[Pomoc] Emulacja

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

http://www.sendspace.pl/file/f02971b6e11f087448b6fbc

Tu masz link do emulatora z moimi ustawieniami(jedyne co musisz zmienić to ustawienia pada). Pamiętaj, koniecznie potrzebujesz gry w wersji Wii a nie GC!!

Działą też na nim Darkside i Umbrella chronicles. ;) Wszystkie te przeszedłem.
Obrazek
reseth89
Posty: 6
Rejestracja: czw 12 cze, 2014
Lokalizacja: Sulejówek

Post autor: reseth89 »

Witam specjalnie się zarejestrowałem by dodać informacje co do emulacji na dzień dzisiejszy. udało mi się odpalić REO na bardzo słabym sprzęcie a to jest laptop Core duo 1.3GH 2GRAM i zintegrowana grafika Radeon. Fakt pierwszy nie jest to dobra jakość. Fakt drugi można spokojnie przejść grę bez większych problemów. Co do konf. jak najmniej opcji co do jakości graficznych moim zdaniem czyli po wielu godzinach prób doszłem do wniosku że najbardziej liczy sie ustawienie grafiki na DXD9 i gdy mam plik załadowany w dolphin to dajemy prawym i właściwości i to mi najbardziej pomagało. włączone dual core, idel skip, Vbeem , DSP niechce dokładnie opisywać co i jak bo nie wiem czy komuś się to przyda ale jakby ktoś chciał wiecej szczegółów to pisac na forum lub na mój email reset103@wp.pl Pozdrowienia dla wszystki fanów RESIDENT EVILL i całego forum mwrc
You will never walk alone - The Reds The Best FC Liverpool od 1999 forever
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”