Zabijmy kogoś pozytywnego

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Która z tych postaci ma wyciągnąć kopyta w najbliższej przyszłości

Chris Redfield
26
21%
Jill Valentine
12
10%
Rebecca Chambers
6
5%
Barry Burton
9
7%
Leon Kennedy
12
10%
Claire Redfield
6
5%
Sherry Birkin
8
7%
Carlos Oliveira
4
3%
Billy Coen
11
9%
Ashley Graham
28
23%
 
Liczba głosów: 122

Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Zabijmy kogoś pozytywnego

Post autor: Diadem »

Ostatnio wiele dyskutuje się na forum o potrzebie śmierci jakiegoś głównego bohatera, tak dla ożywienia akcji. Pytanie tylko kto? Nic prostszego, wybierzmy sobie sami. Oto ankieta, każdy odda głos, zobaczymy kto ma iść do piachu.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Hehe strzał w dziesiątke z tą ankietą Diadem :rad12:
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
kindred
Posty: 250
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Lokalizacja: Głogów

Post autor: kindred »

Barry...
Pozdrawiam
Marcin
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Chris :] Skoro ma być w 5tej części to niech coś złego mu się stanie :smiech3:
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

byle nie Jill i Claire :okulary2: coś mi się zdaje że Sherry ma największe prawdopodobieństwo iść na odstrzał, ale to tylko hipoteza....
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Ja dałem Jill :) Sam nie wiem dlaczego
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Carlos Oliveira :D poniewaz kiedys pracowal dla umbrella'i a nigdy sie nie zapomina swojego pracodawcy :hangman: a poza tym nigdy go nie lubilem :axe:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Ja sam głosowałem na Jill. Tak po prostu jej nie lubię, mimo, że taka podstawowa postać serii. Na razie jednak widzę, że nieznacznie prowadzi Chris i ... coś mam przeczucie, że już tak zostanie :smiech3:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Zabić Chrisa.... a dlaczego?
Ponieważ zło wkońcu musi wygrać :rad11:
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Diadem.... wbiłeś mi nóż prosto w plecy. A na dodatek wymieniłeś w ankiecie wszystkie postacie, na których mi zależy, aby nie zginęły. Jak mogłeś...

Wypowiem się tu tylko raz. Jak chcecie śmierci jakiegoś z wymienionych w ankiecie postaci, prosze bardzo. Głosujcie (to jest tak jakby skazalibyście kogoś na śmierc, pięknie). Ja nie biorę udziału w ankiecie, bo jest to chyba jasna sprawa. Ja jestem nadal w swoim przekonaniu na 1 000 000% (choc i tak wiem, że procent wynosi najwięcej 100), że ci wszyscy przez ciebie wymienieni bohaterowie "do ostrzału" nie zginą i będą się mieli dobrze. Mi naprawdę nie przeszkadza, że Capocom postanowi wybic wszystkich "złych", a tych "dobrych" zostawic w spokoju , aby żyli długo i szczęśliwie....

PS. Zapomniałeś jeszcze kogos dodac... podpowiem; patrz na buźkę obok :okulary2: ...
Ostatnio zmieniony sob 25 sie, 2007 przez Veronica, łącznie zmieniany 1 raz.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Desmond07
Posty: 61
Rejestracja: śr 08 sie, 2007
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Desmond07 »

A ja głosuję na Ashley ( Leon help me ..) :P Chociaż Carlosa czy Sherry też by mogli uśmiercić, a co do reszty to do każdej z tych postaci się przyzwyczaiłem ( w końcu tyle czasu się z nimi razem spędziło..;p), ale jakoś bym nie rozpaczał, gdyby Capcom się ich pozbył, ale tylko w jakiejś porządnej akcji :okulary3:
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Tak sobie mysle i stwierdzam że w każdej cześci re gninie jakaś mniej lub bardziej znaczaca postać, może w 5tce capcom posunie sie jeszcze dalej :rad10: Nie zauwazyliscie ze w kazdym resie moze zginąc głowna postać?- "You are dead" :p Trzeba poprostu obstawiac postacie które pojawią sie w nastepnej czesci...
Ostatnio zmieniony sob 25 sie, 2007 przez Nemesis, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Veronica pisze:Diadem.... wbiłeś mi nóż prosto w plecy.
Przepraszam. Mam nadzieję, że bardzo nie bolało ;) Już wyciągam go z twoich pleców :smiech1: Założyć opatrunek? :smiech3:
Veronica pisze:Jak chcecie śmierci jakiegoś z wymienionych w ankiecie postaci, prosze bardzo. Głosujcie (to jest tak jakby skazalibyście kogoś na śmierc, pięknie).
Veronica, no bez przesady... To tylko gra... Jak można skazać na śmierć grupkę różnokolorowych pikseli na monitorze?
Veronica pisze:PS. Zapomniałeś jeszcze kogos dodac... podpowiem; patrz na buźkę obok :okulary2: ...
Nie... Ten pan chyba nie jest pozytywny :smiech3:
To, że gdy był małym chłopcem w szkole, to nie bił się z kolegami i nie ściągał na klasówkach, a z biologii miał same piątki, jest niewątpliwie na jego plus, ale żeby od razu POZYTYWNY bohater :smiech6: :smiech3:
Ostatnio zmieniony ndz 26 sie, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

no w jedynce na poczatku był pozytywny... a ciekawe jak wyglądał by nawrócony, pozytywny Wesker?
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Chris, bo RE5 aż się prosi o Weskera i ostateczną walkę z Chrisem (jak długo można ciągnąć ten konflikt?!) no chyba że np. będzie takie zdarzenie że Sherry lub Claire w ostatniej chwili zasłonią Chrisa przed śmiertelnym ciosem Weskera....co prawda będzie to przesłodzone ale ktoś zginie ;)

Veronica - nie mazgaić się! ;) to tylko gra, a historie w których ginie dobry i ważny bohater zawsze są ciekawsze.
Awatar użytkownika
TFF7
Posty: 71
Rejestracja: czw 12 lip, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: TFF7 »

Diadem.
Prawie wszystkie postacie które wymieniłeś w ankiecie bardzo lubię i nie chcę oraz nie wyobrażam sobię ich śmierci.
Są jednak te dwa wyjątki. :smiech1:
Zagłosowałem na śmierć Sherry Birkin - Po prostu mi ona wisi, jest mało ciekawa, zarówno w wyglądzie jak i z charakteru.
A jeżeli chodzi o Ashley Graham, to się nieźle wygłupiłeś, bo ona jest postacią jedynie na potrzeby RESIDENT EVIL 4, a poza tym nie jest główną i ważną bohaterką serii RE tak jak reszta postaci w ankiecie, więc jej umieszczenie to głupota. :smiech1:
A zabijanie pozytywnej postaci w RESIDENT EVIL już było kilka razy - Choćby Luis Sera z RESIDENT EVIL 4 czy Steve z RESIDENT EVIL CODE VERONICA, więc powinno się rozchodzić o jakąś ważną pozytywną postać, stąd Ashley Graham w ankiecie to pomyłka z twojej strony.
Ostatnio zmieniony pn 27 sie, 2007 przez TFF7, łącznie zmieniany 2 razy.
TEKKEN & FINAL FANTASY 7 THE BEST.
Kamilos
Posty: 122
Rejestracja: śr 27 cze, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilos »

Veronica - nie mazgaić się! ;) to tylko gra, a historie w których ginie dobry i ważny bohater zawsze są ciekawsze.
Zgadzam sie w końcu ktoś z dobrych bohaterów musi wyciągnąć nogi.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Najwięcej głosów na Krzyśka ;) i ja też się dokładam. Jak pisałem wcześniej chciałbym aby konflikt miedzy nim a Weskerem wkońcu się skończył ale wreszcie na niekorzyść głównego bohatera
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

jak sobie wyobrażacie śmierć Ashley? może jakiś pojedynek kobiet o Leona? Dzika Ada rzuca się na biedną małą Ashley? A nad nimi Hunnigan bez okularów :smiech3:
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

A załóżmy jednak, że Chris albo inny z wymienionych postaci w ankciecie, nikt nie zginie (prócz Weskera).

Ja już widzę wasze miny... :smiech2: :smiech2: :smiech2:
"Ach Veronica miała jednak rację..."

A jednkak okaże się, że to wy jednak mieliście rację... cóż napewno będziecie wiedzieli, jak będzie wygladała moja mina :-(. Ale ja będę nadal uparta i wiem, że nikt z ankiety nie zginie
Resident Evil rządzi!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”