[Pomoc] Problemy z przejściem gry

Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

[Pomoc] Problemy z przejściem gry

Post autor: Kuba Pajączek »

cześć. Ostatnio gdy 1 raz grałem w survivora 1, doszedłem w końcu do walki na lotnisku.(zdziwił mnie brak sejwowania, przynajmniej nie znalazłem save pointu) na moim wyposażeniu były- załadowany shotgun i 8 naboji do niego, magnum i 3 naboje w nim, nanbu 14 custom(unlimited oczywiście) i ukochany glock 17 ( też unlimited ).
Zacząłem nawalać 2-gą forme tyranta ze S.P.A.S.iaka(shotguna) i magnum, aż do końca amunicji, potem dowalałem z glocka chyba 8 magazynków. Po tej walce myślałem, że moim oczom ukazuje się śmierć tyranta. Niestety, zapomniałem o istnieniu 3-ciej formy...
na 3 formę używałem TYLKO I WYŁĄCZNIE GLOCKA i w końcu go zabiłem. czy ktoś osiągnął coś podobnego? PS: nie znalazłem grenade launchera. Powie ktoś jak dojść na podziemny parking na którym rzeczony G. Launcher się znajduje? odpowiadajcie.
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez Kuba Pajączek, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Sejwowac nie potrzeba bo tą gre mozna przejsc chyba w niecałą godzine :/ Nie powiem ci gdzie jest granatnik bo nie pamietam, wiem tylko ze bedzie na masce samochodu. Troche wstyd pisac ze grałem w tą cześć :pff6:
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Granatnik jest na masce samochodu w parkingu budynku Umbrelli. Trzeba przejść przez parking, więc nie mogłeś ominąć samej miejscówki (zaraz po tym zaczyna się gonienie Lilly i Lotta przez kanały). Najwidoczniej po prostu nie zauważyłeś granatnika.

A typowego savowania w grze nie ma. Jedynie tylko jeżeli zginiesz i nie będzie Ci się chciało więcej grać masz możliwość zapisania stanu swojego ekwipunku (to samo po ukończeniu gry) - zaczynasz wówczas nową grę ze wszystkimi brońmi, jakie do tej pory znalazłeś.
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

a co sądzicie o moich umiejętnościach w walce z tyrantem?
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

prosta sprawa szczególnie jak odwrócisz siędo niego plecami hehe, taka sztuczka, z każdym przeciwnikiem, spróbujcie przy Zombiakach nawet, odwrócić się do nich plecami, nie zadadza wtedy żadnych obrażeń
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

tego nie wiedziałem spadałem przed nim jak przed ,,Panią'' od przyrody...
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

W kwestii walki z Tyrant'em to nie lubię drugiej fazy tego pojedynku, kiedy potwór wykonuj dość potężne skoki na nas, ale tak jak napisał WDL, skuteczen jest odwrócenie się tyłem, przecinik nam nic nie odbierze ze stanu zdrowia. Ale ta walka nie wiem czemu za pierwszym razem przsyporzyła mi kilka kłopotów.
Awatar użytkownika
Krauser95
Posty: 40
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krauser95 »

A ja grałem mając 7 lat to na końcu tej walki /3 forma/ używałem granatnika a kiedy skończyła mi sie amunicja to zawsze 1 strzał z magnum i po nim :rad12:
Resident Evil Remake RZĄDZI!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

A ja jak głupi uciekałem bo myślałem, że ktoś lub coś da mi rakietnicę... :smiech1:
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Gdy 1 raz przechodziłem RE Survivor to zdziwił mnie strasznie mocny Tyrant. Grałem na easy a na normal 3 forme Tyranta zabijałem z hundguna. Koszmar!!!! Ale czas spoko jak na 1 raz 1.10.03 na normal.[/scroll]

Recoil: Temat jest o pomocy w problemach z przejściem gry. Miejcie to na uwadze.
Ostatnio zmieniony czw 15 maja, 2008 przez bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Survivor”