[Ankieta] Ulubiona postać z filmów Resident Evil

Awatar użytkownika
Claire
Posty: 15
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: skądś xP

[Ankieta] Ulubiona postać z filmów Resident Evil

Post autor: Claire »

W tym temacie będziemy pisać swoje ulubione postacie z filmów RE.
Moją ulubioną bohaterką w pierwszej części jest Alice. Była na prawdę spoko. W drugiej części wyszła już trochę gorzej, ale i tak ją lubię.
Co do RE2 to już nie wiem kogo najbardziej lubię: Jill, która jet jaka jest, każdy chyba wie, czy Alice, którą zmatrixowali...
Ostatnio zmieniony wt 16 paź, 2012 przez Claire, łącznie zmieniany 2 razy.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

W 1szej części oczywiście Alice :rad10:
A w 2giej nie mam ulubionej postaci :P
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W Genesis Alice w Apocalypse Major Cain i również Alice :rad2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

w re genesis Kaplan
a w re apocalypse Torri Morales
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

W jedynce MILKA
W dwójce była by to JILL......gdyby nie palenie fajek (nie mówiąc o dennym sposobie podpalania fajki).
Widać że ktoś nie miał pomysłu.
WIĘC DWÓJCE MOIM ULUBIEŃCEM JEST GORYL- Carlos Olivera :rad5:
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

Wszystkie postacie w tych filmach są głupie !!!!
Alice-głupia
Jill-wogóle mi nie przypomina Jill i w dodatku głupia
Czarny komandos w REG-głupi
Biali Komandosi-głupi
Facet w kajdankach-głupi
Komandosi z REA-głupi
Czarny w REA (chyba był taki)-głupi
Czarni charakterzy w REG i REA-głupi

Sorry, kombinuję jak moge ale wychodzi mi jedno :(

Podkreślam, iż jest to jedynie moje zdanie do którego mam prawo...i, że jest to ostatnia chwila abyście się obudzili i przejżeli na oczy !!!!!!!!!!
ANDERSON JEST GŁUPI!!!!!!!!!!1111111oneoneone
Awatar użytkownika
Claire
Posty: 15
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: skądś xP

Post autor: Claire »

Eternal pisze: Alice-głupia
Podkreślam, iż jest to jedynie moje zdanie do którego mam prawo...i, że jest to ostatnia chwila abyście się obudzili i przejżeli na oczy !!!!!!!!!!
ANDERSON JEST GŁUPI!!!!!!!!!!1111111oneoneone
Nom... Ale akurat Alice w jedynce była bardzo fajna, tylko ten głupi Anderson w dwójce wszystko i wszystkich popsół.
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

Powiem wam, że jak widziałem zapowiedzi filmu to byłem pewien, że Mila wcieli się w rolę pani Valentine. Dużo bardziej wizualnie pasowała mi do obrazu Jill jaki wyniosłem z RE1, niż aktora, która wcieliła się w nią w RE:A...
Umbrella
Posty: 88
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Umbrella »

Eternal pisze:Powiem wam, że jak widziałem zapowiedzi filmu to byłem pewien, że Mila wcieli się w rolę pani Valentine. Dużo bardziej wizualnie pasowała mi do obrazu Jill jaki wyniosłem z RE1, niż aktora, która wcieliła się w nią w RE:A...
Wizualnie akurat to wogóle wg. mnie nie pasowała do Jill, w RE genesis przypominała ją jednak z charakteru, była waleczna, ostra, a zarazem uparcie dążąca do celu, na dodatek ta chęć ocalenia wszystkich sprawia że bardzo przypomina mi moją ukochaną Jill. Gdyby tak zmiksować Charakter Alice z RE GENESIS i wygląd panny Valentine z Apocalypse, było by bardzo blisko oryginału. Lecz niestety Anderson poznał grę tylko pod względami sensorycznymi, nieudało mu się idealnie odzwierciedlić postaci.
Mhm chociaż patrząc na gumowego Nemesisa z uczuciami, to jestem mu wdzięczny że nieodwzorował innych w podobny sposób.
Fundamentally Loathsome
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

Mi jakoś jej buzia pasowała do tej z filmowych scenek Resident Evil 1 z 1996 roku :)
Awatar użytkownika
guru
Posty: 17
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: thrtu

Post autor: guru »

Anderson przy okazji RE1 stylizował (co nie znaczy, że byli identyczni) Jovovich i Erica Mabiusa (Matt) na Jill i Chrisa o czym wielokrotnie mówił.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja odniosłem wrażenie pierwszy raz oglądając Film że to własnie Alice będzie Jill no ale później trochę się wyjaśniło i jedyne co mi się kojarzyło to rezydencja Spencera, bo Chrisa nie zauważyłeł ;) Eric Mabius notabene jest do niego podobny
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

Anderson jest kozackim kolesiem i wcale nie jest głupi.
Łapie się za tematykę z gier itd. JEST jedną z niewielu osób które jeśli teraz nie są w stanie to w przyszłości zrobią NAJLEPSZY FILM w gierkowych klimatach.
"SOLDIER" jest doskonałym przykładem umiejętności i wizji twórczej, plus oczywiście wspaniała gra Kurta Russela i Jasona Scotta Lee :rad2:
Porównajcie Mortal Kombat "jeden" z Mortal Kombat: Annihilation- jedynkę robił Anderson.
Zresztą Mortal KOmbat 3: Devastation już jedzie
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja szanuję Paula za Mortala i jego twórczość, cenię sobie jego wkład w RE, wońcu to jego scenariusz (czy będzie Alice czy Matt), mi osobiście to nie przeszkadza, zawsze to jakieś nowóm :smiech6: a wracając do tematu napewno dorzuciłbym do ulubionych bohaterów przywódcę oddziału Umbrelli w Genesisie, skończył najgorzej :rad2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

Nie wiem który to :( nie kojarzę.
Nie wiem czy każdy wie ale w Resident Evil Extinction będzie grała Ashanti, ciekawe jak sobie poradzi.
Dla mnie osobiście to patent podobny jak w Matrixie z Samantą Mumbą która całe szczęście nie zagrała.
Ale Ashanti jest spox dziołcha zobaczymy :rad2:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

O Ashanti było już dawno wiadomo :rad10: a koleś o którego mi chodzi to czarno skóry pechowiec którego Lasery przed wejściem do pokoju królowej poszatkowały :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

AAAAAAAAA ten koleś :rad5: tak on jest fajny i ma ciekawy głos.
Awatar użytkownika
Claire
Posty: 15
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: skądś xP

Post autor: Claire »

nom... A mi się podobał(o) jak się rozpadł na części... Ale na poważnie fajny był :rad6:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

:rad2: MNie tylko jedno dziwi czemu jak później (po akcji z laserami i sałatką dowódcy) nie widać jego kawałków?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

trochę widać jak MILKA wchodzi w ten korytarz :rad2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”