Resident Evil 4 Remake.

Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: Leon. KennedY »

Pewnie tak będzie 😉
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: Recoil »

Remake czwartej części już za pasem, a na forum cisza. Ja wiem, że RE4 jest kiepskim residentem, ale bez wątpienia jest jedną z najlepszych gier wszech czasów. Nawet na naszym forum to właśnie w czwórce jest największy ruch. Czas coś z tym zrobić :rad2:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: Leon. KennedY »

No i coś się ruszyło 🤠
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: Recoil »

:2thumbs: good... :rad5:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: MiGoo »

Panie i Panowie, szykuje nam się hit większy niż remake RE2... Na chwilę obecną na Metacritic mamy średnią 94% :rad12:

IGN po raz pierwszy grze spod znaku RE dał 10/10 :szok9: - https://www.ign.com/articles/resident-e ... ake-review
GameSpot również 10 - https://www.gamespot.com/reviews/reside ... 0-6418047/

W PL póki co widzę recenzję PPE - również 10/10 - https://www.ppe.pl/recenzje/315528/resi ... alosc.html :rad4:
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: Deus Ex »

Trudno sobie wyobrazić, że remake gry, która była taką rewolucją (i rewelacją :)) może prześcignąć oryginał. Ale te oceny to nie może być przypadek :)
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: MiGoo »

Deus Ex pisze: pt 17 mar, 2023 Trudno sobie wyobrazić, że remake gry, która była taką rewolucją (i rewelacją :)) może prześcignąć oryginał. Ale te oceny to nie może być przypadek :)
A jednak!

Oj, dobrze, że za tydzień w piątek mam urlop - będzie nerwowe wyczekiwanie na kuriera :zmiesz7:
Chyba, że nie wytrzymam i kupię cyfrę dodatkowo :smiech1: :rad12:
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: Salvin »

Deus Ex pisze: pt 17 mar, 2023Trudno sobie wyobrazić, że remake gry, która była taką rewolucją (i rewelacją :)) może prześcignąć oryginał. Ale te oceny to nie może być przypadek :)
Hmm walka z Verdugo, ciekawe czy zrobili ją jeszcze lepszą :)
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: RON!N »

Ice + RPG.
Mam nadzieje że wiecznie żywe ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: Leon. KennedY »

Zapowiada się po prostu świetnie. Sam już powiadomiłem szefa o wolnym w piątek i weekend będzie grane.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: MiGoo »

Leon. KennedY pisze: sob 18 mar, 2023 Zapowiada się po prostu świetnie. Sam już powiadomiłem szefa o wolnym w piątek i weekend będzie grane.
Hehe, ja to samo. Jedynie rano i po południu zaprowadzić i odebrać dzieci z przedszkola i szkoły, a tak poza tym RE4 :rad12:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: Recoil »

Moja Szefowa też już wie, że na weekend Ona zajmuje się dzieckami i rządzi w kuchni :smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: RON!N »

To jest nas 4. Przynajmniej XD
Ciekawe czy żona będzie szczęśliwa że od 00:00 w czwartek będę cisnął w grę :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: WESKER-DL »

Zapraszam na pierwszą opinię, ogrywam od dzisiaj pełną wersję i wciąga jak….bagno. Pierwsza recenzja pojawi się na dniach :) czuwajcie

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3130138963

Ps. Jak ktoś chce spoilery z drugiego / trzeciego rozdziału to proszę na priv, wyślę fotki
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: MiGoo »

WESKER-DL pisze: ndz 19 mar, 2023 Zapraszam na pierwszą opinię, ogrywam od dzisiaj pełną wersję i wciąga jak….bagno. Pierwsza recenzja pojawi się na dniach :) czuwajcie

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3130138963

Ps. Jak ktoś chce spoilery z drugiego / trzeciego rozdziału to proszę na priv, wyślę fotki
Taki to pożyje...

PS. Nie chcę 😛
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: PSKING »

https://mobile.twitter.com/CapcomAsia/s ... 7016651776
Resident Evil doczekało się pierwszego prawdziwego anime. Chciałbym kolejne epizody w ramach promocji.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: WESKER-DL »

Bez spoilerów

Dla spragnionych jakichkolwiek informacji o najnowszym Residencie śpieszę z informacją, że nie mogę się oderwać od tej gry :).Na liczniku kolejna godzina wpada a nie jestem nawet w połowie.

Uwierzcie mi, gra jest jeszcze bardziej rozbudowana niż to co oferował oryginał i nie chodzi o przeciwników ale o dodatkowe zadania, swego rodzaju sub questy. Wiele miejsc przywołuje nostalgie jakiej dawno nie czułem podczas przechodzenia Remake.

UWAGA jak chcecie jakiś informacji choćby technicznych odnośnie Resident Evil 4 Remake to odpowiem ale tylko na priv lub w trybie spoiler
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
minus_R
Posty: 15
Rejestracja: wt 11 sie, 2015
Lokalizacja: cz-dz

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: minus_R »

No jeśli możesz to napisz (spoiler tag) czy w tej odsłonie również mamy ten durny segment call of duty. Chodzi mi o ten fragment na wyspie gdy nad głową lata helikopter, strzelają do nas z CKMów i jest ogólna rozpierducha. No strasznie mi to w oryginale pieprzyło odbiór całości bo nijak to nie pasowało do RE.

Cieszyłbym się gdybyś odpisał, że to wycięli. Ale jeśli dalej jest to napisz zdanie lub dwa swoich odczuć odnośnie tego fragmentu. Czy może czymś się różni ?Pozwoli mi to nastawić się psychicznie :)

I może słówko o tym fragmencie gdy jesteśmy na pace ciężarówki...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: WESKER-DL »

minus_R pisze: wt 21 mar, 2023 No jeśli możesz to napisz (spoiler tag) czy w tej odsłonie również mamy ten durny segment call of duty. Chodzi mi o ten fragment na wyspie gdy nad głową lata helikopter, strzelają do nas z CKMów i jest ogólna rozpierducha. No strasznie mi to w oryginale pieprzyło odbiór całości bo nijak to nie pasowało do RE.

Cieszyłbym się gdybyś odpisał, że to wycięli. Ale jeśli dalej jest to napisz zdanie lub dwa swoich odczuć odnośnie tego fragmentu. Czy może czymś się różni ?Pozwoli mi to nastawić się psychicznie :)

I może słówko o tym fragmencie gdy jesteśmy na pace ciężarówki...

Spoiler!
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil 4 Remake.

Post autor: PSKING »

Jak działają tu uniki i czy kwestia noża jest irytująca, przez to że się niszczy? Czy byłeś w sytuacji, w której byłeś w sytuacji bez wyjścia bo nie mogłeś go użyć. Jeśli nie jest to za duży spoiler, da się ulepszyć go na niezniszczalność (co jak sądzę, w tej części byłoby zbyt potężne)?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4 (2023)”