Ulubiona postać z serii RE

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Moja ulubiona postać to...

Billy Coen
6
5%
Rebecca Chambers
11
9%
Albert Wesker
13
10%
Barry Burton
3
2%
Chris Redfield
11
9%
Jill Valentine
34
26%
Ada Wong
9
7%
Claire Redfield
13
10%
Leon S. Kennedy
29
22%
 
Liczba głosów: 129

Awatar użytkownika
BoYos
Posty: 29
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BoYos »

Chris Redfield! Juz na BYONDZIE (re2 online) grałem jego postacią . Fajny strój i ogólnie cacy ;)
Kamilos
Posty: 122
Rejestracja: śr 27 cze, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilos »

BoYos pisze:(re2 online)
To w RE2 można grać po necie ?? Hmm...

Wracając do Tematu moją ulubiona postacią jest Jill...
Ostatnio zmieniony ndz 02 wrz, 2007 przez Kamilos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PiotrB
Posty: 28
Rejestracja: pn 10 wrz, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: PiotrB »

Kobieta: Jill Valentine (bo to mój ideał kobiety)
Mężczyzna: Chris Redfield (bo jest najbardziej do mnie podobny z postaci serii)
Ostatnio zmieniony pn 10 wrz, 2007 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Z kobiet: Jill
Mężczyna: Mikhail Victor (nie ma go na liscie, bo tylko w mercach był"zywszy :rad11: " a szkoda bo to fajny chłop byl :rad11: ) a tych co na liscie to Carlos wiadomo UBCS :rad2:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Billy Coen.

Dla mnie najbardziej oryginalna postać z całego Residenta. Dostajemy kontrole nad kimś, kto z początku nie wydaje się być "tym dobrym". Facet z wyrokiem, na którego czeka sąd wojskowy oraz kara śmierci. (chyba ze już był po sądzie) nie przeszedłem gry jeszcze.

No i nie wiem... po prostu lubie postacie które mają w sobie trochę tajemnicy ;) A Billy taki jest.

A z kobiet Rebecca - zbieżność tych postaci jest całkowicie przypadkowa. Postac polubiłem juz od RE 1, oraz Remake gdzie po prostu pokochałem jej odnowiony image.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Od zawsze moją ulubioną postać był Leon Kennedy i pod tym względem nic się nie zmieniło. Duży wpływ miał na to fakt, że przygodę z tą serią zaczynałem właśnie od drugiej części. Nie będę wymieniał co mi się w nim podoba ( zrobiłem już to w małym stopniu w innym temacie), ale dużo by tego było... Więc tak ogólnie napiszę... Całokształt. Jeśli chodzi o kobiety, to uwielbiam Jill. Bardzo ładna, bystra i miła kobieta. Taki chodzący ideał :smiech1:
Ostatnio zmieniony pt 12 paź, 2007 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

mam tak:dziewczyna:Jill chłopak:Lion

ale i tak głosuje na Jill
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
ogurki
Posty: 68
Rejestracja: śr 07 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ogurki »

Ja przez sentyment głosowałem na Jill bo przygodę z residentami zaczynałem od 3 części
a tak wygląda lista moich ulubionych postaci

1) Jack Krauser
2) Jill
3) Ada Wong
4) Nemesis
5) Nicholai
6) Albert Wesker
شممشؤا شم شنلاش
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Niestety mojej ulubionej postaci w ankiecie brakuje (HUNK), wobec tego głosuję na Jill, z tego samego powodu co ogurki. Twarda z niej babka :rad11: .

Co do facetów, zagłosowałbym na Leona, choć w "dwójce" miałem wrażenie, że braki w wyszkoleniu i słaby instynkt survivalu nadrabia fartem. Brak mu było charyzmy. Przygoda sześć lat później w Europie również nie nauczyła go sztuki przetrwania, trudno mówić o przetrwaniu gdy jest się uzbrojonym po zęby i w dodatku celem misji nie jest ucieczka z zakażonego miasta tylko uratowanie kogoś z rąk porywaczy :rad11: . Ale i tak go lubię :rad12: .
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Na pierwszym miejscu Jill,bo z postaci polubiłam ją najbardziej.Ma fajny charakter.A na drugim oczywiście Leon :rad5: dlatego,że jest super,jest przystojny ;D ,zachowuje zimną krew.Mógłby być na pierwszym miejscu,ale nie jest-zawsze jak nim gram w re4,to nie mogę się skupić.Ma taką fajną fryzurkę i mięśnie :smiech5:
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Z kobiet: Jill, bo jest PRZEPIĘKNA
A ogólnie: Barry Burton- znawca broni palnej, a przy tym wspaniały przyjaciel i opiekuńczy ojciec i mąż.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

I miejscami zdrajca ;) Ja wybieram Weskera. Ciekawa postać, fajna rola i niezgorsze teksty.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

deus ex pisze:Niestety mojej ulubionej postaci w ankiecie brakuje (HUNK), wobec tego głosuję na Jill, z tego samego powodu co ogurki. Twarda z niej babka :rad11: .

Co do facetów, zagłosowałbym na Leona, choć w "dwójce" miałem wrażenie, że braki w wyszkoleniu i słaby instynkt survivalu nadrabia fartem. Brak mu było charyzmy. Przygoda sześć lat później w Europie również nie nauczyła go sztuki przetrwania, trudno mówić o przetrwaniu gdy jest się uzbrojonym po zęby i w dodatku celem misji nie jest ucieczka z zakażonego miasta tylko uratowanie kogoś z rąk porywaczy :rad11: . Ale i tak go lubię :rad12: .
z tym arsenałem trochę przesadziłeś prawie w każdym RE startujemy z pistoletem a kończymy z bazooką
zresztą dla lubiących survival capcom przygotował mercanaries dla nowicjusza w tej mini gierce w sam raz na survival
a moja ulubiona posta to birkin To człowiek który idzie do celu po trupach i nie zawaha sie przed użyciem każdej ze znanych mu metod szkoda że musiał zginąć
Ostatnio zmieniony pn 12 maja, 2008 przez wiking011, łącznie zmieniany 1 raz.
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

To samo mozna powiedziec o Weskerze z tym wyjatkiem, ze nadal zyje i niezle miesza :)
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
NightCrawler
Posty: 187
Rejestracja: pn 17 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecinek/Gdańsk

Post autor: NightCrawler »

Jill.
luv ya
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

wiking011 pisze:z tym arsenałem trochę przesadziłeś prawie w każdym RE startujemy z pistoletem a kończymy z bazooką
No niby tak ale chciałem wykazać różnicę pomiędzy przetrwaniem a misją.
Np. w dwójce korzystamy głównie z tego co znajdziemy (chodzi o broń) natomiast w RE4, weapons kupujemy za "zarobione" pieniądze. I co istotne, możemy wybierać między karabinami snajperskimi, strzelbami, zwykłymi pistoletami. A w poprzednich - nie ma wybrzydzania, bierzemy to co jest i dziękujemy w duchu, że w ogóle cokolwiek znaleźliśmy. Dlatego właśnie Leon nie poprawił u siebie sztuki survivalu.
Dobra, starczy bo to już chyba odbiega od tematu.
Ostatnio zmieniony pn 12 maja, 2008 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Dla mnie najlepsi są:

- Carlos, on ma w sobie ciekawy charakter,

- Chris, uwielbiam gościa, sama nie wiem dlaczego, ale jest super,

- Wesker, za jego bezwzględność i zimną krew,

- Jill, mocna i twarda kobieta, potrafi walczyć o to, w co wierzy.
Ostatnio zmieniony śr 03 cze, 2009 przez Angela, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bravo Team
Posty: 20
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Stankowice

Post autor: Bravo Team »

Rebecca Chambers , Billy Coen i Kevin Dooley (nie wiem dlaczego ale zawsze lubię postacie epizodyczne).
Awatar użytkownika
Mihcim
Posty: 12
Rejestracja: śr 15 paź, 2008
Lokalizacja: Słubice

Post autor: Mihcim »

Chris Redfield
Jill Valentine
Ale glosowalem na Chrisa... no i jeszcze Leon zawodowiec jest niezly xD :smiech3:
So Slow To Catch Up...
Awatar użytkownika
Urbi
Posty: 40
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008
Lokalizacja: Lodz

Post autor: Urbi »

Moja ulubiona postać? Hmm..

Wesker.

Wybiłby pół świata by osiągnąć swój cel.

P.S Ale najbardziej go lubię za jego czarne okularki. :okulary3:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”