[Ranking] The Mercenaries - Nasze wyniki

Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

[Ranking] The Mercenaries - Nasze wyniki

Post autor: Nemesis »

Cześć wszystkim! Przegladałem to forum i nie znalazłem tematu o wynikach przejścia misji najemników. Pomyślałem wieć że załoze taki temat i w nim będziemy przedstawiać i chwalić się swoimi wynikami :rad12:
Oto moje osiągnięcia:

Mikhail
http://img160.imageshack.us/my.php?imag ... il9fd7.jpg
http://img232.imageshack.us/my.php?imag ... 248ko8.jpg

Carlos
http://img62.imageshack.us/my.php?image=carlospo4.jpg

Nicholai!
http://img232.imageshack.us/my.php?imag ... laiqg7.jpg


Sory za jakość fotek, ale widac to co potrzebne. Wielki szacunek dla tych którzy przeszli level ostatnim najemnikiem, bo to nie jest jak bieganie z nieskończoną amunicją :smiech7:
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez Nemesis, łącznie zmieniany 2 razy.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Jaki tam masz wynik nickolai'em ? Akurat biała cyfra leży na białym tle i dopatrzeć się nie mogę :/
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Nie chcem nikogo wprowadzac w bład ale miałem chyba 2 minuty z groszami, ale jak dla mnie samo przejście nim jest już czymś.
Kurde wrzuczcie jakies swoje wyniki bo jestem ciekaw jak wypadłem :okulary3:
pzdr
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Nie wiem czy to dobry pomysł na "chwalenie się" swoimi wynikami. Takie obrazki jakie zamieścił Nemesis niczego przecież nie dowodzą. Sam sobie takie mogę zrobić ;)

Oczywiście bez urazy, piszcie jakie macie wyniki, ale nie dawajcie "dowodów" w postaci obrazka, bo to żaden dowód.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

Diadem pisze:Oczywiście bez urazy, piszcie jakie macie wyniki, ale nie dawajcie "dowodów" w postaci obrazka, bo to żaden dowód.
nie no bez przesady i teorii spiskowych,widać że to zdjęcie tv.....,nie każdy jest artystą grafikiem na photoshopie...po za tym kto by się tak wysilał o wyniki..,gra nie warta świeczki.....
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Nie zrozumieliśmy się Tyrantx.
Ja takie wyniki mogę sobie zrobić modyfikując dane w pamięci komputera podczas gry. Potem screen i już się "chwalę".
Ewentualnie, mogę zagrać na nieskończoną amunicję (też drobna modyfikacja w programie).
Screen z końca gry nic nie znaczy... Mogę mieć 100 razy lepszy wynik tylko kto w to uwierzy??
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

co do tej modyfikacji hmm niestety kurczę masz racje.....,a już się chciałem swoimi pochwalić..... :rad2:
Ostatnio zmieniony sob 07 lip, 2007 przez Tyrantx, łącznie zmieniany 1 raz.
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Chwalić się można, w jakimś stopniu możemy sobie przecież ufać :)
Ile może być oszustów? Na pewno niewielu, większość gra fair.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

No własnie chłopaki ja licze na waszą utrzciwośc, moje winiki nie są rewelacją bo patrzyłem co niektorzoy wyprawiaja na necie to podziw. Ale swoją drogą trudno byłoby zmodyfikować swój wynik na psx'ie Poprostu niech tutaj swoje osiągniecia podają prawdziwi fani serii RE, a ci co oszukują...no szkoda słów
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
SnakeMajor
Posty: 32
Rejestracja: ndz 29 lip, 2007
Lokalizacja: Opole

Post autor: SnakeMajor »

Jak to są uczciwe wyniki to można się pochwalić,ale jeśli są to jakieś cziterskie zagrywki to po jakiego wała? To jak jaranie się sprzętem w Diablo 2 na b.necie open,gdy ma się przedmioty z neta i skille za pomocą trainera. Lub granie na modach. Mody to powszechne cziterstwo w innym wydaniu. Wyniki są fajne,choć przyznam,że już nie pamiętam jakie ja miałem :/ . Ten dodatek traktowałem jak zabawę,bo granie sprzętem z niekończącą się amunicją jest strasznie nudne. Kiedyś w N1 wysyłało się foty z końcowego screena gry. Sam nie wysyłałem,a szkoda,bo miałem odjechany czas RE2. Gdy komuś mówiłem,że zrobiłem taki wynik traktowali mnie jak czitera,więc darowałem sobie. Prawda jest taka,że siedziałem bardzo długo w domu z powodu przewlekłej choroby i RE przechodziłem raz a nawet 2 razy dziennie :D . Widac,ze to ewidentnie fotka z tv,więc ja mu wierzę,a reszta,która ma jakieś "ale"niech spada :D
Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

Post autor: matheo »

moze komus sie przyda bonusowe czasy za potwory:
krók 1sek
robak 1 sek
zombie 3sek
pies 4sek
pajak 4 sek
drain deimon 5 sec
hunter B 6 sek
hunter Y 10 sek za połozenie
nemesis 20sek za połozenie
i nemesis po mutacji 120 sek

i jeszcze dokładna lista wszystkich cywilów :smiech1:
cywil1 stacja paliw
cywil2 bar shop
cywil3 sub station
cywil4 tunel pod restauracja
cywil5 sales office
cywil6 newspaper office


Co do pomieszczenia z 2 Nemesisami to powiem kombinujcie bo ja kiedys miałem motyw ze 1 stał za drugim i zamiast mnie uderzyc walna Nemesisa i zabił a ja dostałem czas :smiech1:
Ostatnio zmieniony pt 10 sie, 2007 przez matheo, łącznie zmieniany 1 raz.
matheo
Awatar użytkownika
Lugiamar
Posty: 103
Rejestracja: śr 12 gru, 2007
Lokalizacja: Z Podziemia ;)

Post autor: Lugiamar »

Mi też to się zdarzyło. Np. Kiedy zmienia się muzyczka (po przejściu koło rozwalonego autobusu) to było przede mną 3 zzombiaki a za nimi Nemek. No i on pokolej ich rozwalał a ja dostawałem czas :rad5:
,,Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam ale we śnie każdy ucieka do własnego świata." - Heraklit z Efezu
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Lugiamar pisze:Mi też to się zdarzyło. Np. Kiedy zmienia się muzyczka (po przejściu koło rozwalonego autobusu) to było przede mną 3 zzombiaki a za nimi Nemek. No i on pokolej ich rozwalał a ja dostawałem czas
A gdzie jakiś wynik? To nie temat o tym co zrobiłes a czego nie :| no chyba że coś wrzucisz...
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Lugiamar
Posty: 103
Rejestracja: śr 12 gru, 2007
Lokalizacja: Z Podziemia ;)

Post autor: Lugiamar »

Nie mogę wrzucić ponieważ na PSX miałem Merca i wtedy nie mogłem robić zdjęć. :placz2:
Ale tak to najlepszy wynik był coś tak koło 5 minut czy więcej - (ble) Nicholaiem. Resztę nie pamięyam bo dawno grałem w RE3 (na PSXe)
Ostatnio zmieniony sob 22 gru, 2007 przez Lugiamar, łącznie zmieniany 3 razy.
,,Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam ale we śnie każdy ucieka do własnego świata." - Heraklit z Efezu
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ehh pamiętam jak kiedyś się robiło wyniki ;) teraz to już ciężko ale na innym forum zapodawałem swoje osiągnięcia, niholaiem się robiło wszystkich cywili, checkpointy i zarabiało kupe kasy, ehh czasy
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Xardas99
Posty: 39
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: NML

Post autor: Xardas99 »

Mój wynik to

ocena: A

nagroda: 1668

czas: 4:52

grałem postacią: mikhail-a


szału zbytniego nie ma
Ostatnio zmieniony ndz 04 sty, 2009 przez Xardas99, łącznie zmieniany 1 raz.
Zagan Square OTS - najlepszy Polski OTS 7.6 - Zapraszam.
http://www.zsquare.eu/
Maciek
Posty: 38
Rejestracja: czw 17 lip, 2008
Lokalizacja: Raccon City

Post autor: Maciek »

Ja podmieniłem broń Niicholaiowi. Małem 6 cywili :rad5: ocenę A :rate10: OK. 7642 kasy :lüge: oraz 16min. :smiech3: :okulary3:
Ostatnio zmieniony pn 05 sty, 2009 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Maciek pisze:OK. 7642 kasy
A ile podejść...?
Maciek
Posty: 38
Rejestracja: czw 17 lip, 2008
Lokalizacja: Raccon City

Post autor: Maciek »

OK. 11 bo się starałem dowiedzieć się jak używać broni aby szybko zabić nemka za dużo czasu np. 2x z bazuki i 1-2 razy z noża.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

No ale tutaj piszemy raczej o wynikach zdobytych w jednym podejściu i bez cheatów/kodów/itd ;).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”