Wszytko co dobre kiedyś się kończy...

Rozmowy o serii Resident Evil na tematy nie pasujące do pozostałych for
Awatar użytkownika
Desmond07
Posty: 61
Rejestracja: śr 08 sie, 2007
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Desmond07 »

Ludzie Ada głównym czarnym charakterem ? No dajcie spokój, przecież to byłoby śmieszne
:skeptisch: Ona zupełnie nie pasuje na kogoś takiego. Czemu większość zakłada, że Wesker zginie? Moim zdaniem na pewno nie ( chociaż byłoby ciekawie...) bo to on jest właśnie takim głównym czarnym charakterem i kto by go zastąpił w następnych częściach?
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Może pojawi się Wesker junior? :rad11: i przejmie interes
Ostatnio zmieniony sob 25 sie, 2007 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

A moze sie skolonuje? Mnie ten temat zaczyna już powoli nudzić :zmiesz5:
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

No mnie lekko tez :rad11: pewnie jeszcze sie okaze ze dr.issac (czy jak to sie tam pisalo :rad4: ) tez mial klona :rad6:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

W takim razie powiedzmy to otwarcie: "Wesker nie ma prawa zginąć, bo nie ma go kto zastąpić :(". Capcom tak wykosił czarne charaktery, że mamy teraz deficyt.
Na wykreowanie kolejnego złego to potrzeba czasu, musiałby się pojawić w dwóch częściach przynajmniej i dopiero wtedy Wesker może ginąć.

Co się tyczy Ady natomiast... no to jest babka, która mogłaby być zła, właściwie teraz nawet nie wiadomo, czy ona jest dobra czy zła w końcu, ale...
Mimo wszystko nie nadaje się na główny "czarny charakter" i spadkobiercę dzieła Weskera. Nie zapomnę jej z epilogu RE3. Jest za miękka...
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

To będzie moja ostatnia wiadomośc w tym temacie. Już napewno wiecie, jak wyobrażam sobie koniec tej serii. Poprostu: dobro wygrywa, a zło przegrywa. Mam wielką nadzieję, że Capcom właśnie tak uczyni, a ja wtedy będę bardzo szczęśliwa, że moja ulubiona gra zakończyła się tak, jak ja tego pragnęłam.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 144
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alucard »

RE napewno sie jeszcze bedzie dlugo trzymac, za duzo na tym zarabiaja ;), (wczesniejszym postem pomylilem topic i teraz musialem to jakos zedytowac :D )
Ostatnio zmieniony wt 28 sie, 2007 przez Alucard, łącznie zmieniany 2 razy.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Nie strasz nas! Miejmy nadzieję że Capcom nas jednak nie zawiedzie i uśmierci kogoś wyżej wymienionego :rad11:
kindred
Posty: 250
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Lokalizacja: Głogów

Post autor: kindred »

Diamond jaki epilog w RE3 miala Ada...?
Pozdrawiam
Marcin
Kamilos
Posty: 122
Rejestracja: śr 27 cze, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilos »

kindred pisze:Diamond jaki epilog w RE3 miala Ada...?
Tutaj sa epilogi
crisDL
Posty: 55
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: crisDL »

Oj ludzie,ludzie, wy zapominacie o takich ludziach jak spencer,nikholai...
Jest pełno wyjsc ,nawet niemamy pewnosci ze niepojawi sie ktos jeszcze gorszy od Weskera...
Dla kogo on niby te raporty pisał...Znajac zycie ,Weskera pewnie zabije ktos po kim sie tego najmniej spodziewamy,czyli pewnie Carlos albo Sherry...Druzyna outbreak tez raczej pojawi sie jeszcze po zadurzo ich bylo zeby se tak zgineli wszyscy,i całą walska z tyrantem smierci na nic...Pan Coen jeszcze raz pewnie zagosci, z hunkiem bedziemy sie pewnie uzerac...Spencer pewnie bedzie chcial rozwalic Weskera i przez cala czesc bedzie rozpierducha...Nikholai wroci i bedziemy mieli super pojedynek : Nikholai vs. Carlos .Wesker w miedzy czasie pewnie z 10 tyrantow stworzy i ozywi Wiliama.Senator pewnie wysle Bruca i LEona zeby zabili Weskera.Ada zginie tak jak ginela w LEon B.Wesker zabije wszystkich,a jego nakoncu Leon...Takie pogmatwane ze glowa boli...
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Ja bym chciał, żeby ostanią walkę z Weskerem przerowadził Chris w duecie z Leonem(Leon walczy za Ade, a Chris za siebie :D). Oczywiście chłopaki by dostawali ostry wpierdziel i Chris, albo Leon by zginął, poświecając się albo co, a drugi znalazł by jakiś sposób na ostateczne i pewne unicestwienie Weskera. Potem do miejsca walki wchodzi Ada i Claire i jedna z nich łapie doła (wiem, romantyczne), zależnie od tego, który z nich dead.
Stay Punk
crisDL
Posty: 55
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: crisDL »

Wiem!!! Wesker na koncu zrozumie ze postępował żle i popelni samobujstwo :smiech2:
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

To my by się nie udało, bo znowu by ożył :/
Stay Punk
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

A ja mam inny pomysł Wesker odbuduje umbrelle uda się do Hiszpanii(w końcu zamek wciąż stoi) i wykopie jeszcze kilka plag wskrzesi każdego złego a także w skutek błedu wskrzesi Luisa ale nie będzie o tym wiedział i wstrzyknie każdemu złemu jedną rząd USA stworzy oddział do walki z umbrellą i tak
ze Spencerem walczyc bedzie Jill Valentine
z Krauserem walczyć będzie Ada Wong(odnajdzie chłopaka i zacznie walczyć ze swoim szefem)
z Mendezem walczyć będzie Luis Sera (po wróceniu do życia zacznie śledzic złodzieja plagasów czyli Weskera ruszy za ocean i odnajdzie Leona i opowie mu o wszystkim i poda namiar siedziby nowej Umbrelli więc go włacza do oddziału jako przewdnika i trochę wyszkola)
z Saddlerem walczyć będzie Leon Scott Kennedy ( doniesie prezydentowi to co powiedział mu Hiszpański kumpel i otrzyma zgodę na utworzenie grupy specjalnej)
z Birkinem walczyć będzie Agent Ashley Graham(z fascynacji co do tego co robil leon wbrew woli ojca zostanie agentką i bedzie walczyć z Umbrellą)
z Alexią walczyć będzie Claire Redfield
z Marcusem walczyć będzie Rebbeca Chambers
z Hunkiem walczyć będzie Billy Coen(zostanie oczyszczony i wstąpi do anty Umbrellowćow)
z samym Albertem walczyć będzie Chris Redfield( lecz w pewnym momencie upadnie i będzie se trzymał krawędzi jakiejś platformy a wtedy nie wiadomo skąd wkroczy Sherry Birkin i załatwi Weskera )
Barry burton będzie szukał próbek wirusów pasożytów i rozmaitych hunterów tyrantów i thanathosów oraz innych bestii i zgładzi wszystkie a także znajdzie zwłoki Steva i za pomocą danych z laptopa wróci mu życie
po zgonie wszystkich złych w tym samym momencie Baza zacznie wybuchac i wszyscy uciekną i happy end
Ostatnio zmieniony czw 10 kwie, 2008 przez wiking011, łącznie zmieniany 1 raz.
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
crisDL
Posty: 55
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: crisDL »

fane fane hehehehehe
Tylko szkoda ze mało realne . :rad12:
Ostatnio zmieniony sob 12 sty, 2008 przez crisDL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Aj no dajcie już sobie spokój bo was wyobraźnia ponosi. Mi się wydaje że cokolwiek nie zrobimy oraz nie wymyślimy i tak Capcom wymyśli coś "mądrzejszego" od nas.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
jawox
Posty: 48
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: jawox »

AT pisze:cokolwiek nie zrobimy oraz nie wymyślimy i tak Capcom wymyśli coś "mądrzejszego" od nas.
I dlatego "nikt z Nas" nie pracuje w CAPCOM'ie (a szkoda :placz1: )
Stoker
Posty: 200
Rejestracja: wt 25 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Stoker »

Zobaczymy co będzie w RE5 ale można się już domyślić że niezawiele włoży w rozwój fabuły oprócz ponownego ukazania się plagasów i Sherry. Dlatego sądze że po RE5 napewno wyjdzie jakiś kolejny Resident (albo i pare kolejnych...), dadzą mu jakąś pokręconą nazwe , ożywią pare nieżywych postaci z serii, Jill i reszta wspaniałej ekipy będą walczyć jako stare dziadki z wiecznie młodym (lub bardzo zgniłym) Weskerem. Wysadzą któreś tam z koleji laboratoria Umbrelli czy tajemniczą korporacje Alberta oraz wytłuką miasto zombiaków :P .

A teraz tak na serio, w każdym RE mogliśmy zobaczyć niektóre postacie w parach np. Claire i Leon & Ada & Sherry, Claire i Chriss & Steve, Rebecca i Billy, Jill i Carlos, Jill i Barry / Chriss i Rebecca itp. dlatego można się spodziewać że znowu wsadzą jaką nową postać albo będziemy mogli zagrać w duecie np. Jill i Claire & Ada czy Chriss i Leon & Billy :P
Co do Weskera, pewnie sam się gdzieś ukaże bo "niebędzie mógł polegać na Adzie" bo ta znowu przyniesie mu virusa grypy zamiast T czy G... Znowu pewnie się ukaże jakaś mało znana postać, którą albo będzie można grać, albo będziemy musieli pokonać dzięki knowaniom Weskera.
Koniec końców pewnie zginie jakaś postać pozytywna, a reszta ekipy urządzi wspólne polowanie na Weskera a ten będzie się pewnie bronić nowymi eksperymentami. Na koniec zostanie jeden żywy pozytywny bohater, który dobije Alberta ( który napewno zacznie mutować). Dzieki virusom zginie półowa globu, no ale odczego wkońcu są bomby atomowe :) , Hunk zginie broniąc Weskera albo gdzieś ucieknie (wkońcu był najemnikiem).
Wiem, troche pofantazjowałem ale i tak trzeba przyznać że jak do tej pory wyszło dużo części z serii RE i może ich wyjść jeszcze sporo, bo wkońcu ludzie z Capcomu tak rozwineli temat że mają naprawde szeroki wachlarz opcji które mogli by wykorzystać w kolejnej części.
DZIĘKI ŻE O MNIE PAMIĘTACIE !!!
Awatar użytkownika
RoboticFreeze
Posty: 334
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RoboticFreeze »

Stawiam 5 zł, że w RE 5 ginie partnerka Chrisa zabita przez Weskera albo jego zastępce, a w gameplayu widać, jak helikopter spada zaatakowany przez te latające coś, więc 1 bohater dobry, epizodyczny już wącha kwiatki od spodu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe (ogólne) dyskusje o serii”