[Ankieta] Ulubiona akcja/filmik

FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Łzy w oczach i kilkanaście chusteczek pod ręką =D?
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Barry pisze:Oglądając śmierć Stiva miałem dziwne uczucie jak bym oglądał Titanica :rad11:
Cóż wiele rzeczy jest tam podobnych, ale ostatnio grając coraz częściej w tą grę do gustu przypadła mi scenka, jak Wesker walczy z Alexią, a Chris za kolumną schowany wszystko oglądą... a zresztą co ja się będę rozpisywała, wiecie o którą mi chodzi
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Veronica pisze:Cóż wiele rzeczy jest tam podobnych, ale ostatnio grając coraz częściej w tą grę do gustu przypadła mi scenka, jak Wesker walczy z Alexią, a Chris za kolumną schowany wszystko oglądą... a zresztą co ja się będę rozpisywała, wiecie o którą mi chodzi
Sie wie, Wesker niezle porobił Chrisa hehe Ale i tak wtedy z Alexia miło sie mi walczyło :)
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wesker dał mu wolną rękę wkońcu to jesgo Best Men
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Karol155-7
Posty: 26
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Karol155-7 »

Moim zdaniem jeden z lepszych filmikow to "Zombie atack" :)
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Mi się podoba pierwsze walka z tym żółtym coś tam...jak Steve wbija rozwala go z dwóch pistoletow i but na twarz :) ehhh
Stay Punk
Awatar użytkownika
Karol155-7
Posty: 26
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Karol155-7 »

To jest Bandersnatch :)
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Oj, jako ze RE CVX jest jednym z najdluzszych REsow w historii, ciekawych scen ma sporo... Moze nie mam tej jednej najlepszej wybranej, ale jest kilka, ktore bardzo mi sie spodobaly:


- intro, ktore powalalo w czasie gdy gra powstala, niezla akcja no i pamietna scenka z upuszczaniem spluwy, jej zlapanie i buuummmm! (no a potem kamerka na twarz Claire i jej piekne oczka...);

- historia Ashfordow, kiedy pokazane jest rodzenstwo znecajace sie nad owadami;

- scenka kiedy Steve manewruje uchwytem i przenosi pojazd sniegowy i gdy sie zaptaruje na Claire (ach ta pupcia ;)) i trach - ale zwala :D

- filmik / przebudzenie Alexii (Claire i Steve jada pojazdem sniegowym);

- no smierc Steve'a to juz w ogole, jak ktos wspomnial, Titanic ( :placz1: :smut7: );

- i ostatecznie kazda walka Weskera (zarowno z Claire przed Palacem), jak i z Chrisem (ze szczegolnym uwzglednieniem finalowej).


To chyba wszystkie warte uwagi :rad12:
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Zastanawiałem sie dlaczego Wesker nie przeskoczył płonącego komina/rury który sie zawalił i oddzielig go od Chrisa. Chyba nie był już na siłach :rad10: Miło sie oglądało własnie ten ostatni filmik, myślałem że będą qte z przyzwyczajenia po re 4 hehe
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Nemesis, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 33
Rejestracja: pt 06 cze, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Adam »

MiGoo pisze:- filmik / przebudzenie Alexii (Claire i Steve jada pojazdem sniegowym);
Właśnie ze wszystkich filmików widzianych w REC:VX ten przypadł mi najbardziej do gustu. Moment w którym Alfred dopełnił żywota przed swoją ukochaną siostrą, która właśnie przebudziła się z 15 letniego snu. (Ciekawe co czuła widząc umierającego brata?...) Alexia wyglądała wprost niebiańsko, jej błękitnych przepełnione zimnym blaskiem oczy i lśniące smukłe ciało wprawiały mnie w dziwny zachwyt (podobno sen dodaje urody) ... a jej niewzruszona twarz, uświadomiła mi że nie jest już człowiekiem... stała się najprawdziwszym aniołem... (w końcu demony to zbuntowane anioły)

Podobał mi się też moment w którym Alexia trzymała stygnące ciało Alfreda i czule głaskała go po blond włoskach, przy czym śpiewała tą uroczą kołysankę:

There was a friendly, but naive King
who wed a very nasty Queen.
The King was loved, but
the Queen was feared.

Till one day strolling in his court,
an arrow pierced the kind King's heart.
He lost his life and
his lady love.
Ostatnio zmieniony ndz 27 gru, 2009 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. Szaleństwo jest źródłem rozkoszy, znanym jedynie szaleńcom.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Mój faworyt i numer jeden w tej części to Chris strącający Weskerowi okularki mocnym prawym sierpowym - wahaha, dobrze mu tak :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Cała końcowy filmik powala na kolana. Zwłaszcza walka Chrisa z Weskerem. Podoba mi sie również pierwsza wstawka w grze ta na cmentarzu. No i scenka kiedy pojawiają sie po raz pierwszy Huntery.
Kamilos
Posty: 122
Rejestracja: śr 27 cze, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilos »

Mnie najbardziej podobało się Outro (filmiki końcowe) w wersji RECV X oraz pierwsze spotkanie z hunterami.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Najbardziej podobało mi się spotkanie Alexi z Wesker’em. Moment gdy Alexia schodzi po schodach, a przy tym płonęła był świetny do tego jeszcze małe Alexia spuszcza małe manto Wesker’owi. Podam adres to tego filmiku na YT --> Video

No i oczywiście ending gry - spotkanie Weskera z Chrisem :D Takie spotkanie starych znajomych ;)
Awatar użytkownika
Prisonbull
Posty: 77
Rejestracja: wt 26 cze, 2007
Lokalizacja: br

Post autor: Prisonbull »

Najbardziej dramatyczna scenka w Code Veronica Alexia Awakes

Uwielbiam tą scenkę :placz2:
Ostatnio zmieniony sob 03 sty, 2009 przez Prisonbull, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Moją ulubioną scenką jest "pojedynek" Alexii i Weskera, który mimo dużej mocy jaką już posiada nie może sobie poradzić ze zmutowaną panną Ashford - sam krwawi nie mogąc zadać Alexii żadnych obrażeń. Nie zawsze jednak wszystko musi iść po jego myśli. Gdyby nie Chris w pobliżu kto wie jak zakończył by się ich pojedynek. Wszakże Albert za wszelką cenę chciał od niej próbkę T-Veronica, kontynuowałby więc walkę, więc nie możemy być pewni jak ona by się zakończyła. A tak po prostu posłużył się Redfieldem a sam czmychnął.
No i ta muzyka w tle, choć zalatuje tandetą - twórcy za wszelką cenę chcieli zrobić odpowiednią atmosferę. Jeśli ktoś się wczuje - może poczuć ciarki po plecach.

Aż strach pomyśleć jak potężny Wesker będzie w RE5 :). Namiastkę jego mocy możemy poznawać w trailerach. Podkreślam - namiastkę...
Awatar użytkownika
Nakami
Posty: 42
Rejestracja: czw 06 sie, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Nakami »

Mi się najbarzdiej podobał moment jak Steve umierał. Poryczałam się na tym ;( kurde szkoda mi go :(
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Chyba zbyt oryginalny nie będę, jak powiem, że motyw Alexia vs Wesker(szczególnie bieg Weskera po ścianie) ale jednak to powiem :smiech1: .
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
danielww
Posty: 9
Rejestracja: pn 07 wrz, 2009
Lokalizacja: Kielce

Post autor: danielww »

Nosferatu zrywający łańcuchy i powolnym krokiem opuszczający pomieszczenie i do tego ta groźna muza:)
Danielww
Awatar użytkownika
Kamiiro19
Posty: 18
Rejestracja: sob 20 lut, 2010
Lokalizacja: From the darkness ;)

Post autor: Kamiiro19 »

MiGoo opisał wszystkie scenki, które mi również się spodobały. Zarówno intro jak i scena końcowa są zawaliste.
Śmierć Steve'a bardzo poruszająca, a ucieczka Claire ze Steve'em podczas przebudzenia Alexii ma w sobie to coś :rad13:
CALYPTO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”