaj.
Bana wylapiesz jak będziesz kombinować w grach online. Modyfikacje plików w singlu przechodzą pod radarem.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Demo Resident Evil Village.

Post autor: RON!N »

RVRE pisze: wt 04 maja, 2021
Salvin pisze: wt 04 maja, 2021 Inna sprawa, że pomijanie czasu to proszenie się trochę o kłopoty. W końcu to modyfikacja plików na Steam i za to można zarobić bana. Niby nikt nie dostał, ale jeśli VAC uzna, że to niezgodne to może być ciężko wybronić się tutaj.
Bana wylapiesz jak będziesz kombinować w grach online. Modyfikacje plików w singlu przechodzą pod radarem.
A komunikacja dema z serwerem to nie jest online?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Demo Resident Evil Village.

Post autor: RVRE »

Jest to nadal single player i grzebanie w plikach nie psuje innym doświadczenia więc zlewają to.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Demo Resident Evil Village.

Post autor: MiGoo »

Pograłem w demo w nocy wkurzony, że nie mogę Margerite w RE7 pokonać ;)

Całkiem fajnie, wioska naprawdę klimatyczna, zamek już mniej mi się spodobał - coś tam nudą wiało, nic nie było do roboty (przynajmniej w czasie jaki mi po wiosce został).

A czasu było mało, pochodziłem, przeszukałem to i owo, pobawiłem się menu, zabiłem kilku włochatych przyjaciół i mineło ponad 40 minut, więc przełączyłem się na zamek i kuniec...

W piątek się okaże czy ta część spełni wymagania :)
Bo po tak krótkim kontaktem z demem ciężko stwierdzić - chociaż nie było najgorzej (przestawienie się na rozwiązania z czwórki po latach tez chwilę zajęło ;))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VIIlage”