[RE8] Wrażenia z gry.

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Recoil »

https://www.ppe.pl/news/157833/resident ... e-tpp.html

O! I w takiego wiledża to ja bym zagrał! :szok8:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Salvin »

Wolę jednak FPP, czerstwo te animacje wyglądają. Chociaż jeśli to by robił C to pewnie wyszłoby lepiej.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Deus Ex »

Recoil pisze: sob 29 maja, 2021 https://www.ppe.pl/news/157833/resident ... e-tpp.html

O! I w takiego wiledża to ja bym zagrał! :szok8:
No wiesz, chodzenie i strzelanie...?
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Recoil »

Salvin pisze: sob 29 maja, 2021 Wolę jednak FPP, czerstwo te animacje wyglądają. Chociaż jeśli to by robił C to pewnie wyszłoby lepiej.
Otóż to. To tylko mod, amatorski. Chociaż nawet jak na taki, efekty są imponujące.
Deus Ex pisze: sob 29 maja, 2021 No wiesz, chodzenie i strzelanie...?
Patrz wyżej. Jakby Capcom to robił, to Ethan na bank nie potrafiłby chodzić i strzelać :smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Salvin »

Z osób, które grały w Village. Zdobył z was ktoś rangę S w Mercenaries na wszystkich mapach? Ten tryb jest chory, szczególnie te końcowe mapy, gdzie mamy poziom trudności albo Hardcore czy nawet VoS. Czuję, że to będzie jedyne osiągnięcie, którego nie zdobędę. Nie trawiłem tego trybu ani w 4 i tym bardziej w 5. Szkoda, że jest on wliczany do platyny, bo to osiągnięcie w stylu "rzeźbienie godzinami" i może za xxx razem się uda.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Borek25 »

Powiem tak, a olać tą platynę, po co się tak katować niefajnym trybem...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: RON!N »

Mnie też pozostał tylko ten medalik i powiem szczerze, tak, ten tryb jest głupi, ale z drugiej strony jak ktoś lubi takie zabawy, spoko. SSS wszędzie to dopiero bezsens :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Salvin »

Za SS odblokowuje się miecz świetlny a za SSS nie ma nic :D Żeby zdobyć SSS trzeba utrzymać chyba całe combo. Najlepsza jest mapa Factory 2. Ganiają te trzy laski i jeszcze gość ze śmigłem. Powodzenia w utrzymaniu comba :)
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Finka »

Ten tryb w ogóle nie jest wciągający i gdyby nie był powiązany z trofeami to mało kto by chciał w niego grać.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: RVRE »

To jest ciekawa kwestia. Sam nie grałem, bo już ósemkę odstawiłem i nie mam zamiaru wracać ale patrząc po gameplayach, to nie wydaje się tak zepsuty. Dziś chyba nie ma już miejsca na takie tryby, bo nawet Zombie w Call of Duty stawia na kooperację niż samotną rozgrywkę. A granie dla samego polepszania wyniku już nie wydaje się takie atrakcyjne jak te 10-15 lat temu.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Salvin »

Zepsuty może nie, co po prostu słabo rozbudowany i trochę siekierą ciosany. Ot po prostu masz ograniczoną ilość wrogów i jedyne co można osiągnąć to pełne combo. Ponadto bardzo dużo zależy od szczęścia a nie umiejętności. Jeżeli nie wypadnie odpowiedni "perk" np. Agile to trudno jest utrzymać combo. Do tego przeciwnicy często leżą sobie na ziemi i sami nie wstaną, więc pominąć jest bardzo łatwo i tracimy przez to combo. Nie zdobyłem łącznie 8 osiągnięć i już ich pewnie nie odblokuję przez Mercenaries właśnie.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Salvin »

PC wersja Village dostała aktualizację, która naprawia problem stutteringu, jak na światło dzienne wyszła sprawa, że oprócz Denuvo Capcom dodał swoje zabezpieczenia, co w połączeniu powodowało obciążenie procesora i przycięcia. Dodatkowo patch dodaje FidelityFX Super Resolution, swojego rodzaju odpowiednik od AMD na DLSS Nvidii.
Kasia
Posty: 22
Rejestracja: czw 20 lis, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Kasia »

Gra podoba mi się, choć widok z fpp to ja jestem noga cały czas, ale pomalutku i udało się kilka razy przejść gierkę :) Za każdym kolejnym razem już jest dużo łatwiej.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Salvin »

Recoil pisze: sob 29 maja, 2021O! I w takiego wiledża to ja bym zagrał! :szok8:
Cóż, będziesz miał okazję ;) W październiku wychodzi DLC, w którego skład wchodzi m.in. kamera TPP, więc jak kogoś odstraszało FPP to teraz będzie wybór.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: RON!N »

Salvin pisze: wt 14 cze, 2022
Recoil pisze: sob 29 maja, 2021O! I w takiego wiledża to ja bym zagrał! :szok8:
Cóż, będziesz miał okazję ;) W październiku wychodzi DLC, w którego skład wchodzi m.in. kamera TPP, więc jak kogoś odstraszało FPP to teraz będzie wybór.
I ja nie będę ukrywał, że bardzo się z tego tytułu cieszę.
Prawdopodobnie zakupię GOLDa na Steam, by przeżyć jeszcze raz to samo ale w normalnych warunkach a nie 30 FPS :D
Szkoda, że skoro do Wiochy taki patch zrobili, to dlaczego nie stworzą takowego do RE7. Wiem że żodyn biznes, ale przy okazji tworzenia wersji "wzbogaconej" w RT mogli by już te kilka osób więcej oddelegować do pracy. Trudno, ale kurcze, widać że jednak oddech fanów czują.... tyle razy ich za to FPP ganili....
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Recoil »

Właściwie to będę miał okazję przy okazji rimejku RE4. No by czym innym jest RE8 jak nie RE4 w FPP 😉
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Leon. KennedY »

Miałem zamiar za niedługo znów ograć sobie tą część, ale chyba poczekam na tą kamerę, która zawsze powinna być dostępna 😃
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Szakal »

Co wy tak niechętni do widoku fpp? Mi to kompletnie nie przeszkadzało.
Złe oko moderacji czuwa.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: Salvin »

Mi też nie, nawet lepiej mi się grało w FPP. Ale ja ogólnie wolę gry z tą kamerą. No i powiedzenie, że RE8 to RE4 w FPP to trochę uproszczenie. Mają wiele wspólnego te gry, ale różnic jednak jest więcej.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [RE8] Wrażenia z gry.

Post autor: RON!N »

Szakal pisze: śr 15 cze, 2022 Co wy tak niechętni do widoku fpp? Mi to kompletnie nie przeszkadzało.
Mnie też nie, ale pewnie chodzi o sentyment. Od części 4 mamy widok zza pleców, który zresztą wypromował właśnie RE4 i zwyczajnie stało się to nowym standardem serii. Kiedy Capcom postanowił przetestować nową perspektywę, zaczęło się kręcenie nosem. Jak widać, poddali się i oni naporowi fanów.

Z drugiej strony, sprawili, że regrywalność tytułu wskoczyła przynajmniej o jeden lvl ;)

Czy oznaczać będzie, że RE9 będzie z widokiem TPP? Całkiem możliwe ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VIIlage”